Image
Degalai DUK įvaizdinis
Image
Degalai DUK mobile
D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie degalus ir degalų produktus.
 • Kuo ypatingi miles® produktai?

  miles® benziną ir dyzeliną sukūrėme taip, kad jie leistų Jums už tą pačią kainą nuvažiuoti ilgesnį atstumą. Reguliarus miles® benzino naudojimas iki 3% sumažina degalų sąnaudas ir leidžia Jums nuvažiuoti ilgesnį atstumą be papildomų išlaidų. Taip pat miles® benzinas sumažina anglies dvideginio bei kitų žalingų besioksiduojančių produktų išskyrimą į aplinką. Reguliarus miles® dyzelino naudojimas iki 3% sumažina degalų sąnaudas ir leidžia Jums nuvažiuoti tolesnį kelią be papildomų išlaidų. Taip pat miles® dyzelinas sumažina žalingų teršalų išskyrimą į aplinką.

 • Kuo ypatingi milesPLUS® produktai?

  Mūsų aukščiausios kokybės milesPLUS® benzinas turi trinties modifikatorių, kurie leidžia varikliui dirbti efektyviau, ir valomųjų priedų, kurie padeda išlaikyti švarią variklio sistemą. Be to milesPLUS® benzinas turi korozijos procesus stabdančių priedų – jie apsaugo nuo rūdžių susidarymo ir tuo sulėtina dėvėjimąsi. Išlaikant variklio sistemos švarą ir efektyvų darbą, gaunama daugiau energijos važiavimui – tai reiškia, kad degalų sąnaudos ir emisijos į aplinką bus iki 3% mažesnės.

  Mūsų aukščiausios kokybės milesPLUS® dyzelinas turi valomųjų priedų bei cetaninį skaičių didinančių priedų. Naudojant milesPLUS® dyzeliną su didesniu cetaniniu skaičiumi kiekviename variklio takte degalai sudega tolygiau ir geriau, o tai pagerina variklio darbą, iki 3% mažina degalų sąnaudas bei sumažina emisijas.

 • Kaip Jūs galite pagrįsti teiginį, kad galiu nuvažiuoti tolesnį atstumą su miles® degalais?

  Tyrimus, kurie įrodo sumažėjusias degalų sąnaudas ir anglies dvideginio išmetimą, atliko nepriklausoma organizacija "Bosmal" atlikdama bandymus su skirtingais automobiliais.

 • Koks yra miles® degalų poveikis aplinkai?

  miles® degalai sumažina degalų sunaudojimą iki 3 % benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose. Taip sumažinamas ir anglies dvideginio išmetimas į aplinką.

 • Ar visose 8 šalyse tiekiami miles® produktai yra vienodi?

  Technologija, kurią panaudojame sukurdami geresnės kokybės degalus miles® yra vienoda visoje Europoje.

 • Kodėl degalų produktai pavadinti anglišku pavadinimu?

  Savo veiklą plėtojame 8 Europos valstybėse ir norime, kad kiekvienoje iš jų mūsų klientai jaustųsi kaip namie. Dėl šios priežasties pasirinkome pavadinimą, kuris bus lengvai atpažįstamas tarptautiniu mastu.

 • Kiek draugiški aplinkai yra degalų priedai?

  Mūsų naudojami priedai yra cheminiai preparatai, kurie buvo sukurti tam, kad pagerintume degalų, naudojamų transporto priemonėse, kokybę bei efektyvumą. Jie yra draugiški aplinkai kaip ir „Circle K“ degalų produktai ir atitinka ES aplinkosaugos direktyvas.