Image
Degalai_desktop
Image
Degalai_mobile
Degalai

„Circle K“ degalai

„Circle K“ tikslas – siūlyti Jums reikalingus produktus ir užtikrinti aukštą kokybę, kad visada galėtumėte mėgautis didžiausiu važiavimo malonumu. „Circle K“ siūlomi aukštos kokybės degalai – tai garantija, kad variklis veiks sklandžiai ir tuo pačiu padės sumažinti automobilio techninės priežiūros sąnaudas.
Image
Circle K benzinas

Benzinas

„Circle K“ benzine yra daugiafunkcinių benzino priedų, kurie variklyje neleidžia kauptis lipnioms nuosėdoms ir padeda efektyviau sudeginti degalus. Reguliarus šių priedų naudojimas sumažina degalų sąnaudas ir sumažina žalingų produktų išskyrimą.

Image
Dyzelinas

Dyzelinas

„Circle K“ dyzelino sudėtyje yra valomųjų priedų, kurie variklyje neleidžia kauptis lipnioms nuosėdoms ir padeda efektyviau sudeginti degalus. Reguliarus šių priedų naudojimas sumažina degalų sąnaudas ir žalingų produktų išskyrimą į aplinką.

Image
AdBlue

„AdBlue“

Aktyviai plečiame „AdBlue“ užpildymo kolonėlių tinklą ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti plačiausią „AdBlue“ tinklą Lietuvoje. Priedas vilkikams - jau 33-iose „Circle K“ degalinių!

Image
Degalai - kiti produktai

Kiti produktai

„Circle K“ degalinėse galite įsigyti šiuos papildomus produktus Jūsų automobiliui: suskystintos naftos dujas, žemės ūkiui skirtą dyzeliną, šildymui skirtą dyzeliną.

Image
Kiti produktai

Degalų kainos

Paspaudę apačioje esantį mygtuką rasite žemiausias „Circle K“ degalinių tinklo produktų kainas.

Kiek galima sutaupyti degalų važiuojant ekonomiškiau?

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų apie „Circle K“ degalus? Kviečiame perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus.