Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Aplinkosauga – pagrindinė mūsų vertybė

Circle K grupėje socialinės ir aplinkosaugos iniciatyvos yra visų ir kiekvieno atsakomybė, tad šiuos tikslus įgyvendiname kiekvieną dieną.

Kasdien tobulėjant technologijoms ir atsirandant naujausioms iškastinio kuro alternatyvoms, Circle K aktyviai dalyvauja taikant šias inovacijas, nes planetos ateitis – visų mūsų ateitis, o dirbti vardan rytojaus kiekvienas iš mūsų privalo jau šiandien.


Socialinė atsakomybė mums nėra tuščia frazė, o visos mūsų grupės vertybė. Kiekvienoje veiklos srityje nuolat siekiame tobulumo, o tvaresnes ir aplinkai draugiškas naujoves priimame išskėstomis rankomis – tai galioja tiek degalams bei automobilių plovykloms, tiek kavai bei maistui. Socialiai atsakinga veikla – tai mūsų pažadas kiekvienam Circle K klientui. Mes rūpinamės tuo, kas rūpi jums!

Skaidrumas ir etika

Savo veikloje vadovaujamės aukščiausius skaidrumo ir etikos reikalavimus įtvirtinančiu „Alimentation Couche – Tard., Inc“ Etikos kodeksu bei esame įsipareigoję preciziškai laikytis grupės veiklos šalyse galiojančio juridinio reglamentavimo.

Esame įsitikinę, kad tik etiška ir visiškai skaidri veikla tinkamai atspindi grupės vertybes ir atsakomybę prieš visuomenę. Deklaruodami nepakantumą bet kokioms nesąžiningumo, neetiškumo ar korupcijos apraiškoms, skatiname savo darbuotojus, klientus bei verslo partnerius anonimiškai pranešti apie galimus įmonės tvarkos ar etikos kodekso pažeidimus trumpuoju telefono numeriu 1877. Visų išorės pranešėjų bei darbuotojų konfidencialumas yra griežtai saugomas ir jie gali būti tikri, kad nesulauks jokių neigiamų reakcijų ar pasekmių.

Visiems savo darbuotojams kiekvienais metais rengiame privalomus specialius elektroninius mokymus, kuriuose atnaujiname, plečiame bei giliname jų žinias, susijusias su etikos, galimo papirkinėjimo, kyšininkavimo ar nepotizmo apraiškomis, apibrėžiamomis mūsų Etikos kodekse. Neatsiejama šių mokymų dalis - testai, kuriais patikrinamas gautų žinių įsisavinimo lygis.

Nuo veiklos Lietuvoje pradžios bendrovė priklauso tarptautinėse vertybinių popierių biržose (anksčiau Oslo, dabar Toronto) kotiruojamoms įmonėms, todėl reikalavimai jos darbo etikai yra patys aukščiausi.

Socialinė atsakomybė

Uždaryti

Keisti kalbą