2020.11.25

Biržuose atidaryta nauja Circle K degalinė

„Circle K“ išsiplėtė į Biržus, kur lapkričio 25 dieną atidarė savo pirmąją degalinę. Ji įsikūrė buvusios „Alaušos“ degalinės vietoje, investicijos į pertvarką siekia 1,1 mln. eurų.

„Šiaurės Lietuva yra regionas, kuriame matėme būtinybę stiprinti savo pozicijas ir Biržai buvo apgalvotas pasirinkimas. Pastaraisiais metais pagrindinį dėmesį skyrėme dideliems išplėstiniams degalinių formatams, tačiau matome ir mažųjų formatų potencialą. Biržų degalinė mūsų mastu yra maža, bet labai jauki – joje siūlome pačias būtiniausias prekes bei populiariausius gaminius“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

„Circle K“ degalinė Biržuose dirba šalia krašto kelio (KK) 123, kuris jungia Biržus, Pandėlį ir Rokiškį. Ji turės vieną degalų pompą lengviesiems automobiliams ir vieną degalų pompą vilkikams

S. Mačiukas tikisi, kad COVID-19 pandemijai ribojant bendravimą bei keliavimą, vietos gyventojai išnaudos galimybę savo namų rinkoje rasti mėgstamas prekes bei paslaugas.

„Regionai visada yra truputį „nuskriausti“ didžiųjų verslų, kurie paprastai stengiasi kurtis didesniuose, intensyviau gyvenamuose bei vartotojų lankomuose miestuose. Mes matome galimybę pasiekti savo klientus, kurie lankosi pas mus ir norėtų tokią galimybę turėti vietoje“, – teigia degalinių tinklo vadovas.

„Circle K“ Biržų degalinėje iš viso dirbs 7 žmonės.

Šiemet į tinklo plėtrą „Circle K“ investuoja 12,2 mln. eurų, per metus atidarydama 7 naujas bei iš esmės rekonstruotas degalines. Per šiuos metus „Circle K“ visoje šalyje įkūrė 52 naujas darbo vietas.

Atidarymo proga, 11.26-12-10 d. EXTRA nariai galės pasinaudoti šiais pasiūlymais:

  • 30% karštam maistui;
  • 5 ct/l nuolaida degalams;
  • perkant karštą gėrmą (bet kurio dydžio) spurga su sūrio pyrago įdaru tik 0,69 Eur. 

Sveikiname Biržus prisijungus prie Circle K šeimos!