Image
image
Image
image
Gamink namuose!

Receptai

Mėgsti mūsų maistą? Įsigyk šaldytų dešrelių, mėsos maltinukų, sumuštinių duonelių ar kepinių Circle K degalinėje ir išsikepk savo namuose! Pamėgti patiekalai pasiruošę keliauti tiesiai į tavo virtuvę. O čia rasite receptų įkvėpimui!
Image
Mėsainis su karamelizuotais svogūnais

Mėsainis su karamelizuotais svogūnais

Sotus, sultingas mėsainis su nuostabiu karamelizuotų svogūnų akcentu. Paskaninkite jį kepsnių padažu bei čederio sūriu ir turėsite restorano lygio patiekalą savo namuose!

Image
Apkeptas dešrainis su šonine ir sūriu

Apkeptas dešrainis su šonine ir sūriu

Dešrainis neturi būti tik dešrainis. Net ir toks paprastas ir gerai pažįstamas patiekalas gali būti paįvairintas ir paskanintas keletos paprastų ingredientų pagalba. Šiek tiek šoninės, šiek tiek sūrio, viską pakepame ir turime puikius pietus!

Image
Brioche su vytintu kumpiu

Brioche duonelės sumuštinis su vytintu kumpiu

Traški, dar šilta duonelė. Nuostabus, lengvai sūdytas vytintas kumpis. Gaivi salota ir sultingas pomidoras. Viskas paguldyta ant minkšto lydyto sūrio patalo. Tavo rankose – populiarusis mūsų brioche sumuštinis.

Image
Kruanas su omletu

Kruasanas su omleto paplotėliu

Pabodo kas rytą valgyti tą patį omletą? Siūlome ypač greitai ir paprastai paruošiamą receptą, kuris puikiai tiks sotiems pusryčiams.

Image
Foccacia su tunu

Focaccia duonos sumuštinis su tunu

Tiems, kas nori tikrai sotaus užkandžio. Tunas, salotos, pomidorai, mėlynieji svogūnai apgaubti traškios tamsios grūdinės focaccia duonelės. Paprasta, tačiau be galo skanu.

Image
Mėsainis su ananasu

Mėsainis su ananasu

Burgeris ir ananasas? Skamba keistai? O mes sakome – skamba skaniai! Ypač patiks tiems, kuriems jau šiek tiek pabodo klasikinio mėsainio skonis ir ieškantiems naujų, netikėtų skonių.

Image
Saldyta