Image
EXTRA naudos
Image
EXTRA naudos
Tapk EXTRA nariu

Prisijunk prie EXTRA, gauk EKSTRA!

Prisijunk prie „Circle K EXTRA“ ir gauk savo naudas bei asmeninius pasiūlymus. Prisijungti prie programos paprasta ir patogu: registruokis su bet kuria banko mokėjimo kortele arba lojalumo nuolaidų kortele. Užtruksi vos minutę!

Registruotis

Užbaigus registraciją internete, galėsi naudotis visomis lojalumo programos teikiamomis naudomis!

Naujiems EXTRA nariams, per pirmąjį mėnesį suteiksime papildomai*:

Image
Puodelis kavos nemokamai

Nemokamą L dydžio kavą (1 vnt.)

Mes siūlome išbandyti unikalų, specialiai mūsų tinklui sukurtą kavos rūšių mišinį, kuris užtikrina ypatingą kavos kvapnumą ir ryškų skonį.

Image
Degalams -7ct

-7ct/l pirmiems trims pylimams

„Circle K“ siūlomi aukštos kokybės degalai – tai garantija, kad variklis veiks sklandžiai ir tuo pačiu padės sumažinti automobilio techninės priežiūros sąnaudas.

*norėdami pasinaudoti šiomis papildomomis nuolaidomis, turite duoti sutikimą gauti mūsų informacinius pranešimus savo EXTRA paskyroje. Nuolaidos nesumuojamos. Išvardintais pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie „Circle K EXTRA“ lojalumo programos nuo 2021 m. balandžio 16 d.

Tavo nuolatinės EXTRA naudos

Užbaigus registraciją internete, galėsi naudotis ne tik išskirtinėmis naujų narių nuolaidomis pirmąjį savo narystės mėnesį bet ir visomis kitomis lojalumo programos teikiamomis nuolatinėmis naudomis: standartine 3,5 Eur ct nuolaida kiekvienam litrui degalų, 15% nuolaida automobilio plovimui ir kas 8-tu nemokamu kavos puodeliu! 

Image
Extra benefits new

Taisyklės ir sąlygos

Čia rasite pagrindines „Circle K EXTRA“ lojalumo programos sąlygas.
File