Image
Circle K EXTRA
Image
Kepiniai
Kava

Kava

Nuo šiol tavo pamėgta CIRCLE K kava – dar geresnė. Visame tinkle atnaujinome kavos aparatus, todėl dabar mūsų kavos puta – dar puresnė, dar švelnesė, dar geresnė – drįstame sakyti, kad ji tobula!

Nauji kavos aparatai

Renkiesi visų pamėgtą kapučiną? O gal gurkšnoji mūsų subtilią ir švelnią latę? Ar vis dėlto renkiesi fletvaitą – šilkinę kavą su tikru užtaisu?

Kad ir kurią kavą pasirinksi, nenusivilsi, nes visas mūsų pieniškas kavas puošia nuostabiai švelni, kreminė puta.

Kavos rūšys

Užsukantieji į Circle K degalines žino, kad čia visuomet ras pamėgtos gardžios kavos ir jos pagardų.

Mes siūlome išbandyti unikalų, specialiai mūsų tinklui sukurtą kavos rūšių mišinį, kuris užtikrina ypatingą kavos kvapnumą ir ryškų skonį. Galite pasirinkti didelį arba vidutinį kavos puodelį, norimus priedus: cinamoną, šokoladą, grietinėlę, vieną iš trijų klasikinio skonio sirupų – airiškos kavos, karamelės arba skrudintų riešutų, – ir net pieną be laktozės.

Peržiūrėkite apačioje, kuo skiriasi pagrindinės mūsų kavos* ir išsirinkite savo mėgstamiausią.

*Infografikas yra skirtas skirtingų kavos gėrimų anatomijos atvaizdavimui. Kavos tūris šiame grafike nėra atvaizduotas.

Image
Circle K kavos anatomija

Puodeliai

Norintiems degalinėje įsigyti tik puodelį: vidutinis (L) - 0,20 €, didelis (XL) - 0,30 €.

Ypatingas juodos kavos švelnumas

Mūsų juodoje kavoje susijungia trijų šalių – Peru, Hondūro ir Brazilijos – skoniai. Pupelės iš Peru ir Hondūro auga aukštesniuose šalių regionuose ir, lyginant su braziliškomis pupelėmis, auga lėčiau. Tai reiškia, kad pupelės ilgiau brandina savo ypatingas skonio savybes. Nuskynus šias pupeles, jos plaunamos 10 valandų, kurių metu vyksta natūrali fermentacija, suteikianti pupelėms ypatingą aromatą ir šviežumą.

Iš Brazilijos atkeliavusios arabikos pupelės auga plokštumose ir džiūsta natūralioje aplinkoje. Tai leidžia subrandinti ypač turtingo ir saldaus skonio pupeles.

Šių trijų šalių pupelės sukuria nuostabų juodos kavos mišinį, pasižymintį ypatingai švelniu ir sodriu skoniu.

Image
Rainforest Alliance Certified ™

Rainforest Alliance Certified ™ ženklinimas

Mūsų pupelės atkeliauja iš sertifikuotų kavos plantacijų, atitinkančių aukščiausius tvarios ir etiškos veiklos standartus. Tai vienas iš žingsnių, kaip mes prisidedame prie aplinkosaugos bei žmonių, dirbančių kavos ūkiuose, darbo kokybės gerinimo.

Image
Daugkartinis puodelis

Daugkartiniai puodeliai

Mūsų degalinėse rasite daugkartinį Circle K puodelį kuris, tikimės, taps nuolatiniu Tavo kelionių bei pasivaikščiojimų palydovu. Su šiuo ar bet kuriuo kitu daugkartiniu puodeliu Tau bus suteikta 10 ct nuolaida bet kuriam karštam gėrimui.