Privatumo politika – Circle K Europe

1. Kas mes esame

„Alimentation Couche-Tard“ yra Kanadoje įsikūrusi įmonių grupė ir pasaulyje lyderio poziciją užimantis patogaus apsipirkimo (angl. convenience) prekių parduotuvių tinklas. Europoje „Couche-Tard“, veikianti savo „Circle K“ prekės ženklo pagrindu, yra lyderis tarp patogaus apsipirkimo prekių parduotuvių ir mažmeninės kuro transporto priemonėms prekybos tinklų Skandinavijos šalyse, Airijoje ir Baltijos šalyse, taip pat gerai įsitvirtinusi Lenkijos bei Rusijos rinkose.

2. Ką šios taisyklės apima

Mes turime viešos prieigos internetinius tinklalapius ir išmaniųjų telefonų programėles, kurias gali naudoti asmenys, esantys Europos šalyse, kuriose mes vykdome savo veiklą. Šios taisyklės apibūdina, kaip mes tvarkome asmens duomenis teikdami tokias Bendras internetines paslaugas (angl. Generic Online Services) kaip internetiniai tinklalapiai bei išmaniųjų telefonų programėlės.

Tam tikros paslaugos ir pagrindinės svetainės, susietos su mūsų internetiniais tinklapiais bei išmaniųjų telefonų programėlėmis, gali būti nustačiusios skirtingas sąlygas ir privatumo politikas, su kuriomis Jūs galite susipažinti ir sutikti jų laikytis pasirinkę naudotis tomis atitinkamomis paslaugomis ar internetiniu tinklalapiu. Asmens duomenys renkami ir naudojami tokių mūsų Autentifikuotų internetinių paslaugų (angl. Authenticated Online Services) kaip lojalumo programa EXTRA Club ar Circle K ID yra tvarkomi pagal atitinkamas EXTRA Club ar Circle K ID sąlygas. Visas mūsų sąlygas ir privatumo politikas galite rasti čia.

Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) naudoja ir joms yra taikomos šios taisyklės, nebent yra nurodyta kitaip.

Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

3. Mūsų veikla

a. Kokius duomenis renkame
Bendros internetinės paslaugos: Mes renkame tokius asmens duomenis kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas ir gimimo data, kuriuos vartotojas mums atsiunčia per internetinius tinklalapius, išmaniųjų telefonų programėles ar naudodami kitas paslaugas. Mes taip pat renkame duomenis apie tai, kaip mūsų vartotojai naudojasi mūsų internetiniais tinklalapiais ir išmaniųjų telefonų programėlėmis. Be to, mes taip pat renkame tokią informaciją iš Jūsų kompiuterio ar įrenginio kaip IP adresas, Jūsų naudojama naršyklė ir kalbos nustatymai. Šie duomenys yra kaupiami naudojant tokias sistemas kaip (bet tuo neapsiribojant) Google Analytics. Jums sutikus, išmaniųjų telefonų programėlės leidžia Jums naudoti vietos nustatymo funkciją tam, kad galėtumėte nustatyti netoliese esančią Circle K degalinę ar galėtume sekti savo važiavimo maršrutą bei gauti priminimus (angl. push notifications).

b. Kaip mes naudojame duomenis
Bendros internetinės paslaugos: Duomenys, kuriuos mums pateikė vartotojas (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefono numeris), yra naudojami, pavyzdžiui, susisiekimo su juo tikslais. Duomenys apie tai, kokiais tikslais vartotojai naudojasi mūsų internetiniais tinklalapiais ir išmaniųjų telefonų programėlėmis, yra naudojami statistiniais tikslais, tinklalapių bei išmaniųjų telefonų programėlių tobulinimui bei pateikiamo turinio individualizavimo tikslais.

c. Trečiųjų asmenų paslaugos
Vartotojų elgsenos (angl. user interactions) stebėjimui tinklalapiai ir programėlės naudoja tokias sistemas kaip (bet tuo neapsiribojant) Google Analytics. Mes naudojame trečiųjų šalių paslaugas, teikiamas Google, Facebook ir kt., tam, kad mūsų vardu būtų renkama anoniminė informacija, kurią mes naudojame aktualesnės reklamos teikimui.

d. Slapukai (angl. cookies) ir konsoliduoti ar anoniminiai duomenys
Slapukus savo tinklalapiuose ir teikdami kitas paslaugas naudojame įvairiais būdais siekdami identifikuoti unikalius vartotojus tuo pačiu išlaikydami jų anonimiškumą. Slapukai padeda mums pagerinti mūsų Jums teikiamas paslaugas, pavyzdžiui, neleidžiant Jums pakartotinai įvesti tos pačios informacijos, kurią jau buvote suteikę. Slapukų naudojimas taip pat padeda mums suskaičiuoti lankytojus bei suteikia statistinius duomenis apie tai, kaip vartotojai naudoja Circle K paslaugas. Šią statistiką mes naudojame tam, kad galėtume patobulinti savo internetinius tinklalapius, išmaniųjų telefonų programėles ir kitas paslaugas bei tam, kad reklamos būdu galėtume pasiūlyti individualiam vartojimui pritaikytą turinį. Savo išmaniųjų telefonų programėlėms mes naudojame: iOS įrenginiams – Identifier for Advertising (IDFA), o Android įrenginiams – Google Advertising ID (AAID). Visi šie duomenys yra renkami anonimiškai, t.y. mes negalime priskirti duomenų individualiam vartotojui ar per savo autentifikuotas sistemas – autentifikuotam vartotojui.

4. Jūsų teisės ir Jūsų pasirinkimas

Jūs turite teisę reikalauti susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes turime. Tačiau tam, kad mes galėtume Jums suteikti tokią informaciją, mes privalome patvirtinti Jūsų tapatybę. Jeigu Jūs pageidaujate susipažinti su savo asmens duomenimis, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi.

Jei Jūs naršote mūsų tinklalapiuose ir jei Jūs pageidaujate, kad Jums jame lankantis nebūtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, patariame savo interneto naršyklėje aktyvuoti privataus naršymo (angl. private browsing) funkciją. Jei Jūs naudojate mūsų išmaniųjų telefonų programėlę, Jūs galite ištrinti ją iš savo išmaniojo telefono (nes naudodami mūsų programėlę Jūs sutinkate su privatumo politika).

5. Taisyklių atnaujinimas

Mes turime teisę periodiškai atnaujinti šias taisykles. Mūsų tinklalapio lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapyje. Išmaniųjų telefonų programėlių vartotojams taisyklės visada yra prieinamos per App Store arba Google Play.

6. Atsakomybės ribojimas ir kitos sąlygos

Circle K šias paslaugas siūlo nemokamai ir dabartinėmis sąlygomis (angl. as-is basis) be jokių patvirtinimų ar garantijų. Circle K turi teisę bet kuriuo metu nutraukti ir/ar nebetęsti šių paslaugų teikimo apie tai pranešusi, jei įmanoma, prieš 30 dienų. Pranešimas publikuojamas Circle K tinklalapyje.

Circle K veikla Europoje vykdoma iš Oslo, Norvegijos, taigi, jos veikla ir asmens duomenų tvarkymas, kurį atlieka Circle K AS, yra vykdomas vadovaujantis Norvegijos teise. Dukterinės įmonės veikia pagal tos atitinkamos šalies, kurioje jos yra, nacionalinę teise.

Uždaryti

Keisti kalbą