Image
Orange background
Image
EXTRA mobile
Taisyklės

Pagrindinės EXTRA lojalumo programos sąlygos ir taisyklės

Žemiau rasite pagrindines „Circle K EXTRA“ lojalumo programos sąlygas ir taisykles. Norėdami peržvelgti išsamias taisykles, spauskite puslapio apačioje esančią nuorodą.

1. Circle K EXTRA (toliau EXTRA) – nuolaidų programa, skirta fiziniams asmenims nuo 16 metų.

2. Norėdami dalyvauti EXTRA lojalumo programoje Jūs turite turėti asmeninę EXTRA paskyrą ir būti baigę registraciją su lojalumo kortele: Circle K EXTRA, Mylimiausia ar bet kuria mokėjimo bankine kortele.

3. Turėdami asmeninę paskyrą su iki galo baigta registracija, galėsite gauti visas EXTRA programoje teikiamas naudas bei prisijungti prie Circle K Verslo klientams lojalumo programos, skirtos verslo kortelėmis besinaudojantiems klientams.  

4. Programoje dalyvauja Circle K EXTRA lojalumo kortelė, SEB Mylimiausia, Mylimiausia lojalumo kortelė, Maxima AČIŪ lojalumo kortelė ir bet kuri bankinė mokėjimo kortelė.

5. Prie savo paskyros galite pridėti iki 10 kortelių.

6. Prisijungdami prie EXTRA ir sutikdami su šiomis sąlygomis ir sutikdami su šiomis sąlygomis, Jūs sudarote su „Circle K Lietuva“, UAB,  sutartį dėl narystės lojalumo programoje EXTRA Baltijos šalyse.

7. Registracijos prie EXTRA metu klientas privalo pateikti unikalų elektroninio pašto adresą ir telefono numerį su Lietuvos šalies kodu.

8. EXTRA lojalumo programoje suteikiami šie privalumai: narystės nuolaidos degalams, elektroniniai naudų kuponai, specialios akcijos.

9. Suteikiama narystės nuolaida degalams galioja visapusio aptarnavimo „Circle K“ ir automatinėse „Circle K Automatas“ degalinėse.

10. Bendravimui su programoje registruotais klientais ir savo sutikimą pateikusiais klientais Circle K naudos elektroninį paštą, trumpąsias žinutes (SMS) ir išmaniųjų telefonų programėles. Jūsų EXTRA asmeninėje paskyroje savitarnos sistemoje yra rinkodaros sutikimo nustatymai, kur bet kada galite pakeisti nustatymus.

11. Jūs bet kuriuo metu galite susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys, kaupiami EXTRA lojalumo programos dalyvavimo tikslais būtų ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmai, jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos įstatymų.

12. EXTRA programoje teikiamos nuolaidos nesumuojamos.

13. Atpažinimo laikmenos, kaip antai telefonai, išmanieji laikrodžiai ir pan., suteikiančios galimybę atsiskaityti su skaitmenine pinigine susieta skaitmenizuota kortele, pirmiausia turi būti susietos su „Circle K EXTRA“ paskyra fizinėje „Circle K“ degalinėje. Skaitmenizuota kortelė bus aktyvuota pridėjus ją prie kortelių skaitytuvo ir informavus „Circle K“ darbuotoją apie poreikį kortelę užregistruoti „Circle K EXTRA“ lojalumo programoje. Pakeitus elektroninį įrenginį ir/arba pradėjus skaitmenine pinigine naudotis naujame įrenginyje, skaitmenizuotą kortelę reikės analogiška tvarka užregistruoti iš naujo.

Išsamios EXTRA taisyklės ir sąlygos

Spauskite žemiau esančią nuorodą norėdami atsiųsti išsamias lojalumo programos sąlygas ir taisykles.