Image
PbP
Image
PbP

Už degalus mokėk numeriais!

Nuo šiol atsiskaityti už degalus gali su automobilio numeriais! Viskas, ką reikia padaryti, tai parsisiųsti „Circle K“ programėlę, prisijungti su savo Circle K ID (arba užsiregistruoti), pridėti automobilio valstybinius numerius bei mokėjimo kortelę.

Kaip tai veikia?

Atvažiavus į degalinę, automobilio numeriai bus automatiškai nuskenuoti, o kolonėlės numeris - atpažintas. Į telefoną gavę patvirtinimą, kad pompa jau paruošta – pradėkite piltis degalus. Įsipylus nereikia nieko spausti ar eiti prie kasos – galite tęsti savo kelionę, nes jūsų suma bus automatiškai nuskaityta, o kvitą gausite programėlėje ir el. paštu.

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Paprasčiau prisipilk degalų - atsisiųsk „Circle K“ programėlę

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ar „Google Play“ čia:

Image
PayByPlate

*Prieš pradedant piltis degalus rezervuojama 80 EUR suma, kuri vėliau yra grąžinima, o tiksli pylimo suma nuskaičiuojama. Rezervacijos grąžinimo terminas priklauso nuo jūsų banko, dažniausiai tai užtrunka apie 1d.d.

**Jeigu jūsų numeriai buvo nuskaityti, tačiau jūsų šalia nėra – gausite pranešimą telefone, todėl reikės patvirtinti arba atšaukti transakciją (numerių vagystės atveju).

***Šiuo metu atsiskaityti numeriais negalima Circle K Šakiai degalinėje.

Image
PbP
Image
PbP
D.U.K.

Raskite atsakymus į klausimus

 • Bendra informacija

  „Easy Fuel“ naudojama technologija („Pay by Plate“) leidžia klientams paprasčiau susimokėti už degalus „Circle K“ degalinėse. Ši paslauga padeda mums siekti tikslo palengvinti klientų kasdienį gyvenimą.

  Tokio pobūdžio technologija šiandien jau diegiama ir kitose srityse, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėse ir bilietų automatuose. Tačiau su programėle „Easy Fuel“ bendrovė „Circle K“ rado visiškai naują būdą šiai technologijai taikyti – jokia kita bendrovė pasaulyje nėra jos įdiegusi visoje vertės grandinėje. Mes esame pirmieji!

 • Kas yra „Easy Fuel“?

  Mūsų degalinėse įdiegta techninė įranga, kuri nuskaito automobilio valstybinį registracijos numerį, įjungia siurblį ir automatiškai nuskaičiuoja mokėtiną sumą baigus piltis degalų. Jums tereikia atsisiųsti „Circle K“ programėlę „Easy Fuel“, atlikti paprastą paskyros registraciją ir galėsite greitai ir lengvai prisipilti degalų mūsų degalinėse. Jums nebereikės kas kart naudotis kortele ir PIN kodais!

 • Ar kiekvienas gali naudotis „Easy Fuel“?

  Kol kas šia paslauga gali naudotis tik privatūs klientai. Tikimės, kad netolimoje ateityje ja galės naudotis ir verslo klientai.

 • Ką reiškia „visiškai automatiška“?

  Jei programėlėje nustatysite vietos nustatymo paslaugų parinktį „visada įjungta“ ir sutiksite gauti tiesioginius pranešimus ekrane, visas procesas vyks automatiškai ir jums nereikės nieko daryti, tik gavus patvirtinimą - pasiimti pompą ir prisipilti degalų. Vaizdo kameros nuskaitys jūsų valstybinį registracijos numerį, sistema patvirtins mokėjimą, įjungs pompą, o kai baigsite piltis degalų, nuo jūsų kortelės bus nuskaičiuota mokėtina suma.

 • Ką reiškia „vienu prisilietimu“?

  Jei programėlėje nustatysite vietos nustatymo paslaugų parinktį „išjungta“, norėdami užtikrinti daugiaveiksnį tapatumo nustatymą, vienu paspaudimu programėlėje turėsite patvirtinti, kad norite įsipilti degalų, ir tuomet bus įjungtas siurblys bei patvirtintas mokėjimas. Šis procesas vyksta greitai ir paprastai, tik nepamirškite leisti rodyti tiesioginius pranešimus ekrane, kad galėtumėte gauti pranešimus, kai reikės jūsų patvirtinimo.

 • Ar man reikia būti EXTRA nariu, kad galėčiau naudotis „Easy Fuel“?

  Ne, būti nariu neprivalote. Tačiau nebūdami nariu negalėsite naudotis jokiais privalumais, pavyzdžiui, nuolaidomis degalams.

  Jei jau esate EXTRA narys, galite pasinaudoti savo „Circle K ID“, kad prisijungtumėte prie programėlės ir užpildytumėte savo profilį. Jei nesate narys, galite lengvai prisiregistruoti susikurdami paskyrą tiesiogiai „Easy Fuel“ programėlėje.

 • Kaip naudotis „Easy Fuel“?

  Prieš važiuodami į degalinę:

  1. Atsisiųskite „Circle K“ programėlę „Easy Fuel“ iš „App Store“ arba „Google Play“.
  2. Prisijunkite su savo „Circle K ID“ arba susikurkite naują paskyrą tiesiogiai programėlėje.
  3. Užpildykite savo profilį įvesdami savo asmens duomenis, banko kortelės numerį ir automobilio valstybinį registracijos numerį.
  4. Pasirinkite vietos nustatymo paslaugų parinktį „visada įjungta“ ir leiskite gauti tiesioginius pranešimus ekrane, kad galėtumėte piltis degalų be jokių kliūčių. Jei nenorite įjungti vietos nustatymo paslaugų, atvykę į degalinę programėlėje turite patvirtinti, kad norite prisipilti degalų.

  Degalinėje:

  1. Atvykę į degalinę privažiuokite prie kolonėlės. Jums sustojus prie siurblio, kameros nuskaitys jūsų valstybinį registracijos numerį ir siurblys bus atrakintas. Įsitikinkite, kad jūsų valstybinio registracijos numerio ženklas yra švarus.
  2. Išlipkite iš automobilio, pasirinkite savo automobiliui tinkamą degalų rūšį ir pradėkite piltis degalų.

  Baigę piltis degalų:

  • Įstatykite pompos antgalį atgal į vietą, grįžkite į automobilį ir toliau tvarkykite dienos reikalus. Kvitą galite peržiūrėti arba atsisiųsti PDF formatu tiesiai iš programėlės!
 • Kokios rūšies banko kortelės priimamos?

  VISA ir „MasterCard“.

 • Ar būdamas EXTRA nariu galiu gauti nuolaidą degalams, kai naudojuosi „Easy Fuel“?

  Taip, jums taikoma ta pati nuolaida, nepriklausomai nuo to, kaip atsiskaitote už degalus.

 • Kodėl turiu įvesti savo gimimo datą?

  Jei norite tapti „Circle K“ EXTRA nariu ir gauti nuolaidų degalams, turite įvesti savo gimimo datą. Tačiau norint naudotis „Easy Fuel“, registruotis EXTRA nariu neprivaloma.

 • Ką daryti, jei programėlė neveiktų?

  Mažai tikėtinu atveju, jei kiltų techninių nesklandumų naudojantis programėle, visada turėsite galimybę atlikti „įprastą“ mokėjimą mobiliuoju telefonu.

 • Ar saugu naudotis „Easy Fuel“?

  Siekiant užtikrinti saugumą, programėlėje naudojamos vietos nustatymo paslaugos, kad būtų patvirtinta jūsų buvimo vieta, siunčiami tiesioginiai pranešimai ekrane, kuriais informuojama apie veiklą, ir nuskaitomas valstybinis automobilio registracijos numeris, kai atvykstate į degalinę. Kitaip tariant, jūsų automobilis ir telefonas turi būti degalinėje tuo pat metu, kad degalų pylimo procesas galėtų būti vykdomas sklandžiai. Be to, mes nuolat atliekame bandymus, siekdami įsitikinti, jog saugumas yra pakankamas.

  Taip pat užtikriname, kad jūsų duomenys būtų saugomi ir tvarkomi laikantis BDAR nuostatų.

 • Ką darote su vaizdo įrašais?

  Vaizdą įrašome tik tam, kad būtų galima nuskaityti jūsų automobilio valstybinį registracijos numerį, ir nenaudojame vaizdų jokiais kitais tikslais. Jums įsipylus degalų duomenys ištrinami. Daugiau apie mūsų privatumo politiką sužinosite čia Privatumo politika | Circle K

 • Kuriose degalinėse galima naudotis „Easy Fuel“?

  „Easy Fuel“ galite naudotis beveik visose Lietuvoje esančiose Circle K degalinėse (išskyrus Circle K Šakiai ir Circle K Grigiškės). Programėlėje esančiame žemėlapyje parodytos visos degalinės, kuriose teikiama ši paslauga.

 • Ką daryti, jei nebenoriu naudotis „Easy Fuel“?

  Apgailestaujame, kad taip nusprendėte! Jei nebenorite naudotis „Easy Fuel“, programėlėje galite ištrinti savo valstybinį registracijos numerį pasirinkdami skirtuką „more“ („daugiau“) ir atverdami meniu „vehicle“ („transporto priemonė“). Kai tai atliksite, paslauga nebebus teikiama. Jei apsigalvosite, jums tereikės vėl įrašyti savo automobilio valstybinį registracijos numerį.

 • Kodėl naudotis „Easy Fuel“ yra greičiau ir paprasčiau?

  Programėle naudotis paprasčiau, nes mokėjimas nuskaitomas automatiškai. Jums nereikia su savimi turėti kortelės, kišti jos į terminalą ir įvedinėti PIN kodo. Be to, viskas atliekama greičiau – degalų galima įsipilti tiesiog nukėlus pompos antgalį ir įstačius jį atgal, todėl trumpėja eilės ir laukimo laikas.

 • Kuo „Circle K“ programėlė „Easy Fuel“ skiriasi nuo „Circle K“ programėlės?

  Programėlė „Easy Fuel“ skirta tam, kad atsiskaitymas vyktų visiškai sklandžiai, o naudojantis „Circle K“ programėle to užtikrinti negalima. Įprastoje „Circle K“ programėlėje suteikiama galimybė naudotis EXTRA lengvatomis, automobilių nuomos paslaugomis, atlikti operacijas „Circle K“ degalinėse „MasterCard“ mokėjimo kortele bei gauti apie jas informacijos ir kt.

 • Kodėl visų paslaugų neintegravote į vieną programėlę?

  Mes siekiame integruoti visas paslaugas į vieną programėlę, bet tuo pat metu norime greitai pasiūlyti jums naujų paslaugų, todėl ir sukūrėme atskiras programėles. Tačiau stengiamės tai įgyvendinti ir pažadame jums pranešti, kai visas paslaugas integruosime į vieną programėlę.

 • Kokioms „iOS“ ir „Android“ versijoms pritaikyta programėlė „Easy Fuel“?

  iOS“ atveju reikalinga bent „iOS 12.0“
  Android“ atveju – bent „Android 5.0“

 • Mudu su partneriu dalijamės vienu automobiliu. Ar galime registruoti tą patį automobilį abiejose savo paskyrose?

  Ne, šiuo metu tai neįmanoma.

 • Ar savo paskyroje galiu užregistruoti kelis automobilius?

  Taip, savo paskyroje galite užregistruoti kelis automobilius. Tačiau vieno automobilio negalima registruoti daugiau nei vienoje paskyroje vienu metu.

 • Ar man reikia mobiliojo telefono?

  Taip, „Circle K“ programėlė „Easy Fuel“ yra dalis patvirtinimo proceso, kurį būtina atlikti norint įsipilti degalų. „Easy Fuel“ galima naudotis tik tada, kai automobilis ir mobilusis telefonas yra toje pačioje vietoje, vienoje iš mūsų degalinių. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų bankui reikia papildomo patvirtinimo, kad būtų galima atlikti operaciją, pirkimą reikia patvirtinti naudojant „3D Secure“.

 • Ar turiu mokėti kokį nors mokestį, kad galėčiau naudotis „Easy Fuel“?

  Ne, ši paslauga nemokama.

 • Kokios rūšies transporto priemones galiu užregistruoti programėlėje?

  „Circle K“ programėlėje „Easy Fuel“ galima užregistruoti visas transporto priemones, turinčias valstybinį registracijos numerį. Jei valstybinis registracijos numerio ženklas yra švarus ir gerai matomas, jis bus nuskaitytas, kai atvažiuosite į kurią nors iš mūsų tinklo degalinių.

 • Ar valstybinis registracijos numeris gali būti užsienietiškas, ar priimami tik konkrečios šalies registracijos numeriai?

  Programėlėje „Easy Fuel“ gali būti įrašomi tik lietuviški registracijos numeriai.

 • Kokių rūšių degalus galima piltis su „Easy Fuel“?

  Galite laisvai rinktis iš visų degalinėje esančių degalų rūšių. Deja, negalima atsiskaityti už dujas.

 • Ar naudodamasis „Easy Fuel“ programėle galiu įsigyti plovimo skysčio?

  Ne, šiuo metu tokios galimybės nėra.

 • Kas atsitiks, jei valstybinio registracijos numerio ženklas bus uždengtas arba nešvarus?

  Tokiu atveju sistema negalės nuskaityti jūsų valstybinio registracijos numerio. Įsitikinkite, kad valstybinio registracijos numerio ženklas yra švarus ir pabandykite dar kartą. Jei vis tiek nepavyksta, visada galite įsipilti degalų įprastu būdu, atlikdami mokėjimą mobiliuoju telefonu.

 • Kaip atšaukti „Easy Fuel“ operaciją?

  a)     programėlėje paspauskite atšaukimo mygtuką;  

  b)     5 sekundėms nukelkite degalų žarnos antgalį ir įstatykite jį atgal.

 • Kodėl rezervuojate pinigus mano sąskaitoje?

  Kai mokėjimas patvirtinamas, jūsų kortelėje laikinai rezervuojama nustatyta suma. Užbaigus degalų pildymą, nurašoma tiksli suma, už kurią įsipylėte degalų, ir rezervacija panaikinama.

 • Kodėl taikoma skirtinga lėšų rezervavimo politika pilantis degalų su „Easy Fuel“ ir įprastu būdu?

  Atsiskaitymai telefonu priskiriami kitai operacijų rūšiai, todėl kai kurie bankai šioms operacijoms taiko kitokias taisykles. Stengiamės, kad rezervavimas būtų atliekamas kuo panašiau, kaip ir tuo atveju, kai degalų atsargos pildomos įprastu būdu.

 • Kas bus, jei mano sąskaitoje bus mažesnė nei nustatyta rezervuojama suma?

  Jei jūsų paskyroje nebus nustatytos rezervuojamos sumos, piltis degalų su „Easy Fuel“, deja, negalėsite.

 • Kas vyksta po to, kai operacija patvirtinama ir siurblys įjungiamas?

  Siurblys lieka įjungtas tol, kol baigiama piltis degalų, kol pylimas atšaukiamas arba po 120 sekundžių neveikimo.

 • Kas būna, jei operacija įvykdoma ir (arba) atšaukiama ir automobilis privažiuoja prie kito siurblio?

  Pradedama nauja operacija.

 • Ar atsiskaitęs programėle galiu gauti sąskaitą faktūrą?

  Automatiškai sąskaitos faktūros siunčiamos nėra, tačiau ją gali gauti kasoje, mūsų degalinės darbuotojai mielai tau padės. Už pirkimus Circle K visapusio aptarnavimo degalinėje sąskaitos faktūros išrašomos tik tą pačią darbo dieną; už pirkimus automatinėje degalinėje - per 3 d.d. nuo datos, kuri nurodyta ant pirkimo kvito.