Image
Degalai ir tvarumas
Image
Degalai ir tvarumas mobile

Tvarus požiūris į degalus

Kasdien tobulėjant technologijoms ir atsirandant naujausioms iškastinio kuro alternatyvoms, „Circle K“ aktyviai dalyvauja taikant šias inovacijas, nes planetos ateitis – visų mūsų ateitis, o dirbti vardan rytojaus kiekvienas iš mūsų privalo jau šiandien.

Ekologiškesni degalai

Mes esame industrijos, atsakingos už didelius išmetamus CO2 kiekius, dalis. Nors šiandieninė mūsų visuomenė yra priklausoma nuo iškastinio kuro, tačiau mes esame atsakingi ir stengiamės, kad mūsų verslas būtų kuo tvaresnis.

Biokuras gaminamas iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip kukurūzai, kviečiai, cukranendrės, medžiai, augalinis aliejus ir atliekos.

Mūsų biodegalai naudojami dviem būdais - mes sumaišome juos su įprastu kuru arba parduodame kaip gryną biokurą. Kadangi pilame jų į įprastą benziną ir dyzeliną, mūsų klientai visada gauna bent 4–5% biokuro, net negalvodami apie tai. Tokiu būdu kiekvienas „Circle K“ klientas be jokių pastangų prisideda prie iškastinio kuro išmetamo CO2 kiekio sumažinimo.

Per 2017 m. mūsų parduodamas biokuras sumažino išmetamo CO2 kiekį daugiau nei 5%, palyginti su tuo, jei būtų naudojamas tik iškastinis kuras. Net jei tai skamba kukliai, tai sudaro daugiau nei 1,1 milijono tonų sutaupyto CO2, o tai vėlgi reiškia maždaug 340 000 lengvųjų automobilių teršalų išmetimą gatvėse. Kitaip tariant, biokuras daro didelę įtaką, ir jis tik didės.

Mūsų tikslai

 • Toliau gerinti įprastų degalų sudėtį

  Dirbdami kartu su savo partneriais ir tiekėjais nuolat tobuliname įprastą kurą ir stengiamės padaryti jį vis mažiau kenksmingą aplinkai. Vienas iš efektyviausių būdų tai pasiekti yra naudojant degalų priedus, kurie valo variklį ir sumažina trintį. „Circle K“ degaluose miles ir milesPLUS rasite moderniausius priedus kurie padeda sumažinti degalų sąnaudas, taigi ir CO2 išmetimą bent 2–3%.

  Be to, mes sumažiname neigiamą aplinkos pėdsaką stebėdami degalų tiekimą ir kokybę. Pagrindinis dalykas yra pirkti pačius geriausius produktus - aukštos kokybės kuras automatiškai reiškia mažesnį išmetamų teršalų kiekį. Šiandien biodegalų komponentams taikomi bendrieji atsekamumo reikalavimai. Tradiciškai iš žalios naftos gaunami kuro produktai nėra tokie patys. Mes siekiame, kad visi mūsų tiekėjai, kiek įmanoma, sugebėtų mums pasakyti, kur ir kaip buvo gaminamas jų kuras. Būdami vieni didžiausių pirkėjų pasaulyje, mes naudojame savo poziciją, kad nustatytume naujus ir aukštesnius reikalavimus kuro tiekėjams ir prisidėtume prie teigiamų naftos pramonės pokyčių. Mes taip pat stebime, kaip degalų gamyba veikia aplinką, žmones ir visuomenę. Šių pastangų palaikymo labui mes turime griežtą elgesio etikos kodeksą, kuriame nurodoma, pagal kokius reikalavimus turi būti atrenkami tiekėjai. 

 • 2018-2023 m. 100% skaidrumas iškastinio kuro tiekimo grandinėje
 • Konversijos į elektros energiją palaikymas

  Mes drįstame teigti, kad joks degalų prekybininkas mūsų rinkoje nedaro daugiau nei „Circle K“, kai reikia palaikyti perėjimą prie elektrinių transporto priemonių. Mūsų tikslas - palengvinti pokyčius įmonėms ir vartotojams. Mes daug investuojame į išplėstą ir patobulintą įkrovimo infrastruktūrą. 2020 m. Siekiame daugiau nei 500 greito įkrovimo taškų ir 1000% padidinsime bendrą įkrovimo pajėgumą (palyginti su 2018 m.). 


  Mūsų tikslas yra, kad visa elektra, kurią mes siūlome per „Circle K“ įkroviklio tinklą, būtų atsekama ir tiekiama iš atsinaujinančių šaltinių. Nes jei ne, elektrinių transporto priemonių nauda aplinkai drastiškai sumažėja.

Kaip galite prisidėti Jūs?

• Pilkitės degalus „Circle K“ ir pasinaudokite mūsų maišytu biokuru ir degalus taupančiais priedais.
• Suplanuokite savo keliones ir taupiai važiuokite, kad sumažintumėte degalų sąnaudas.
• Rinkitės automobilį, kurio anglies dvideginio kiekio išmetimas į aplinką yra mažesnis.

Image
Circle K benzinas

miles ir milesPLUS

Kviečiame daugiau apie „Circle K“ degalus paskaityti čia.