Image
Degalai_desktop
Image
Degalai_mobile
Degalai

Circle K degalai

Circle K tikslas – siūlyti Jums reikalingus produktus ir užtikrinti aukštą kokybę, kad visada galėtumėte mėgautis didžiausiu važiavimo malonumu. Circle K siūlomi aukštos kokybės degalai – tai garantija, kad variklis veiks sklandžiai ir tuo pačiu padės sumažinti automobilio techninės priežiūros sąnaudas.
Image
Circle K benzinas

Benzinas

Circle K benzine yra daugiafunkcinių benzino priedų, kurie variklyje neleidžia kauptis lipnioms nuosėdoms ir padeda efektyviau sudeginti degalus. Reguliarus šių priedų naudojimas sumažina degalų sąnaudas ir sumažina žalingų produktų išskyrimą.

Image
Dyzelinas

Dyzelinas

Circle K dyzelino sudėtyje yra valomųjų priedų, kurie variklyje neleidžia kauptis lipnioms nuosėdoms ir padeda efektyviau sudeginti degalus. Reguliarus šių priedų naudojimas sumažina degalų sąnaudas ir žalingų produktų išskyrimą į aplinką.

Image
AdBlue

AdBlue

Aktyviai plečiame AdBlue užpildymo kolonėlių tinklą ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti plačiausią AdBlue tinklą Lietuvoje. Priedas vilkikams - jau 29-iose Circle K degalinių!

Image
Degalai - kiti produktai

Kiti produktai

Circle K degalinėse galite įsigyti šiuos papildomus produktus Jūsų automobiliui: suskystintos naftos dujas, žemės ūkiui skirtą dyzeliną, šildymui skirtą dyzeliną.

Image
Kiti produktai

Degalų kainos

Paspaudę apačioje esantį mygtuką rasite žemiausias „Circle K“ degalinių tinklo produktų kainas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų apie Circle K degalus? Kviečiame perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus.