Image
Degalines isore
Image
Extra Club mobile

Skaidrumas ir etika

Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiu skaidrumo ir etikos reikalavimus įtvirtinančiu „Alimentation Couche – Tard., Inc“ Etikos kodeksu bei esame įsipareigoję preciziškai laikytis grupės veiklos šalyse galiojančio juridinio reglamentavimo.

Esame įsitikinę, kad tik etiška ir visiškai skaidri veikla tinkamai atspindi grupės vertybes ir atsakomybę prieš visuomenę. Deklaruodami nepakantumą bet kokioms nesąžiningumo, neetiškumo ar korupcijos apraiškoms, skatiname savo darbuotojus, klientus bei verslo partnerius anonimiškai pranešti apie galimus įmonės tvarkos ar etikos kodekso pažeidimus trumpuoju telefono numeriu 1877. Visų išorės pranešėjų bei darbuotojų konfidencialumas yra griežtai saugomas ir jie gali būti tikri, kad nesulauks jokių neigiamų reakcijų ar pasekmių.

Visiems savo darbuotojams kiekvienais metais rengiame privalomus specialius elektroninius mokymus, kuriuose atnaujiname, plečiame bei giliname jų žinias, susijusias su etikos, galimo papirkinėjimo, kyšininkavimo ar nepotizmo apraiškomis, apibrėžiamomis mūsų Etikos kodekse. Neatsiejama šių mokymų dalis - testai, kuriais patikrinamas gautų žinių įsisavinimo lygis.

Nuo veiklos Lietuvoje pradžios bendrovė priklauso tarptautinėse vertybinių popierių biržose (anksčiau Oslo, dabar Toronto) kotiruojamoms įmonėms, todėl reikalavimai jos darbo etikai yra patys aukščiausi.

Etikos kodeksas