Image
Degalai DUK įvaizdinis
Image
Degalai DUK mobile
D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie degalus ir degalų produktus.
 • Kuo ypatingi miles® produktai?

  miles® benziną ir dyzeliną sukūrėme taip, kad jie leistų Jums už tą pačią kainą nuvažiuoti ilgesnį atstumą. Reguliarus miles® benzino naudojimas iki 3% sumažina degalų sąnaudas ir leidžia Jums nuvažiuoti ilgesnį atstumą be papildomų išlaidų. Taip pat miles® benzinas sumažina anglies dvideginio bei kitų žalingų besioksiduojančių produktų išskyrimą į aplinką. Reguliarus miles® dyzelino naudojimas iki 3% sumažina degalų sąnaudas ir leidžia Jums nuvažiuoti tolesnį kelią be papildomų išlaidų. Taip pat miles® dyzelinas sumažina žalingų teršalų išskyrimą į aplinką.

 • Kuo ypatingi milesPLUS® produktai?

  Mūsų aukščiausios kokybės milesPLUS® benzinas turi trinties modifikatorių, kurie leidžia varikliui dirbti efektyviau, ir valomųjų priedų, kurie padeda išlaikyti švarią variklio sistemą. Be to milesPLUS® benzinas turi korozijos procesus stabdančių priedų – jie apsaugo nuo rūdžių susidarymo ir tuo sulėtina dėvėjimąsi. Išlaikant variklio sistemos švarą ir efektyvų darbą, gaunama daugiau energijos važiavimui – tai reiškia, kad degalų sąnaudos ir emisijos į aplinką bus iki 3% mažesnės.

  Mūsų aukščiausios kokybės milesPLUS® dyzelinas turi valomųjų priedų. Naudojant milesPLUS® dyzeliną degalai sudega tolygiau ir geriau, o tai pagerina variklio darbą, iki 3% mažina degalų sąnaudas bei sumažina emisijas.

 • Kaip Jūs galite pagrįsti teiginį, kad galiu nuvažiuoti tolesnį atstumą su miles® degalais?

  Tyrimus, kurie įrodo sumažėjusias degalų sąnaudas ir anglies dvideginio išmetimą, atliko nepriklausoma organizacija "Bosmal" atlikdama bandymus su skirtingais automobiliais.

 • Koks yra miles® degalų poveikis aplinkai?

  miles® degalai sumažina degalų sunaudojimą iki 3 % benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose. Taip sumažinamas ir anglies dvideginio išmetimas į aplinką.

 • Ar visose 8 šalyse tiekiami miles® produktai yra vienodi?

  Technologija, kurią panaudojame sukurdami geresnės kokybės degalus miles® yra vienoda visoje Europoje.

 • Kodėl degalų produktai pavadinti anglišku pavadinimu?

  Savo veiklą plėtojame 8 Europos valstybėse ir norime, kad kiekvienoje iš jų mūsų klientai jaustųsi kaip namie. Dėl šios priežasties pasirinkome pavadinimą, kuris bus lengvai atpažįstamas tarptautiniu mastu.

 • Kiek draugiški aplinkai yra degalų priedai?

  Mūsų naudojami priedai yra cheminiai preparatai, kurie buvo sukurti tam, kad pagerintume degalų, naudojamų transporto priemonėse, kokybę bei efektyvumą. Jie atitinka ES aplinkosaugos direktyvas.