2021.02.04

„Circle K“ Lietuvoje žengia į mobiliųjų atsiskaitymų rinką

„Circle K“ žengia į mobiliųjų atsiskaitymų rinką, siūlydamas savo klientams telefonu atsiskaityti už benziną ir dyzeliną bei plovyklą. Tokiu būdu įmonė ne tik mažins kontaktų skaičių pandemijos metu, atskirs greito apsipirkimo srautą, bet ir perkels dalį kasos kvitų į virtualią erdvę nespausdindama jų ant popieriaus.

„Galimybę atsiskaityti mobiliuoju telefonu užtikriname būtiniausioms bazinėms paslaugoms, kurios teikiamos lauko zonose ir nesant kitų poreikių dėl jų nebūtina eiti į parduotuvės vidų. Įsiklausėme į savo klientų atsiliepimus, jog jie nori taupyti laiką: programėlė leis už plovyklą ir degalus atsiskaityti vos keliais paspaudimais, iš automobilio reikės išlipti tik įsipilti degalų. Taip pirkėjai galės sumažinti kontaktų skaičių, kuris aktualus tebesitęsiant pandemijai, o gyvenimui grįžus į įprastą ritmą mums padės sumažinti apkrovas net ir piko laikotarpiais“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Degalinių tinklas atsiskaitymo funkciją įdiegė savo mobilioje programėlėje kuri apima nuolatinius ir momentinius lojalumo pasiūlymus, įvairias teikiamas naudas. Programėlę naudoti atsiskaitymams gali registraciją užbaigę ir būtinus duomenis pateikę bei patvirtinę klientai, pridėję vieną ar kelias mokėjimo korteles, nuo kurių ir yra nuskaitomas mokėjimas. Atsiskaitymo kvitas klientui siunčiamas jo nurodytu elektroniniu paštu.

S. Mačiukas pripažįsta, kad pokyčius lemia ir besikeičiantys vartotojų įpročiai – dauguma turi išmaniuosius įrenginius, kurie yra tapę ir virtualiomis piniginėmis, ir navigacijos sistemomis, ir muzikos grotuvais.

„Labiau tikėtina, kad išeidami iš namų pamiršime piniginę ar banko kortelę nei savo telefoną. Jį naudoti kaip atsiskaitymo įrankį šiuolaikiniam vartotojui yra labai patogu. Siekiame būti modernių sprendimų dalimi, todėl savo ruožtu irgi papildome išmaniųjų įrenginių galimybes naujomis funkcijomis“, – pažymi degalinių tinklo vadovas.

„Circle K“ tinklo lojalumo kortelė veikia virtualioje erdvėje, susieta su mokėjimo kortele ar skirtingomis mokėjimo kortelėmis.

Europoje „Circle K“ tinkle mobiliuosius atsiskaitymus šiuo metu užtikrina Norvegija, Švedija, Danija, Estija, Lenkija ir Lietuva, tačiau planuojama, kad laikui bėgant ši technologija bus prieinama ir kitose žemyno šalyse, kuriose veikia tinklas.