2020.11.13

Kupiškio degalinė „Narjanta“ tapo „Circle K“ dalimi

24 metus Kupiškyje veikusi degalinė „Narjanta“ pradeda naują veiklos etapą. Ji prisijungė prie tarptautinio degalinių tinklo „Circle K“ ir oficialiai tapo jo dalimi. Naują pavadinimą degalinė oficialiai naudoja nuo lapkričio 13 dienos, ji veikia franšizės principu.

UAB „Narjanta“ direktorius Bronislovas Domža sako, kad „Circle K“ prekės ženklas puikiai žinomas ir vertinamas dėl teikiamų paslaugų bei prekių kokybės ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Siekėme, kad UAB „Narjanta“ degalinė būtų pasiekiama ne tik regiono rinkoje, o taptų patrauklia tarptautinio degalinių tinklo dalimi.  Norėdami tiek verslo, tiek privatiems klientams užtikrinti galimybę naudotis paslaugomis visoje Lietuvoje ir užsienyje nusprendėme įsilieti į „Circle K“ gretas. Pažangūs verslo sprendimai, siūlomos naujovės vartotojams bei kitos vertybės ir filosofija sutapo su mūsiškiais. Bendradarbiaudami tikimės klientams sukurti dar daugiau pridėtinės vertės“, – pastebėjo B. Domža.

Jis tiki sėkmingomis degalinės augimo perspektyvomis bei ilgu bendradarbiavimu su tarptautiniu degalinių tinklu.

„Manome, kad dirbant  pagal aukštus „Circle K“ kokybės standartus augs darbuotojų kvalifikacija, jų pasitenkinimas užimama vieta organizacijoje. Darbuotojams bus užtikrinami mokymai bei karjeros galimybės ateityje“, – pabrėžia degalinės savininkas.

Darbuotojų skaičius pertvarkytoje degalinėje nesikeičia, čia toliau dirbs 5 žmonės.

Degalinė turi 10 parkavimo vietų bei degalų kolonėles lengviesiems automobiliams bei vilkikams. Ji siūlo vairuotojams įprastą „Circle K“ degalinių prekių ir paslaugų asortimentą.

„Dideliuose ir didesniuose miestuose, šalia tranzitinių transporto arterijų jau pasiekėme optimalų degalinių skaičių. Tačiau bendradarbiavimo principas leidžia mums sustiprinti pozicijas regionuose – čia matome daug erdvės plėtrai, stengiantis pasiekti tranzitu vykstančius, taip pat sunkiasvorių automobilių srautus. Tikimės, kad papildomos investicijos regionuose padės į juos pritraukti ir daugiau klientų“, – teigia „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

 Šiemet į tinklo plėtrą „Circle K“ iš viso investuoja 12,2 mln. eurų, per metus atidarydama 7 naujas bei iš esmės rekonstruotas degalines. Per šiuos metus „Circle K“ visoje šalyje įkūrė 52 naujas darbo vietas.

Linkime sėkmės "Circle K Kupiškis" degalinei!