Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Mėsainiai

„Brioche“ mėsainis

Minkšta, aromatinga ir tirpstanti burnoje – tai nepriekaištinga sviestinė „brioche“. Optimalaus dydžio ir subtilios formos klasikinę bandelę pasitelkėme gamindami ypatingą mėsainį. Jame rasite tik tai, kas geriausia – 100% jautienos maltinį, traškias šviežias daržoves, sūrį ir amerikietišką pasididžiavimą – BBQ padažą. Šis mėsainis tiesiog sukurtas būti mėgiamu.

„Wrap burger“ - maltinukas tortilijoje

Gardžiausi mėsainio ingredientai – šviežutėlės daržovės, švelnūs padažai ir sultingas maltinukas – įvynioti į minkštą, aromatingą ir šiltutėlę tortiliją. Atraskite lengvumą valgyti kelionėje.


 

Klasikinis mėsainis

Sultingas, dūmu kvepiantis mėsainis su 100% airiškos jautienos maltinuku – jau Circle K degalinėse. Airiškos jautienos kokybė ne veltui užkariauja pasaulio gurmanų simpatijas: tai žole maitinamų, lėtai ir natūraliai auginamų galvijų mėsa. Be to, pas mus ji turi ir savo istoriją - žinome kiekvieną ūkį, iš kurio ji atkeliavo. Kiekvienas maltinukas yra apkeptas ant gyvos ugnies maždaug 600°C temperatūroje, o mėsainis pagardintas sodraus skonio čederio sūriu.

Uždaryti

Keisti kalbą