Image
Palaikome Ukraina
Image
Palaikome Ukraina
Prasidėjus Rusijos karui Ukrainoje, stojome į pagalbą nuo baisumų bėgantiems ir kovojantiems už laisvę. Skatiname visus nenustoti remti Ukrainos laisvės kovoje!
Image
Parama Ukrainai

#lemiamavalanda

Circle K kartu su Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugija (LARD) paskelbtos akcijos „Lemiama valanda“ metu surinkta 106 tūkst. eurų parama, kuri skirta skubios medicininės pagalbos priemonėms (medicininei įrangai ir skubios pagalbos automobiliams Ukrainos medikams) nupirkti. Dar 100 tūkst. eurų sumą skyrėme pačioje akcijos pradžioje, tad iš viso skubiai medicininei pagalbai Ukrainoje paaukota suma siekia 206 tūkst. eurų.

Image
Parama Ukrainai

Circle K užtikrina degalų ir dujų kilmę

Taikome itin griežtus reikalavimus degalų kilmei ir užtikriname, kad mūsų degalinėse neprekiaujame degalais ir suskystintomis naftos dujomis iš Rusijos ir Baltarusijos. Circle K praėjusią vasarą pasitraukė iš Rusijos ir perleido valdytas degalines.

Image
Parama Ukrainai

Finansinė parama nukentėjusiems

Prasidėjus karui Ukrainoje Circle K pasauliniu mastu skyrė 2,7 mln. JAV dolerių paramą. Lietuvoje 35 tūkst. eurų finansinę pagalbą skyrėme organizacijoms, padėjusioms nuo karo baisumų bėgantiems Ukrainos piliečiams. Praėjusią vasarą trukusios paramos rinkimo kampanijos „You give – we give“ metu drauge su pirkėjais surinkome 36 tūkst. Eur sumą organizacijai „Gelbėkit vaikus“, kuri rūpinasi Lietuvoje besiglaudžiančiais ukrainiečių vaikais.

Image
Parama Ukrainai

Karštas maistas karo pabėgėliams

Praėjusiais metais nuo vasario iki gegužės mėnesio nemokamai maitinome bėgančius nuo karo ukrainiečius Circle K degalinėse pakeliui link saugesnio rytojaus. Per šį periodą išdalinome daugiau nei 23 tūkst. karšto maisto ir gėrimų mūsų broliams ir seserims iš Ukrainos.