Image
EXTRA
Image
EXTRA
Extra verslui

EXTRA verslo klientams

Mokėkite verslo kortele, o naudą gaukite asmeniškai.

Nuo šiol lojaliems klientams suteiksime dar daugiau naudų. Kiekvieną kartą kai atsiskaitote su „Circle K“ verslo įmonėms skirtomis kortelėmis, – uždirbate taškų. Už kiekvieną įsipiltą litrą miles degalų ar išleistą eurą parduotuvėje gausite 1 tašką, o milesPLUS – 2 taškus. Sukauptus taškus klientai galės iškeisti keliaudami ir besinaudodami asmenine kortele.

SVARBU: Atsiskaitant Circle PRO mobiliąja programėle - taškai nesikaupia.

Kaip prisijungti?

Norėdami prisijungti prie „EXTRA verslo klientams“ pirmiausia turite būti susikūrę asmeninę „EXTRA“ lojalumo programos paskyrą ir baigę registraciją su asmenine kortele („Mylimiausia“, „EXTRA“ ar bet kuria bankine mokėjimo kortele). Tuomet pridėkite „Circle K“ verslo įmonėms skirtą kortelę prie savo paskyros ir mėgaukitės dvigubomis naudomis.

Kokios naudos suteikiamos?

Už sukauptus taškus galėsite pasinaudoti nuolaida degalams, nemokamu automobilio plovimu, nemokama kava ir kepiniais, sumuštiniais ar dešrainiais, gaiviaisiais ar degalinėje mūsų pačių ruošiamais gėrimais. Už taškus galima gauti viską ko labiausiai reikia geroms ir malonioms pertraukėlėms ilgų kelionių metu. Susipažinkite su visais produktais kuriuos galite iškeisti į taškus čia.

Kaip panaudoti savo taškus?

Sukauptus taškus galėsite panaudoti su savo asmenine kortele: „Mylimiausia“, „EXTRA“ ar bet kuria bankine mokėjimo kortele. Nepamirškite, kad kortelė turi būti priregistruota prie „EXTRA” paskyros.

EXTRA verslo klientams

Image
uzdirbti taskus

Uždirbkite taškus kiekvieno vizito metu

Kaskart kai atsiskaitote verslo įmonėms skirta kortele už degalus, plovyklą ar parduotuvės prekes mūsų degalinėse uždirbate taškus.

Image
Extra verslui naudos

Išleiskite uždirbtus taškus

Jūsų sukaupti taškai gali būti panaudoti daugeliui prekių ir paslaugų mūsų degalinėse. Išsirinkite iš plataus mūsų prekių ir paslaugų asortimento ir palepinkite save. O mes pasistengsime, kad Jūsų mažos poilsio akimirkos kelionių metu būtu malonios.

Taisyklės

Taškų kaupimas ir panaudojimas