Prisijunk prie EXTRA, gauk EKSTRA!

Naujiems EXTRA nariams, per pirmąjį mėnesį suteiksime papildomai*:

*Pasiūlymai galioja naujiems klientams, užbaigusiems registraciją „Circle K EXTRA“ lojalumo programoje, pateikusiems sutikimą gauti informacinius pranešimus ir gavusiems nuolaidos pasiūlymus. Pasiūlymai siunčiami kartą per savaitę, pirmąjį narystės mėnesį. Nuolaidos nesumuojamos.

Pirmoji savaitė

Image
Degalams -7ct

7 ct/l nuolaida pirmiems trims pylimams

„Circle K“ siūlomi aukštos kokybės degalai – tai garantija, kad variklis veiks sklandžiai ir tuo pačiu padės sumažinti automobilio techninės priežiūros sąnaudas.

Pirmoji savaitė

Image
Puodelis kavos nemokamai

Nemokama L dydžio kava (1 vnt.)

Mes siūlome išbandyti unikalų, specialiai mūsų tinklui sukurtą kavos rūšių mišinį, kuris užtikrina ypatingą kavos kvapnumą ir ryškų skonį.

Antroji savaitė

Image
Automobilio plovimui -50%

-50% bet kuriam plovimui (1 vnt.)

Skirtingiems poreikiams pritaikytos plovimo programos, moderni įranga ir itin minkšti šepečiai užtikrins aukščiausią plovimo kokybę.

Trečioji savaitė

Image
Dešrainis -50%

-50% prancūziškam dešrainiui (1 vnt.)

Skanus ir sotus dešrainis su Tavo pasirinkta dešrele - patogus užkandis kelyje!

Tavo nuolatinės EXTRA naudos

Užbaigus registraciją į lojalumo programą galėsi naudotis ne tik išskirtinėmis naujų narių nuolaidomis pirmąjį savo narystės mėnesį bet ir visomis kitomis EXTRA teikiamomis naudomis: standartine 3,5 Eur ct nuolaida kiekvienam litrui degalų, kas 8-tu kavos puodeliu ir kas 5-tu automobilio plovimu nemokamai! 

Image
Extra naudos

Taisyklės ir sąlygos

Čia rasite pagrindines „Circle K EXTRA“ lojalumo programos sąlygas.
File