Image
Tvarumas
Image
Tvarumas

Mūsų atsakomybė

„Circle K“ grupėje socialinės ir aplinkosaugos iniciatyvos yra visų ir kiekvieno atsakomybė, tad šiuos tikslus įgyvendiname kiekvieną dieną.

Kartu mes keičiamės! Bėgant metams, mes išplėtėme savo veiklą Europoje, tapdami vienu didžiausių parduotuvių ir degalinių tinklu. Tai reiškia didelę atsakomybę, todėl mes imamės kelių iniciatyvų, kad taptume ekologiškesni.

Kasdien tobulėjant technologijoms ir atsirandant naujausioms iškastinio kuro alternatyvoms, Circle K aktyviai dalyvauja taikant šias inovacijas, nes planetos ateitis – visų mūsų ateitis, o dirbti vardan rytojaus kiekvienas iš mūsų privalo jau šiandien.

Socialinė atsakomybė mums nėra tuščia frazė, o visos mūsų grupės vertybė. Kiekvienoje veiklos srityje nuolat siekiame tobulumo, o tvaresnes ir aplinkai draugiškas naujoves priimame išskėstomis rankomis – tai galioja tiek degalams bei automobilių plovykloms, tiek kavai bei maistui. Socialiai atsakinga veikla – tai mūsų pažadas kiekvienam Circle K klientui. Mes rūpinamės tuo, kas rūpi jums!

Mes taip pat keliame vis aukštesnius reikalavimus savo tiekėjams, nes manome, kad galime pasiekti daugiau, jei tvarių sprendimų ieškome kartu. Turėdami daugiau nei 2 000 degalinių visoje Europoje, kiekvienas nedidelis pakeitimas gali padaryti didelę įtaką pasauliui, o galiausiai Jums - mūsų klientui - bus lengviau pasirinkti tvaresnius sprendimus.

Mūsų dydis leidžia mūsų industrijai padėti judėti teigiama linkme. Mes visada siekėme palengvinti kasdienį gyvenimą klientams. Tuo pačiu,mes esame įsipareigoję kiekvienam palengvinti sąmoningų ir tvarių sprendimų pasirinkimą. Nors mes tik pradedame savo tvarumo kelionę, mes jau įgyvendinome keletą projektų ir iniciatyvų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.