2020.03.16

Nemokama kava

Norėdami prisidėti prie paramos tiems, kurie šiuo metu dirba tam, kad mes visi jaustumėmės saugūs skelbiame jog nuo šiandien iki kovo 31 d. visus medikus, LR muitinės darbuotojus, Valstybinės sienų apsaugos tarnybų darbuotojus, policininkus ir ugniagesius vaišiname nemokamu karštu gėrimu (L dydis).

Užsukite į artimiausią degalinę ir pasivaišinkite, prie kasos Jums tereikės parodyti savo darbuotojo pažymėjimą. Dėkojame Jums už pagalbą ir atsidavimą!

Papildyta kovo 31 d. 13.56 val.:

Pratęsus karantiną, tęsiame savo akciją – iki pat balandžio 13 d. toliau vaišiname karštais gėrimais (L dydis) visus medikus, muitinės darbuotojus, Valstybės sienų apsaugos tarnybų darbuotojus, policininkus ir ugniagesius.

​Papildyta balandžio 14 d. 8.26 val.:

Dėkojame už pasiaukojantį darbą ir tęsiame savo akciją iki balandžio 27 d. Toliau vaišiname karštais gėrimais (L dydis) visus medikus, muitinės darbuotojus, Valstybės sienų apsaugos tarnybų darbuotojus, policininkus ir ugniagesius.

Primename, jog reikia turėti darbuotojo pažymėjimą arba atvykti su darbo apranga, o vienas žmogus gali pasivaišinti vienu puodeliu per dieną. 
 

​​Papildyta balandžio 27 d. 13.26 val.:

Jau išdalinome 95 210  kavos padėkų! Tęsiame savo akciją iki gegužės 11 d. ir toliau vaišiname karštais gėrimais (L dydis) visus medikus, muitinės darbuotojus, Valstybės sienų apsaugos tarnybų darbuotojus, policininkus ir ugniagesius.