Image
Circle K App įvaizdinė nuotrauka
Image
Circle K programėlė mobile
Circle K Programėlė

Circle K programėlė

Circle K programėlę gali atsisiųsti „Apple“ bei „Android“ įrenginiams. Naudojant mūsų mobiliąją programėlę, sukauptos naudos ir specialūs pasiūlymai visuomet bus Tavo rankose!

Kai esi kelyje Circle K programėlė – puikus pagalbininkas. Naudojant mūsų programėlę galėsi atsiskaityti už miles degalus ir plovyklą, lengvai rasi artimiausią Circle K degalinę ir galėsi sekti bei valdyti savo Circle K EXTRA paskyrą. Vairuotojo žurnale galėsi peržiūrėti savo nuvažiuotus maršrutus.

Mes nuolat tobulinsime savo programėlės funkcijas, kad kelionės Tau taptų lengvesnės. Lauksime Tavo įvertinimų ir atsiliepimų, kurie padėtų mums tobulėti.

Esamos funkcijos:

  • Mobilieji mokėjimai. Už miles degalus ir plovyklą galėsi atsiskaityti neišlipus iš automobilio.
  • Paieška žemėlapyje. Rask artimiausią degalinę, informaciją apie ją ir maršrutą iki jos. Rodomą informaciją gali filtruoti, pagal paslaugas ir degalų tipus.
  • Vairuotojo žurnalas. Sutaupyk laiko ir sek savo maršrutus tiesiogiai mūsų programėlėje, užuot naudodamasis automobilyje laikomu vairuotojo žurnalu. Ši funkcija puikiai tiks tiems, kurių darbe reikia fiksuoti verslo keliones.
  • Circle K EXTRA. Prisijunk ir peržvelk tau skirtas nuolaidas ir pasiūlymus bei atliktas operacijas. Jei dar nesi užsiregistravęs, tai gali lengvai padaryti programėlėje.

Pastaba: ilgai fone naudojant GPS, baterija gali išsikrauti greičiau.

Mobilieji mokėjimai

Sužinok daugiau apie mobiliuosius mokėjimus.
Image
App store ikona

App store

Programėlę „iPhone“ išmaniesiems atsisiųskite čia.

Image
Google Play ikona

Google Play

Programėlę „Android“ išmaniesiems atsisiųskite čia.