2020.07.30

„Circle K“ į degalinę Tauragėje investavo 2 mln. eurų

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ iš esmės užbaigė savo didžiausią pastarųjų metų investicijų projektą Tauragėje. Į prieš pusantrų metų įsigytą degalinę tinklas investavo daugiau kaip 2 mln. eurų, įskaitant ir jos įsigijimo išlaidas: pastatė naują parduotuvę, atnaujino degalų zoną, baigia įrengti visiškai naują automobilių plovyklą.

Po generalinės rekonstrukcijos darbą pradėjusios „Circle K“ Tauragės degalinės, kuri anksčiau veikė su „Bratoil“ prekės ženklu, parduotuvės plotas viršija 180 kvadratinių metrų ir pagal šį rodiklį atitinka didžiausią išplėstinį Plus“ formatą, joje įdarbinti 8 darbuotojai. „Circle K“ tinklui Tauragėje iš viso priklauso dvi degalinės, iš kurių viena yra automatinė.

„Koronaviruso pandemijai šį pavasarį kiek pristabdžius darbus, toliau sėkmingai tęsiame investicijų planus. Plėtra Tauragėje buvo mūsų strateginis žingsnis, siekiant stiprinti pozicijas Vakarų Lietuvoje. Atnaujindami degalinę ne tik pakeitėme jos infrastruktūrą, bet ir diegiame naujo kokybinio lygio aptarnavimo standartą. Naujasis „Circle K“ degalinių formatas leis užtikrinti didesnį prekių asortimentą ir maksimalų paslaugų spektrą. Taip pat suteiks klientams daugiau fizinės erdvės, kurios poreikis neatsiejamas nuo pandemijos“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Pasak jo, Tauragėje vyksta sporto bei automobilių sporto, muzikos bei kiti renginiai, miestas pritraukia investicijų, yra įdomus turistams, tad neabejojama, kad nauja degalinė sklandžiai įsilies į miesto gyvenimą.

„Norime būti arti savo klientų ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose. Į Tauragę ateiname su viso aptarnavimo degaline, kurią iš esmės visą perstatėme. Įrengta ne tik nauja parduotuvė, bet ir rekonstruota visa degalų zona – nuo stoginės ir patogiau išdėstytų degalų pompų iki atnaujintų požeminių degalų rezervuarų. Čia vienu metu galės būti priparkuota 12 automobilių, o degalinės viduje sėdimos vietos įrengtos 15-ai norinčių saugiai pailsėti klientų. Tuo tarpu skubantys gali atsiskaityti savitarnos mokėjimo terminaluose lauke Tiesa, naujos automobilių plovyklos dar teks palūkėti iki rudens“, – teigia S. Mačiukas.

Naujoje automobilių plovykloje bus įrengta itin kokybiška įranga su minkštais šepečiais, saugančiais automobilius, bus teikiamos poliravimo, vaškavimo, sezoninio plovimo paslaugas, o klientai realiu laiku galės stebėti plovyklos užimtumą ir taip išvengti eilių.

Naujoje degalinėje maisto asortimentas išplėstas iki ryte vietoje verdamų sveikų košių, sulčių kokteilių, pietums skirto karšto maisto pasiūlymų ir praplėsto šviežio maisto pasirinkimo.

Degalinės atidarymo šventė klientams planuojama rugpjūčio 7 dieną. Tądien degalinėje galios didesnės nuolaidos degalams bei maistui, visą dieną degalinėje vyks šventė, atvyks „Red bull“ renginių automobilis, bus vaišinama tortu, klientai galės sukti laimės ratą ir laimėti prizų.

„Circle K“ yra didžiausia pagal pajamas Lietuvos mažmeninės naftos prekybos bendrovė. Didžiąją dalį jos degalinių tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 77, dar 11 – automatinės. Pagal 2019 metais sumokėtus mokesčius „Circle K“ Lietuvoje užėmė šeštą vietą.

Image
Nauja degalinė Tauragėje