Image
Circle K EXTRA
Image
Kepiniai
Kava

Kava

Image
Daugkartinis puodelis

Šiuo metu Circle K skatina prisidėti prie tvarumo ir jus – perkant kavą su savo puodeliu bus taikoma -30% nuolaida, o jeigu puodelio neturi – čia pat galėsi nusipirkti Circle K daugkartinį puodelį taip pat su 30% nuolaida.

O, kad gerti kavą iš savo puodelio būtų ne tik tvaru, bet ir patogu – prie kiekvieno kavos aparato rasite puodelių plovyklėlę, su kuria kaskart išsiplausite atsineštą puodelį greitai ir kokybiškai. 

Kavos rūšys

Užsukantieji į Circle K degalines žino, kad čia visuomet ras pamėgtos gardžios kavos ir jos pagardų.

Mes siūlome išbandyti unikalų, specialiai mūsų tinklui sukurtą kavos rūšių mišinį, kuris užtikrina ypatingą kavos kvapnumą ir ryškų skonį. Galite pasirinkti didelį arba vidutinį kavos puodelį, norimus priedus: cinamoną, šokoladą, grietinėlę, vieną iš dviejų klasikinio skonio sirupų – airiškos kavos ar karamelės, – ir net pieną be laktozės.

Peržiūrėkite apačioje, kuo skiriasi pagrindinės mūsų kavos* ir išsirinkite savo mėgstamiausią.

*Infografikas yra skirtas skirtingų kavos gėrimų anatomijos atvaizdavimui. Kavos tūris šiame grafike nėra atvaizduotas.

Puodeliai

Norintiems degalinėje įsigyti tik puodelį - 0,20€.

Image
Circle K kavos anatomija

Ypatingas juodos kavos švelnumas

Mūsų juodoje kavoje susijungia trijų šalių – Peru, Hondūro ir Brazilijos – skoniai. Pupelės iš Peru ir Hondūro auga aukštesniuose šalių regionuose ir, lyginant su braziliškomis pupelėmis, auga lėčiau. Tai reiškia, kad pupelės ilgiau brandina savo ypatingas skonio savybes. Nuskynus šias pupeles, jos plaunamos 10 valandų, kurių metu vyksta natūrali fermentacija, suteikianti pupelėms ypatingą aromatą ir šviežumą.

Iš Brazilijos atkeliavusios arabikos pupelės auga plokštumose ir džiūsta natūralioje aplinkoje. Tai leidžia subrandinti ypač turtingo ir saldaus skonio pupeles.

Šių trijų šalių pupelės sukuria nuostabų juodos kavos mišinį, pasižymintį ypatingai švelniu ir sodriu skoniu.

Chai latte

Chai latte – ypatingas  mišinys, išsiskiriantis savo aromatu ir liežuvį kutenančiu prieskonių deriniu. Indijoje atsiradęs juodosios arbatos ir pieno gėrimas – tobula alternatyva dar vienam kasdieniam kavos puodeliui, o jau dabar šią tonizuojančią naujieną gali rasti Circle K degalinėse. Išbandyk ir sušildyk savo kūną bei širdį!

Image
Chai latte
Image
Rainforest Alliance Certified ™

Rainforest Alliance Certified ™ ženklinimas

Mūsų pupelės atkeliauja iš sertifikuotų kavos plantacijų, atitinkančių aukščiausius tvarios ir etiškos veiklos standartus. Tai vienas iš žingsnių, kaip mes prisidedame prie aplinkosaugos bei žmonių, dirbančių kavos ūkiuose, darbo kokybės gerinimo.

Image
Daugkartinis puodelis

Daugkartiniai puodeliai

Mūsų degalinėse rasite daugkartinį Circle K puodelį kuris, tikimės, taps nuolatiniu Tavo kelionių bei pasivaikščiojimų palydovu. Su šiuo ar bet kuriuo kitu daugkartiniu puodeliu Tau bus suteikta 30% nuolaida bet kuriam karštam gėrimui.