Naujienos

Image
Gerumo banga

Gerumo bangos eksperimentas atskleidė: Lietuvos gyventojai yra linkę dalintis

Sausio 25-ąją degalinių tinkle „Circle K“ vykusi tarptautinė iniciatyva atskleidė, kad Lietuvos gyventojai yra linkę dalintis. Net 7 iš 10 degalinių klientai sutiko dalyvauti tądien vykusioje Gerumo bangoje (angl. Kindness Day) ir vienas kitą vaišino kava. Prie iniciatyvos iš viso prisijungė daugiau nei 260 tinklo degalinių Baltijos šalyse.

Image
Gelbekit vaikus

Apklausa atskleidė šalies tėvų požiūrį į vaikų emocinę sveikatą: „Gelbėkit vaikus“ inicijuoja kampaniją situacijai gerinti

Psichologai palankiai vertina vaikų emocinės sveikatos prioretizavimą, tačiau sako matantys problemų, kurias būtina spręsti, o visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ specialistai atkreipia dėmesį į sunkumų patiriančiose šeimose augančių, dienos centrus lankančių vaikų nepakankamai gerą emocinę sveikatą.

Image
Kavarskas

Nauja Circle K Kavarskas degalinė

„Circle K Lietuva“ pirmą kartą žengė į Anykščių rajoną ir atidarė degalinę pagal franšizę Kavarske, priklausančią įmonei „Narjanta“. Tai jau penktoji „Circle K Lietuva“ degalinė, veikianti franšizės principu, „Narjantai“ – antra. Pritaikius prie tinklo standartų degalinė nuo šiol vadinsis „Circle K Kavarskas“.

Image
Grigiskes

Atidaryta didžiausia Baltijos šalyse „Circle K“ degalinė

„Circle K Lietuva“ Grigiškėse atidarė rekonstruotą degalinę, kuri tapo didžiausia tinklo degaline Baltijos šalyse.

Image
vasara

Šaltųjų gėrimų pardavimai degalinėse

Pasibaigus vasarai viešojoje erdvėje vis pasigirsta diskusijos apie tai, kaip ji vertinama. „Circle K“ degalinių tinklas taip pat apžvelgė ką tik pasibaigusios vasaros rezultatus.

Image
Kodėl „Circle K“?

S. Mačiukas paskirtas „Circle K“ vadovu Baltijos šalims

Kanados kapitalo bendrovė „Alimentation Couche-Tard“, valdanti tarptautinį degalinių ir greito apsipirkimo parduotuvių tinklą „Circle K“, pertvarko savo Baltijos šalių verslo valdymą. Nuo birželio 3 dienos už veiklą regione bus atsakinga vieninga Baltijos šalių vadovų komanda, sudaryta iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos atskirų funkcijų vadovų, o jai vadovaus ilgametis „Circle K Lietuva“ direktorius Skirmantas Mačiukas.

Image
Parama Ukrainai

#lemiamavalanda

Nuo š.m. vasario 24 d. iki balandžio 1 d. Circle K nuo kiekvieno įsigyto karšto gėrimo skyrė 10 ct paramai Ukrainai. Surinkta daugiau nei 100 tūkst. eur finansinė parama bus skiriama skubios medicinos pagalbos priemonėms (medicininei įrangai ir skubios pagalbos automobiliams Ukrainos medikams) nuo karo nukentėjusiems asmenims drauge su Lietuvos medikais.

Image
Bolt

Circle K nuolaidos Bolt vairuotojams

Esate BOLT vairuotojas Lietuvoje? Gaukite Jums priklausančias nuolaidas su Circle K ir BOLT lojalumo programa!
Sužinokite daugiau.

Image
Jonusai

Nauja degalinė Jonušuose

Netoli Klaipėdos atidarėme naują 2,6 mln. eurų vertės degalinę „Circle K Jonušai“

2022.03.18

Image
Tūkstantmečio degalinė

Nauja degalinė Vilniuje

Pietinėje miesto dalyje šalia Tūkstantmečio gatvės atidarėme naują didelio formato degalinę, į kurią investavome apie 3,6 mln. eurų.

2021.03.01

Image
Mobilūs mokėjimai

Žengiame į mobiliųjų atsiskaitymų rinką

Savo klientams siūlome telefonu atsiskaityti už benziną ir dyzeliną bei plovyklą.

2021.02.04

Image
Biržai

Biržuose atidaryta nauja degalinė

„Circle K“ išsiplėtė į Biržus, kur lapkričio 25 dieną atidarė savo pirmąją degalinę. Ji įsikūrė buvusios „Alaušos“ degalinės vietoje, investicijos į pertvarką siekia 1,1 mln. eurų.

2020.11.25

Image
Kupiškis įvaizdinė

Kupiškio degalinė „Narjanta“ tapo „Circle K“

24 metus Kupiškyje veikusi degalinė „Narjanta“ pradeda naują veiklos etapą. Ji prisijungė prie tarptautinio degalinių tinklo „Circle K“ ir oficialiai tapo jo dalimi.

2020.11.13

Image
Social cup

Baigėsi socialinė akcija „You give, we give“

Per septynias savaites trukusią degalinių tinklo „Circle K Lietuva“ socialinę akciją „You give, we give“ vaikų dienos centrams ir pozityvios tėvystės skatinimo iniciatyvoms surinkta 30 tūkst. eurų.

2020.11.06

Image
Ionity

Elektromobilių įkrovimo stotelės „Ionity“

Didelės galios elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo „Ionity“ pirmoji stotelė rugsėjo 3 dieną atidaryta Kaune, Garliavoje esančioje „Circle K“ degalinėje.

Image
Būk saugus kelyje iniciatyva

„Būk saugus kelyje“ iniciatyva

Siekdami prisidėti prie eismo saugumo didinimo keliuose, šiemet prisijungėme prie pirmą kartą Lietuvoje vykstančios akcijos „Būk saugus kelyje“.

Image
Jolita Vaitkutė. Paukštis

„Circle K“ kavos puta – įkvėpimas kurti

Mūsų klientai jau spėjo paragauti, kokia nuostabiai puri ir švelni yra „Circle K“ kavos puta iš naujųjų kavos aparatų. Tuo įsitikinti pakvietėme ir menininkę Jolitą Vaitkutę bei metėme jai iššūkį – sukurti kūrinį iš pieno putos.

Image
Kryžkalnis 2 nauja degalinė

Ilgai laukta „Kryžkalnis II“ atidaryta!

Po ilgo laukimo, naujausia „Circle K“ degalinė įsikūrė prie šiuo metu bene populiariausio atostogų kelio – pajūrio kryptimi vykstantys vairuotojai jau gali sustoti naujoje tinklo degalinėje šalia Kryžkalnio.

Image
Game

Darbuotojų mokymai - mobilioje aplikacijoje

„Circle K“ degalinių tinklui Europoje sukurtas specialus žaidimas, skirtas naujų darbuotojų mokymui bei esamos komandos kvalifikacijos kėlimui.

Image
Nauja degalinė Tauragėje

Nauja degalinė Tauragėje

Į prieš pusantrų metų įsigytą degalinę investavome daugiau kaip 2 mln. eurų, įskaitant ir jos įsigijimo išlaidas: pastatė naują parduotuvę, atnaujino degalų zoną, baigia įrengti visiškai naują automobilių plovyklą.

Image
Kava medikams

Nemokama kava mūsų herojams

Norėdami prisidėti prie paramos tiems, kurie dirba dėl mūsų saugumo, skelbiame jog visus medikus, LR muitinės darbuotojus, Valstybinės sienų apsaugos darbuotojus, policininkus ir ugniagesius vaišiname nemokamu karštu gėrimu.

2020.03.16