Image
Plovyklos ivaizdinis
Image
Plovyklos ivaizdinis mobile
Plovykla

Plovykla

Skirtingiems poreikiams pritaikytos plovimo programos, moderni įranga ir itin minkšti šepečiai užtikrins aukščiausią plovimo kokybę. Tavo automobilis bus nuplautas greitai, kokybiškai ir nedarant žalos aplinkai.

 

Automobilio priežiūra

Norint išsaugoti automobilio ilgaamžiškumą, būtina visapusė jo priežiūra. Automobilį plaunant automatinėse Circle K plovyklose ne tik taupomas vairuotojų laikas, bet ir kokybiškai pašalinamas purvas, nuplaunamos sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip mašinos dugnas ar ratlankiai. Be to, plovyklose nupoliruojamas ir nuvaškuojamas automobilio paviršius – taip sukuriamas barjeras purvui ir dulkėms, nešvarumai nusėda ant vaško plėvelės, o automobilio paviršius apsaugomas nuo korozijos,  mikro įtrūkimų, druskų ir dulkių.

Plovimo programos

Plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – EXPRESS, STANDART, SUPER ir PREMIUM SEZONINIS.

Nuolaidos nesumuojamos.

Fiksuotą verslo nuolaidą turintiems EXTRA klientams atsiskaitant mobiliąja programėle nuolaida plovyklai nėra suteikiama.

Plovyklos taisyklės

Čia rasi išsamias automatinių plovyklų naudojimo taisykles.

Informuojame, kad neatsakome už automobilio sugadinimą, jeigu jis atsirado dėl šių taisyklių nesilaikymo, ant automobilio sumontuotų įrenginių ar aksesuarų, nenumatytų gamintojo bazinėje įrangoje, ar ankstesnių automobilio detalių gedimų. 

Švaresni automobiliai ir švaresnė gamta

Pagrindinis Circle K plėtros principas – dirbti saugant aplinką. Įdiegdami modernias automobilių plovimo technologijas Circle K Lietuva plovyklose užtikrinome, jog į aplinką nepatektų kenksmingos cheminės medžiagos.

Automobilio plovimo metu šiam procesui nepritaikytose vietose, pvz. kieme ar sode, atsiradusios nuotekos tiesiogiai patenka į aplinką: pirmiausiai į gruntą, iš jo – į gruntinį vandenį, kuris vėliau pasiekia ir žmogų. Gamtoje nuplovus automobilį žmogui itin žalingi naftos produktai bei sunkieji metalai atsiduria artimiausioje aplinkoje.

Circle K automobilių plovyklose sukurtas uždaras vandens nutekėjimo ciklas, todėl į aplinką teršalai nepatenka. Plovimo metu taupomas vanduo, o į nutekėjimo vamzdžius patekusios plovimo priemonės suyra vos patekusios į vandenį. Visose plovyklose įmontuoti nuotekų ir vandens valymo įrenginiai, smėlio ir purvo nusėdintuvas, naftos produktų gaudyklės.

Image
Plovykla

Plovyklos privalumai

Patogu atsiskaityti

Circle K klientai už automobilio plovimą moka be eilių. Greta automobilių plovyklų įrengti mokėjimo automatai. Tai – greita, patogu ir taupo skubančiųjų laiką. Norėdamas nusiplauti savo automobilį nestovėk bendroje eilėje prie degalinės kasos – Tavo pasirinktos programos čekį per kelias sekundes išduos mokėjimo automatas.

Minkšti šepečiai

Circle K automobilių plovyklose – ypatingi porėto pluošto šepečiai. Mūsų plovyklose automobilį nuplausite švelniai, švariai ir nebraižydami. Vokietijoje sukurta speciali „SofTecs“ technologija pasirinkta, kaip efektyviausia ir tinkamiausia automobiliams plauti. Tai ypač aktualu mums, automobilius vairuojantiems kasdien, ir kasdien kenčiantiems nuo permainingų lietuviškų orų. Švelniai plaunantys porėto pluošto šepečiai nepalieka mikroskopinių pėdsakų ant automobilio dangos, net jei automobilį plausite itin dažnai. 

Ypatingas vaškas

Vaškas „RainTecs“ pasižymi itin efektyviomis vandens bei nešvarumų atstūmimo savybėmis, leidžiančiomis ilgesnį laiką išsaugoti švarų automobilio paviršių bei užtikrinančiomis geresnį matomumą lyjant lietui. Ši priežiūros priemonė taip pat stabdo oksidacijos procesus (koroziją) bei saugo nuo išorės poveikių, skatinančių dažų išblukimą ir priešlaikinį senėjimą – pavyzdžiui, nuo rūgštaus lietaus, išmetamųjų dujų, dervų, suodžių, purvo, paukščių išmatų, druskos ir ultravioletinių spindulių daromo neigiamo efekto. Transporto priemonės vaškavimas Circle K plovyklose yra atliekamas pasirinkus SUPER arba PREMIUM SEZONINIS plovimo programas.

Užtikrintas saugumas

Sugedus džiovintuvui plovimo mašina pati automatiškai sustoja – tai užtikrina horizontalių šepečių ir džiovintuvo apsaugos.

Pritaikyta bet kokiam dydžiui

Mūsų standartinėse plovyklose maksimalus plotis ties veidrodėliais siekia 2.38m, o aukštis – 2.6m. Čia tilps bet kuris lengvasis automobilis! Vilniaus Circle K Oro uosto degalinėje veikia paaukštinta plovykla, kuri yra pritaikyta tiek lengviems automobiliams, tiek ir paaukštintiems automobiliams plauti. Plovyklos aukštis 2.9m, plotis 2.58m ir ilgis 7m.