Image
Tinklas
Image
Degalinių tinklas

2021.11.16

„Circle K“ pradeda veikti Varėnoje: investicijos siekia 1,2 mln. eurų

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ pirmą kartą veiklos istorijoje įžengė į Varėną, kur į savo prekės ženklo degalinę investavo 1,2 mln. eurų. Naujoji degalinė pradėjo veikti lapkričio 15 dieną, o bendras tinklui priklausančių degalinių skaičius šalyje padidėjo iki 95-ių.

Nuosekliai vystome Circle K tinklą didinam degalinių, o kartu prekių bei paslaugų prieinamumą kuo platesniam vartotojų ratui ir neabejojame, kad mūsų atėjimas į Varėną bus sėkmingas. Čia jaučiame pribrendusią paklausą ne tik kokybiškiems degalams, bet ir maistui bei skaniai kavai, tad dabar yra tinkamas laikas pradėti dirbti šiame Pietų Lietuvos mieste“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Dabartinės „Circle K“ degalinės vietoje netoli Varėnos autobusų stoties anksčiau veikė „Emsi“ degalinė. Tuo tarpu arčiausiai Pietų Lietuvoje esančios „Circle K“ degalinės iki šiol buvo Alytuje bei Druskininkuose.

Pagal naujausią koncepciją įrengtos degalinės parduotuvės plotas sudaro 45 kvadratinius metrus. Vairuotojai aptarnaujami prie 2 degalų kolonėlių, o automobiliams statyti yra skirta 12 parkavimo vietų.

Varėnos „Circle K“ degalinėje prekiaujama firminiais „miles“ degalais (benzinu ir dyzelinu), kava, arbata ir karštu šviežiu maistu, galima įsigyti įvairių greito vartojimo prekių bei prekių automobiliui.

Išnaudojant moderniausius sprendimus ir atsižvelgiant į laikas nuo laiko atnaujinamus ribojimus dėl pandemijos, Varėnos degalinėje klientams siūloma naudotis moderniais mobiliųjų atsiskaitymų sprendimais mokant už degalus bei plovyklą, taip pat – atsiskaitymo savitarnos terminalais šalia degalų pompų bei gėrimų salelės degalinės viduje.

Pasak S. Mačiuko, naujoji degalinė pasiruošusi saugiai aptarnauti klientus ir pasiūlyti jiems visą turimą prekių bei paslaugų spektrą.

„Degalinės daugiausiai yra skirtos mobiliam, keliaujančiam vartotojui, tačiau lygiai taip pat turime klientų dalį, kurie nebūtinai vairuoja automobilius, tačiau atvyksta kavos ar užkandžių. Todėl esame tikri, kad priėmėme teisingą sprendimą kurtis Varėnoje, gerai žinomoje ir jau įprastoje degalinės vietoje. Laukdami šiltojo sezono bei vietos ir užsienio turistų tikimės, kad šiuo metu mus atras ir vietos gyventojai bei svečiai“, – teigia S. Mačiukas.

Vien 2020 metais į tinklo plėtrą „Circle K Lietuva“ investavo 12,2 mln. eurų, per metus atidarydama 7 naujas bei iš esmės rekonstruotas degalines. Praėjusius metus tinklas baigė turėdamas 94-ias degalines.

Kontaktai žiniasklaidai:

  • Ernesta Karalienė
  • 8 695 83517 // ernesta@ideaprima.lt
  • IDEA PRIMA Projektų direktorė