Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Mėsainiai

Mėsainis su jogurtine SKYR bandele

Jūsų dėmesiui – mėsainis su jogurtine SKYR bandele. SKYR – islandiškas pieno produktas, pagamintas iš neriebaus pieno ir pasižymintis naudingųjų medžiagų gausa.
SKYR mėsainis turi daugiau baltymų ir mažiau angliavandenių, todėl yra puikiai tinkamas visiems sportuojantiems ir sveikai gyvenantiems. Kviečiame paragauti šio mėsainio visose mūsų degalinėse!
 

„Wrapper“ su „Nuggets“ vištienos kepsneliais

Klientų pamėgtas tortilijos mėsainis - nepriekaištingas patiekalas keliaujantiems, kuriame rasite skonio receptorius džiuginančius ingredientus. Traškūs „Nuggets“ vištienos kepsneliai, šviežios daržovės, sūris ir gardūs padažai. Kviečiame paragauti!

 

„Wrapper“ - maltinukas tortilijoje
 
Gardžiausi mėsainio ingredientai – šviežutėlės daržovės, švelnūs padažai ir sultingas maltinukas – įvynioti į minkštą, aromatingą ir šiltutėlę tortiliją. Atraskite lengvumą valgyti kelionėje. 

Klasikinis mėsainis
Sultingas, dūmu kvepiantis mėsainis su 100% airiškos jautienos maltinuku. Airiškos jautienos kokybė ne veltui užkariauja pasaulio gurmanų simpatijas: tai žole maitinamų, lėtai ir natūraliai auginamų galvijų mėsa. Be to, pas mus ji turi ir savo istoriją - žinome kiekvieną ūkį, iš kurio ji atkeliavo. Kiekvienas maltinukas yra apkeptas ant gyvos ugnies maždaug 600°C temperatūroje, o mėsainis pagardintas sodraus skonio čederio sūriu.
 

Uždaryti

Keisti kalbą