2023.07.04

„Circle K Lietuva“ žengia į Anykščių rajoną – atidarė degalinę Kavarske

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K Lietuva“ pirmą kartą žengė į Anykščių rajoną ir atidarė degalinę pagal franšizę Kavarske, priklausančią įmonei „Narjanta“. Tai jau penktoji „Circle K Lietuva“ degalinė, veikianti franšizės principu, „Narjantai“ – antra. Pritaikius prie tinklo standartų degalinė nuo šiol vadinsis „Circle K Kavarskas“.

„Visada norėjome degalinės Anykščiuose, o Kavarskas yra visai šalia šio nemažai vietos turistų dėmesio sulaukiančio miesto. Degalinių atidarymas franšizės principu mums leidžia vykdyti plėtrą bei stiprinti savo pozicijas regionuose – šis bendradarbiavimas naudingas ne tik mums, bet ir mūsų verslo partneriams. Esame nusiteikę dalintis savo patirtimi bei konsultuoti mažųjų degalinių savininkus, suteikdami galimybes jiems plėsti savo veiklą“, – komentuoja „Circle K“ viceprezidentas Baltijos šalims Skirmantas Mačiukas.

Naujoji degalinė, įsikūrusi pusiaukelėje tarp Ukmergės ir Anykščių, bus orientuota į Lietuvos viduje keliaujančius gyventojus, kurie vasaros metu vyksta prie vandens telkinių arba ištisus metus lanko Anykščių miestą. Vos 15 km atstumu nuo Anykščių nutolusi degalinė siūlys vairuotojams ir keleiviams įprastą „Circle K“ degalinių prekių ir paslaugų asortimentą. Naujoji degalinė Kavarske sukurs 6 naujas darbo vietas.

„Nesiruošiame konkuruoti su garsiaisiais Kavarsko koldūnais, tačiau tikimės degalinės klientus džiuginti jau pamėgtais karštais ir gaiviaisiais gėrimais, kasdien vietoje ruošiamu šviežiu maistu“, – sako S. Mačiukas.

Degalinėje įrengtos 6 parkavimo vietos lengviesiems automobiliams, 2 degalų pompos ir 1 suskystintų degalų kolonėlė lengviesiems automobiliams, taip pat 1 degalų pompa vilkikams. 

Bendras degalinės plotas siekia 120 kv. m, o parduotuvės plotas – 70 kv. m. Viduje įrengtos jaukios ir erdvios poilsio zonos, kur vienu metu susėsti galės 4 klientai. 

„Turime ambicijų augti ir sėkmingai vykdome šiuos savo planus. Kadangi didžiuosiuose šalies miestuose ir vietose šalia tranzitinių transporto arterijų jau esame išvystę optimalų savo degalinių tinklą, natūralu, kad dėmesys vis labiau ima krypti į mažesnius Lietuvos miestelius, kur matome dar nemažai erdvės tolesnei plėtrai. Nuolat ieškome įvairių bendradarbiavimo galimybių, kurios priartintų mūsų siūlomas paslaugas ir prekių asortimentą prie gyventojų, įsikūrusių kiek tolėliau nuo didžiųjų šalies centrų“, – sako S. Mačiukas.

Bendrovė šiuo metu valdo 5 degalines franšizės principu: Plungėje, Šakiuose, Kupiškyje, Kėdainiuose ir nuo šiol Kavarske. „Circle K“ rudenį planuoja atidaryti dar vieną degalinę pagal franšizę Jurbarke.

„Circle K“ tinklui priklauso 96 degalinės, 8 iš jų – automatinės. 

Apie „Circle K Lietuva“:
96-ias degalines Lietuvoje valdanti bendrovė „Circle K“ yra didžiausia pagal pajamas Lietuvos mažmeninės naftos prekybos įmonė, kurią valdo Kanados „Alimentation Couche-Tard“. Didžiąją dalį jos degalinių tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 88, dar 8 – automatinių. Pagal 2022 metų sumokėtus mokesčius, „Circle K“ Lietuvoje tarp prekybininkų užėmė pirmą vietą. 2023 „Sustainable Brand Index™ Circle K Lietuva užėmė pirmą vietą degalinių tinklų kategorijoje.
 

Image
Kavarskas
Image
Kavarskas