Image
extra
Image
extra

Pasiek aukščiausią Circle K EXTRA lygį!

Circle K EXTRA lygio programa suteikia tam tikrų privalumų - kuo daugiau ir reguliariau pilsies degalų, tuo aukštesnį lygį gausi ir tuo daugiau sutaupysi!

Kaip tai veikia?

Tavo Circle K EXTRA lygis yra nustatomas pagal degalų kiekį, kurį įsipylei per pastarąsias 90 dienų. Naujas pasiektas lygis ir nuolaidos išliks bent 30 dienų. Tačiau jei pasikeis tavo degalų pirkimo įpročiai, pasikeis ir tavo pasiektas EXTRA lygis. Degalų kiekio duomenys yra atnaujinami kasdien pagal pastarųjų 90 dienų pirkimus.
Jei esi mūsų lojalumo programos narys, nuo 2024 m. sausio 18 d. tau automatiškai bus priskirta Circle K EXTRA lygių programa. Programos pradžioje automatiškai būsi priskirtas 1 lygiui.
Tačiau nesijaudink, jeigu keliauji be automobilio ir nepirkai degalų, kaip Circle K EXTRA 1 lygio narys ir toliau gausi įprastas nuolaidas ir pasiūlymus.

Image
Lygių pasiūlymai

*Nuolaidos nėra sumuojamos.
**Nemokamos kavos kuponu galima pasinaudoti pateikus lojalumo programoje registruotą kortelę kasoje.

Stebėk savo lygį ir pirkimus!

Visada žinok savo pirkimų istoriją ir savo Circle K EXTRA lygio būseną. Savo Circle K EXTRA lygį, pirkimų istoriją, naudas ir pasiūlymus gali stebėti prisijungęs prie savo paskyros internetu arba per Circle K mobiliąją programėlę.
Mes nuolat informuosime jus apie tavo Circle K EXTRA statusą, kad nepraleistum galimybės sutaupyti dar daugiau. Norint gauti šias naujienas, įsitikink, kad esi davęs leidimą tiesioginiams pranešimams el. paštu. Komunikacijos kanalus gali visada koreguoti savo EXTRA paskyros nustatymuose.

 

Image
Naujiems EXTRA

Papildomos nuolaidos naujiems EXTRA nariams

Naujai prisijungę Circle K „EXTRA“ lojalumo programos nariai Circle K mobiliojoje programėlėje ras šiuos specialius pasiūlymus:
- Miles ir milesPLUS degalai su 7ct/l nuolaida! Galioja pirmiems trims pylimams.
- L dydžio kava nemokamai!
Gauk dar daugiau specialių Circle K pasiūlymų, davęs sutikimą juos siųsti el. paštu arba SMS žinute.

Image
EXTRA

Dovanos tavo gimtadienio proga

Circle K EXTRA nariai, savo paskyroje nurodę gimtadienį, šventinį mėnesį gali pasirinkti vieną iš dviejų dovanų: kava arba karštas maistas su 50% nuolaida arba 7 ct/l nuolaidos kuponas degalams.

Image
EXTRA

Lojalumo programos kortelės

Prie savo Circle K EXTRA paskyros galėsi pridėti įvairias lojalumo korteles, pavyzdžiui, Circle K EXTRA, banko mokėjimo, Maxima AČIŪ ir Mylimiausią korteles.

Image
GMAP v2

Circle K mobilioji programėlė

Naudojant Circle K mobiliąja programėle visada galėsi lengvai ir greitai atsiskaityti už degalus ir plovyklą, bei valdyti savo Circle K EXTRA paskyrą telefone, stebėti EXTRA lygį, peržiūrėti pirkinių istoriją bei statistiką, sužinoti visas galiojančias nuolaidas ir atnaujinti savo banko kortelės informaciją.

Prisijungti prie EXTRA paprasta!

Prisijungti prie EXTRA gali per Circle K programėle. Žemiau gali pažiūrėti vaizdo įrašą kaip tai padaryti.

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Dažnai užduodami klausimai

Circle K EXTRA sąlygos ir taisyklės

Susipažink su Circle K EXTRA lojalumo programos sąlygomis ir taisyklėmis.