Image
EXTRA
Image
EXTRA
EXTRA PRIVATIEMS

„Circle K EXTRA“

Prisijunk prie „Circle K EXTRA“ ir gauk savo naudas bei asmeninius pasiūlymus. Prisijungti prie programos paprasta ir patogu: registruokis su bet kuria banko mokėjimo kortele arba lojalumo nuolaidų kortelėmis. Užtruksi vos minutę!

Atsiprašome, dėl techninių nesklandumų „Circle K EXTRA“ nuolaidos plovyklai, atsiskaitant programėle, nėra taikomos. Nuolaida ir nuolaidų kuponais galite pasinaudoti savitarnos terminaluose arba atsiskaitant bekontakte kortele parduotuvės kasose.

Image
Naujiems EXTRA

Papildomos nuolaidos naujiems „EXTRA“ nariams

Naujai prisijungę Circle K „EXTRA“ lojalumo programos nariai Circle K mobiliojoje programėlėje ras šiuos specialius pasiūlymus:

- Miles ir milesPLUS degalai su 7ct/l nuolaida! Galioja pirmiems trims pylimams.
- L dydžio kava nemokamai!

Gauk dar daugiau specialių Circle K pasiūlymų, davęs sutikimą juos siųsti el. paštu arba SMS žinute.

Image
Naujas klientas registruotis

Naujas klientas - registruotis

Užbaigus registraciją internete, galėsi naudotis visomis lojalumo programos teikiamomis naudomis: 3,5 Eur ct nuolaida kiekvienam litrui degalų, 15% nuolaida automobilio plovimui ir kas 8-ą kavos puodelį įsigysi visiškai nemokamai!

Image
Esamas klientas prisijungti

Esamas klientas - prisijungti

Apsilankyk savo asmeninėje paskyroje ir stebėk sukauptus kavos puodelius, automobilio plovimus bei sužinok apie specialius pasiūlymus lojalumo programos dalyviams.

Image
EXTRA degalai

Nuolaida degalams

Su kiekviena programoje užregistruota kortele gausi 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su „Circle K“ degalais „miles“ nuvažiuosi iki 3% toliau.

Image
Circle K kava

Nuolaida kavai

Nusipirkęs septynis puodelius karštų gėrimų, aštuntą puodelį gausi visiškai nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Tavo „Circle K EXTRA“ paskyroje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamiršk pasivaišinti kava!

Image
Nuolaida dujoms

Nuolaida dujoms

Visiems „Circle K EXTRA“nariams dujos kainuoja pigiau! Prisijunk ir gauk -4,3ct/l nuolaidą kiekvienam litrui dujų.

Image
Nuolaida plovyklai

Nuolaida plovyklai

Išsirink labiausiai Tavo automobiliui tinkančią programą! Visiems „Circle K EXTRA“ nariams taikoma 15% nuolaida visoms programoms. Kad automobilis būtų dar patrauklesnis naudokis šia nuolaida neribotai. Atsiskaitant programėle nuolaidos nėra taikomos.

Image
EXTRA kortelė

Lojalumo programos kortelės

Su viena „Circle K EXTRA“ asmenine paskyra galima susieti kelias mokėjimo ir nuolaidų korteles.

Nuolaidos nesumuojamos. Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie „Circle K EXTRA“ lojalumo programos. Jei dar nesi „Circle K EXTRA“ lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Norint pasinaudoti pasiūlymais, skirtais tik „EXTRA“ nariams, ir už paslaugą atsiskaityti elektroniniame įrenginyje (telefone, išmaniajame laikrodyje ir pan.) esančia skaitmenizuota kortele (susieta su skaitmenine pinigine), elektroninis įrenginys pirmiausia privalo būti susietas su Jūsų Circle K EXTRA paskyra. Tai galite padaryti tik fiziškai atvykę į Jums artimiausią Circle K degalinę. Dėl detalesnės informacijos žr. Circle K EXTRA taisykles arba susisiekite su klientų aptarnavimo centru numeriu 1877.

Nuolaidos ir pasiūlymai

Lojalumo programos dalyviams suteikiamos išskirtinės nuolaidos!

Taisyklės ir sąlygos

Čia rasite pagrindines „Circle K EXTRA“ lojalumo programos sąlygas
File