Image
Kelių mokesčių vinjetes
Image
Kelių mokesčių vinjetės
KELIŲ MOKESČIŲ VINJETĖS

Kelių naudotojų elektroninės vinjetės

Elektroninė vinjetė yra elektroninis įrašas Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje, patvirtinantis naudotojo mokesčio sumokėjimo faktą ir leidžiantis jos galiojimo laikotarpiu naudotis aukščiausios kategorijos keliais A1–A18, A20.

Degalinių žemėlapis

Sužinokite kur, galite įsigyti vinjetę.

Elektroninės vinjetės

E-vinjetę turite įsigyti pagal transporto priemonės kategoriją, ašių skaičių ir išmetamųjų teršalų lygį (EURO klasę). Jeigu transporto priemonės registracijos liudijime kategorija nenurodyta, kategorija parenkama pagal didžiausiąją leidžiamąją transporto priemonės masę ir (ar) sėdimųjų vietų skaičių.
Jeigu transporto priemonės registracijos liudijime nėra įrašytas išmetamųjų teršalų lygis (EURO klasė), turite rinktis „Nenurodyta“ (arba EURO0).

Apskaičiuojant kelių naudotojo mokesčio tarifą skaičiuojamos tik transporto priemonės ašys (be priekabos).

Kelių naudotojo mokesčio tarifai nurodyti ČIA.

Elektroninių vinječių koregavimas ir perkėlimas kitai transporto priemonei

E-vinjetė gali būti perkelta kitai tokios pačios kategorijos, to paties ašių skaičiaus ir to paties išmetamųjų teršalų lygio (EURO klasės) transporto priemonei.
AB Lietuvos automobilių kelių direkcijai el. paštu info@keliumokestis.lt turite pateikti prašymą perkelti e-vinjetę kitai transporto priemonei ir šiuos dokumentus:

  • dokumentų, įrodančių, kad transporto priemonė, kuriai buvo įsigyta e-vinjetė, yra sugedusi ar sugadinta eismo įvykio, stichinės nelaimės ar gaisro atveju ir nebus pataisyta e-vinjetės galiojimo laikotarpiu, kopijas;
  • transporto priemonės, kuriai prašoma perkelti e-vinjetę, registracijos liudijimo kopiją;
  • e-vinjetės įsigijimą patvirtinančio dokumento kopiją.

Circle K degalinėse vinjetės nekeičiamos ir užpildytos negrąžinamos.

Mokami keliai Lietuvoje

D.U.K.

Vinječių kainos