Image
Palaikome Ukraina
Image
Palaikome Ukraina
Prasidėjus Rusijos karui Ukrainoje, stojome į pagalbą nuo baisumų bėgantiems ir kovojantiems už laisvę. Skatiname visus nenustoti remti Ukrainos laisvės kovoje!
Image
Parama Ukrainai

#lemiamavalanda

Circle K nuo kiekvieno įsigyto karšto gėrimo skiria 10 ct paramai Ukrainai. Karo apimtoje šalyje likusiems ir agresoriaus ciniškai atakuojamiems civiliams reikalinga skubi medicininė pagalba. Surinkta finansinė parama bus skiriama skubios medicinos pagalbos priemonėms (medicininei įrangai ir skubios pagalbos automobiliams Ukrainos medikams) nuo karo nukentėjusiems asmenims drauge su Lietuvos medikais.

Image
Parama Ukrainai

Circle K užtikrina degalų ir dujų kilmę

Taikome itin griežtus reikalavimus degalų kilmei ir užtikriname, kad mūsų degalinėse neprekiaujame degalais ir suskystintomis naftos dujomis iš Rusijos ir Baltarusijos. Circle K praėjusią vasarą pasitraukė iš Rusijos ir perleido valdytas degalines.

Image
Parama Ukrainai

Finansinė parama nukentėjusiems

Per metus Circle K Lietuva finansiškai parėmė organizacijas, kurios padeda nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje, 130 tūkst. Eur suma. Praėjusią vasarą trukusios paramos rinkimo kampanijos „You give – we give“ metu drauge su pirkėjais surinkome 36 tūkst. Eur sumą organizacijai „Gelbėkit vaikus“, kuri rūpinasi Lietuvoje besiglaudžiančiais ukrainiečių vaikais.

Image
Parama Ukrainai

Karštas maistas karo pabėgėliams

Praėjusiais metais nuo vasario iki gegužės mėnesio nemokamai maitinome bėgančius nuo karo ukrainiečius Circle K degalinėse pakeliui link saugesnio rytojaus. Per šį periodą išdalinome daugiau nei 23 tūkst. karšto maisto ir gėrimų mūsų broliams ir seserims iš Ukrainos.