Image
coffee

Mūsų kavos istorija

Siekiame, kad tavo kelionės būtų lengvesnės su šviežiai paruoštu puodeliu džiaugsmo. Mes aistringai mėgstame kavą, o tai lemia jos kokybę, skonį ir įvairovę, kurią su meile įpilame į kiekvieną kavos gėrimą.

Mėgstame ruošti kavą ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti jūsų skonį atitinkantį meniu. Mūsų kavos pupelės, kruopščiai ir rūpestingai renkamos iš arabikos kavamedžių, yra mūsų kavos pupelių širdis ir siela. Čia, Circle K, šias brangias pupeles malame moderniais kavos aparatais, kad kiekvienas puodelis būtų pripildytas kokybės, rūpesčio ir meilės. Garantuojame, kad jūsų puodelis visada bus aukščiausios kokybės, todėl kiekvienas gurkšnis taps džiaugsmo akimirka. Circle K degalinėse ne tik verdame kavą, bet ir su didele meile ir kokybe kuriame patirtį - po vieną puodelį.

Image
Tvariai uzaugintos pupeles

Tvariai auginamos kavos pupelės

Mūsų kava yra sertifikuota „Rainforest Alliance“. Tai reiškia, kad pupeles auginančiuose ūkiuose atsižvelgiama į aplinkosaugą ir tvarumą. Kartu jie stengiasi gerinti sąlygas darbuotojams ir vietos bendruomenei. Mums tai svarbu.

Image
Kava

Tavo tobulo skonio kava

Juoda, pieniška, ledinė ar karšta? Vasaros sezono metu savo degalinėse siūlome šaltą kavą, kuri yra gaivinančiai šalta ir skani. Taip pat pasiskanink mėgstamiausiu sirupu ir rinkis iš daugiau nei 9360 skirtingų kavos derinių. Visi atskiri mūsų kavos elementai yra kruopščiai atrinkti ir kartu sudaro tai, ką vadiname stebėtinai gera kava.

Image
Pieno ivairove

Pieno įvairovė

Mūsų kavoje esantis pienas virsta gardžia, kreminės konsistencijos pieno puta, kuri gali suvilioti daugelį žmonių. Jei norite alternatyvos įprastam pienui, galime pasiūlyti augalinės kilmės (avižų) gėrimo jūsų kavai. Jei pageidaujate pieno be laktozės, šalia plaktos grietinėlės aparato ieškokite ąsočio.