Image
Tinklas
Image
Degalinių tinklas
Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė mums nėra tuščia frazė, o visos mūsų grupės vertybė.

Socialiniai pokyčiai Lietuvoje

Bendrovė daug dėmesio skiria iniciatyvoms, siekiančioms esminių socialinių pokyčių Lietuvoje. 2016 m. tapome LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriais ir savarankiškai arba bendradarbiaudami su organizacija „Gelbėkit vaikus“ remiame vaikų dienos centrų veiklą visoje Lietuvoje. 

„Gelbėkit vaikus“

Mes bendradarbiaujame su organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir prisidedame prie vaikų dienos priežiūros centrų įkūrimo visoje Lietuvoje. Šie centrai yra skirti vaikams, gyvenantiems padidintos rizikos šeimose, ir paprastai atidaromi mažesniuose miestuose, kur kultūriniai renginiai ar vaikų užsiėmimai yra labai riboti. Rizikos grupių vaikams šie centrai yra ne tik saugi vieta praleisti laiką po mokyklos, bet ir aplinka, kurioje jie gali mokytis, tobulėti, kurti, draugauti ir integruotis į visuomenę, o tai labai svarbu vėlesniame integracijos etape į pilnametystę.

Šiandien Lietuvoje turime apie 40 dienos priežiūros centrų, o „Circle K“ finansavo 6 iš jų atidarymą. Prisijungę prie kampanijos vaikų dienos centrams jau paskyrėme 61,6 tūkst. eurų paramos. Ji panaudota vaikų dienos centrams Zarasų mieste bei Zarasų rajono Samanių kaime, Pasvalio mieste, Sangrūdos ir Jungėnų kaimuose, Raudondvaryje bei Vaidotuose. Be išlaidų, patiriamų steigimo procese, yra ir kitų problemų - šiems centrams trūksta lėšų išlaikymui. Ten dirbantys mokytojai dažniausiai tai daro už minimalų atlyginimą ar net savanoriškai. Be to, centrams trūksta būtiniausių dalykų pagrindiniams poreikiams patenkinti.

Image
Gelbėkit vaikus parama