Image
Laimek automobili
Image
Laimek automobili

Rink antspaudus Circle K degalinėse, perkant už daugiau nei 5 eurus ir dalyvauk vasaros konkurse, kurio pagrindinis prizas: 

„Hyundai Kona Hybrid“ automobilis.
 

O taip pat 10 laimingųjų laukia 500 eurų Circle K dovanų kortelės! 

 

Ką turi padaryti:

 

 • Užsuk į Circle K, pirk prekių ar paslaugų už daugiau nei 5 eur*

 • Pasiimk skrajutę ir joje surink antspaudus:

Image
Skrajute
 • Įrašyk savo kontaktinius duomenis:

Image
Skrajute
 • Įmesk skrajutę į konkurso dėžutę artimiausioje Circle K degalinėje!

 *Į šią sumą neįsiskaičiuoja tabako gaminiai, su tabako gaminiais susiję gaminiai, loterijų bilietai ir Circle K dovanų kortelės).

**Per vieną dieną galima gauti ne daugiau nei 2 antspaudus.

DIDYSIS PRIZAS Hyundai Kona Hybrid

Išskirtinis dizainas, inovatyvios funkcijos, saugumas ir patogumas. Visą tai rasite Hyundai Kona Hybrid modelyje, taip pat neteršite aplinkos ir mėgausites didžiausiu komfortu.

AKCIJOS „VASAROS RALIS 2024“ TAISYKLĖS

Pagrindinės Akcijos sąlygos 

 1. Akcijos organizatorius: „Vasaros ralis 2024“ (toliau - Akcija) organizuoja Circle K Lietuva, UAB, juridinio asmens kodas 211454910, adresas J. Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius, Lietuva (toliau - Circle K). 
 2. Akcijos laikotarpis: nuo 2024 m. birželio 5 d. iki 2024 m. rugsėjo 11 d. 
 3. Pagrindinis prizas: raudonas hibridinis automobilis „Hyundai Kona“ (toliau – Prizas), kurį Prizo laimėtojui įteiks UAB „Autofortas motors" (toliau – Partneris). 
 4. Papildomi prizai: 10 vnt. 500 EUR vertės Circle K dovanų kortelės.
 5. Akcijos dalyviai: visi 18 metų ir vyresni asmenys, turintys galiojantį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išskyrus Circle K Lietuva, UAB, UAB „Autofortas motors", „Hyundai Motor Finland OY“ darbuotojus.

Akcijos aprašymas

 1. Akcijos laikotarpiu Circle K klientai renka antspaudus specialiai tam skirtoje Akcijos dalyvio kortelėje (toliau – Kortelė). Norėdami dalyvauti Akcijoje, klientai Akcijos laikotarpiu Kortelėje turi viso surinkti 9 antspaudus: 8 antspaudus kartu su jau pažymėtu antspaudu. 
 2. Antspaudai gaunami perkant prekes Circle K degalinės parduotuvėje ir(arba) įsigyjant Circle K degalus. Antspaudai suteikiami už visus pirkinius ir bet kokių degalų įsigijimą, jeigu įsigijimo suma yra ne mažesnė nei 5 EUR. 
 3. Antspaudas dedamas į Kortelę iš karto po to, kai įsigyjamas Akcijos sąlygas atitinkantis pirkinys ir(arba) tą pačią kalendorinę dieną bet kurios visapusio aptarnavimo Circle K degalinės kasoje pateikiamas atitinkamas pirkimo čekis. 
 4. Norėdamas gauti antspaudą už degalų pirkimą Circle K automatinėje degalinėje, klientas turi pateikti tos pačios kalendorinės dienos degalų pirkimo čekį bet kurioje visapusio aptarnavimo Circle K degalinės kasoje. Aptarnaujantis darbuotojas pažymės jam pateiktą degalų pirkimo čekį, uždėdamas ant jo Akcijos antspaudą. Vėliau (t.y. ne tą pačią kalendorinę dieną, kada įvyko degalų pirkimas Circle K automatinėje degalinėje) pateiktiems degalų pirkimo čekiams antspaudai neišduodami.
 5. Klientas vieno pirkimo metu turi teisę gauti vieną antspaudą. Jei klientas vieno pirkimo metu perka prekes Circle K degalinės parduotuvėje ir įsipila degalus, jis įgyja teisę gauti du antspaudus. 
 6. Per vieną kalendorinę dieną klientai gali gauti ne daugiau kaip du antspaudus. Už didesnius pirkinius (pavyzdžiui, vieno pirkimo metu įsigyjant degalų už 50 EUR) klientas neturi teisės gauti daugiau antspaudų (t.y. už tokį pirkinį klientui vis tiek suteikiamas vienas antspaudas). Antspaudas turi datą, kurią klientų aptarnavimo atstovas ir(arba) kasos operatorius gali patikrinti ir tuo pagrindu atsisakyti suteikti papildomą antspaudą, jei Kortelėje jau yra antspaudas su tos dienos data.
 7. Kortelę galima rasti bet kurioje visapusio aptarnavimo Circle K degalinėje. 

Dalyvavimas Akcijoje 

 1. Surinkus reikiamą antspaudų skaičių (9 antspaudus) bei Akcijos sąlygas atitinkančius antspaudus, klientams bus suteikta teisė dalyvauti burtų traukime dėl 500 EUR vertės Circle K dovanų kortelių ir pagrindinio Akcijos Prizo – hibridinio automobilio „Hyundai Kona“.
 2. Klientai, įgiję teisę dalyvauti Akcijoje (toliau – Dalyviai) ir, atitinkamai, siekdami joje dalyvauti, turės užpildyti Kortelėje esančią kontaktinės informacijos formą ir užpildytą Kortelę įmesti į bet kurioje Circle K visapusio aptarnavimo degalinėje esančią tam skirtą Akcijos dėžutę. Dalyvio Kortelės su padirbta ir(ar) neteisingai užpildyta informacija Akcijoje nedalyvaus, t.y.  dėl nustatytų trūkumų tokios Kortelės bus laikomos negaliojančiomis.
 3. To paties asmens dalyvavimo Akcijoje skaičius nėra ribojamas, t.y. Circle K klientas Akcijos laikotarpiu gali užpildyti neribotą kiekį Kortelių. 

Akcijos ribojimai 

 1. Antspaudai nėra dalinami nemokamai, taip pat nėra klientui suteikiami jam atsiimant premijinius daiktus. 
 2. Anstpaudai nėra suteikiami perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, loterijų bilietus ir Circle K dovanų korteles. 

Pagrindinio Prizo ir papildomų prizų laimėtojų nustatymas

 1. 2024 m. rugsėjo 26 d. Circle K buveinėje, adresu J.Jasinskio g. 16A, Vilnius, burtų keliu bus išrinkti 11 asmenų, kurie įgis teisę dalyvauti burtų traukime dėl pagrindinio Prizo (toliau – Finalininkai)
 2. Burtai bus traukiami komisijos, susidedančios iš 3 narių.
 3. Finalininkai bus asmeniškai informuoti apie burtų traukimo dėl pagrindinio Prizo laiką ir vietą, o jų vardai ir pavardės bus paskelbti Circle K interneto svetainėje. 
 4. Kiekvienas iš Finalininkų privalo asmeniškai dalyvauti burtų traukime dėl pagrindinio Prizo ir negali įgalioti kitų asmenų dalyvauti jo vardu. Jei Finalininkas atsisako dalyvauti burtų traukime dėl pagrindinio Prizo arba Circle K per protingą laiką nepavyksta susisiekti su Finalininku jo Kortelėje nurodytais kontaktais, jis netenka teisės dalyvauti burtų traukime ir gauti Prizą, o Circle K pasilieka teisę į jo vietą išrinkti kitą Finalininką.  
 5. Pagrindinio Prizo nelaimėję Finalininkai bus apdovanoti papildomais prizais. 
 6. Tuo atveju, jei burtų keliu išrinktas Finalininkas atsisakys atvykti ir/ar nedalyvaus traukime dėl pagrindinio Prizo, jis taip pat neteks galimybės laimėti ir papildomą prizą. 
 7. Mokesčius, susijusius su pagrindiniu Prizu, sumoka Circle K. 
 8. Prizo laimėtojas neturi teisės reikalauti pakeisti pagrindinį Prizą ir(arba) papildomus prizus kitos rūšies prekėmis ir(arba) reikalauti išmokėti Prizo ir(arba) papildomų prizų vertę grynaisiais pinigais.

Pagrindinis Prizas

 1. Pagrindinis Akcijos Prizas – raudonas hibridinis automobilis „Hyundai Kona“ (toliau – Automobilis), kurio kaina yra 25 891 EUR (su jau įskaitytu PVM).
 2. Automobilis yra visiškai hibridinis (104 kW / 141 AG) ir turi šias savybes:
 • 6 laipsnių dviejų sankabų DCT automatinė pavarų dėžė
 • OTA – internetinis programinės įrangos naujinimas
 • Programėle išmaniajame telefone valdoma „Bluelink®“ telematika ir programų atnaujinimo radijo bangomis (OTA) funkcija (+ nemokamas 3 metų paslaugos planas)
 • Elektroninis pavarų perjungimas „E-Shift“ (valdymas ant vairo kolonėlės)
 • 4:2:4 nulenkiamos galinės sėdynės
 • Kamera salone – vairuotojo būsenai stebėti
 • 12,3" LCD ekranas, RDS DAB radijas, navigacijos sistema, Bluetooth įranga
 • 6 garsiakalbiai: priekinėse ir galinėse duryse
 • Apple CarPlay ir Android Auto
 • Prietaisų skydelis su 4 colių TFT LCD ekranu
 • LED priekiniai žibintai
 • LED vientisas horizontalus DRL žibintas – šviečia tik šonai
 • Išmanusis raktas – durų atrakinimas ir paleidimo mygtukas
 • Raktas su judesio jutikliu – nustoja siųsti signalą, jei raktas nejudinamas 10 min.
 • Statymo jutikliai priekyje ir gale
 • 3 lygių priekinių sėdynių šildymas
 • Automatinė klimato kontrolė ir priekinio stiklo džiovintuvas
 • Elektrinis stovėjimo stabdys
 • Pagalbinė susidūrimo iš priekio prevencijos sistema (automobiliai / pėstieji)
 • Pagalbinė sistema susidūrimui iš priekio išvengti sankryžoje ir posūkyje 
 • Puodelio laikiklis automobilio priekyje
 • Šildomas vairas 
 • Pagalbinė važiavimo eismo juostoje sistema su ženklinimo juostų ir kelio krašto aptikimu
 • Galinio vaizdo stebėjimo sistema su dinaminio statymo nukreipimu 
 • Qi belaidis išmaniųjų telefonų įkroviklis
 • Išmanioji greičio palaikymo sistema 
 • Priekinės ir galinės saugos užuolaidos
 • Juodi medžiaginiai sėdynių užvalkalai, „Black Mono“ salonas
 • Padangų slėgio stebėjimo sistema
 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai, padangos: 205/65 R16
 • 5 metų neribotos ridos garantija; aukštos įtampos akumuliatoriams suteikiama 8 metų / 160 000 km garantija.
 1. Pagrindinio Prizo laimėtojas yra iš anksto informuotas, kad ant Automobilio matomoje vietoje gali būti užklijuoti „Circle K“ ir „Hyundai“ logotipai.

Asmens duomenų tvarkymas

 1. Įmesdamas į Akcijos dėžutę užpildytą Kortelę su joje nurodytais asmens duomenimis, Dalyvis tokiu veikimu išreiškia sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi Akcijos vykdymo tikslais pagal Akcijos taisykles ir Circle K taikomą Privatumo politiką (https://www.circlek.lt/privatumo-politika). Dalyvis tokiu veikimu taip pat išreiškia sutikimą dėl jo vardo ir pavardės viešo paskelbimo, jei jis bus išrinktas Finalininku dėl pagrindinio Prizo laimėtojo rinkimo, taip pat jei jis bus išrinktas pagrindinio Prizo arba papildomų prizų laimėtoju.
 2. Dalyvis, išrinktas pagrindinio Prizo laimėtoju, yra laikomas informuotu, kad Prizo priėmimas yra laikomas leidimu Circle K naudoti jo vardą, pavardę ir nuotrauką žiniasklaidoje, reklamoje bei kitose akcijose, nemokant Dalyviui už tai papildomos kompensacijos ir nesudarant atskiro susitarimo su Dalyviu. Pastaroji nuostata taikoma vienerius metus nuo pagrindinio Prizo gavimo.
 3. Asmens duomenys, kurių saugojimas būtinas vykdant iš teisės aktų kylančias prievoles (pvz., buhalterinės apskaitos duomenys, ginčams spręsti reikalingi duomenys), saugomi teisės aktuose nustatyta tvarka bei laikantis juose numatytų terminų, o jiems pasibaigus bei nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, - negrįžtamai sunaikinami.
 4. Dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo, teisių įgyvendinimo, taikomų saugumo priemonių, bet kokių kitų su asmens duomenų apsauga susijusių klausimų gali kreiptis į Circle K el. paštu: lietuva@circlekeurope.com.
 5. Dalyvių asmens duomenys yra neviešinami ir, praėjus 3 mėnesiams nuo Akcijos pabaigos, Circle K sunaikinami ir negrįžtamai ištrinami iš Circle K sistemų. 

Kita informacija 

 1. Circle K turi teisę be išankstinio įspėjimo dėl pateisinamos priežasties pakeisti Akcijos taisykles arba nutraukti Akciją anksčiau laiko, apie tai pranešdama interneto svetainėje www.circlek.lt ir(ar) pateikdama informaciją Circle K degalinėse. Pateisinama priežastimi Circle K laiko aplinkybę, kurios Circle K negali kontroliuoti ir į kurią, remiantis protingumo principu, skelbdama Akciją Circle K negalėjo atsižvelgti ar jos išvengti. Jeigu pagrindą nutraukti Akciją sudaro neteisėti bei kalti kurio nors iš Dalyvių veiksmai, Circle K turi teisę pareikalauti, kad minėtas Dalyvis atlygintų Circle K dėl tokių neteisėtų veiksmų kilusią žalą.
 2. Visos pretenzijos, susijusios su Akcija, turi būti siunčiamos raštu Circle K el. pašto adresu lietuva@circlekeurope.com arba adresu Circle K Lietuva, UABįmonės kodas 211454910, Jasinskio g. 16A, VilniusLietuva. Atsakymai į pateiktas pretenzijas pateikiami per 5 (penkias) darbo dienas. Visi ginčai, susiję su Akcija, sprendžiami pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.
 3. Circle K yra atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai Dalyvis dalyvauja Akcijoje faktiškai ir pakankamai nesusipažinęs su Akcijos taisyklėmis, nors jam buvo suteikta galimybė susipažinti su šia informacija.
 4. Papildoma informacija apie Akciją teikiama paskambinus Circle K klientų aptarnavimo telefonu 1877 ir interneto svetainėje https://www.circlek.lt. Su Akcijos Taisyklėmis galima susipažinti svetainėje www.circlek.lt/laimek-automobili. 
 5. Dalyvaujant Akcijoje, taikoma Akcijos taisyklių redakcija, galiojanti Prizo ir papildomų prizų perdavimo metu

Papildoma informacija apie Akciją teikiama el. paštu: lietuva@circlekeurope.com

 

Galioja nuo 2024.06.06