Image
Maistas ir gėrimai
Image
Circle K Parduotuvė
Maistas ir gėrimai

Visada šviežia ir skanu

Mūsų degalinėse rasi platų maisto ir gėrimų asortimentą - nuo legendinių dešrainių iki tiesiog puikios kavos. Užsuk ir mėgaukis mūsų gaminiais, kuriuos paruošėme su meile, profesionaliai ir saugiai. Sukurta kiekvienam skoniui!
Image
Karštas maistas

Karštas maistas

Esame įsipareigoję pasiūlyti kuo didesnį skanių ir sočių produktų pasirinkimą. Dešrainiai, mėsainiai, karšti užkandžiai - viską ko reikia, sočiai kelionės pertraukėlei rasite pas mus.

Image
Sumuštiniai

Šviežiai paruošti sumuštiniai

Šviežutėliai sumuštiniai, pagal virtuvės šefo specialiai mums sukurtus receptus, kuriuos patys gaminame kasdien. Suteikite savo kasdienybei šviežumo ir pikantiškumo – atraskite ne tik naują skonį, bet ir naują kokybę.

Image
Salotos

Salotos

Siekiame patenkinti augančius klientų lūkesčius todėl savo asortimente turime ir sveikesnių patiekalų - įvairių rūšių šviežių salotų. Taip pat pas mus galite nusipirkti vaisių, daržovių ir kitų maistingų užkandžių.

Image
Kava

Karšti gėrimai

Nesvarbu, ar esate kavos, arbatos ar kakavos megėjas - esam įsitikinę, kad mūsų degalinėse atrasite savo mėgstamą karštą gėrimą.

Image
Šalti gėrimai

Šalti gėrimai

Mūsų degalinėse rasite šaltų gėrimų asortimentą - ledų kokteilius, šaltą kavą, proteino kokteilius, „K-Freeze“ gaiviuosius gėrimus ir glotnučius! Esame įsitikinę jog tinkamą gėrimą ras tiek smaližiai, tiek sveiką gyvenseną propaguojantys lankytojai.

Image
Circle K kepiniai

Kepiniai

Ką tik iškepti kruasanai, traškūs pyragėliai, burnoje tirpstančio skonio spurgos. Mūsų degalinėse klientai mėgaujasi plačiu ne tik saldžių bet ir sūrių kepinių pasirinkimu.