Image
Extra fonas
Image
Extra fonas mobile
Kortelės

Lojalumo programos kortelės

Su viena Circle K EXTRA Club asmenine paskyra galima susieti kelias mokėjimo ir nuolaidų korteles, pavyzdžiui, šeimos narių - jų pirkiniai taip pat paspartins Tavo nuolaidų kaupimo procesą. Prie paskyros galėsi prijungti iki 10 skirtingų kortelių!

Jei įsigijai vieną iš aukščiau aprašytų kortelių, nepamiršk jos prijungti prie savo Circle K EXTRA Club lojalumo paskyros, kad galėtum dar efektyviau naudotis lojalumo programos naudomis. Jei paskyros vis dar neturi, mielai kviečiame prisiregistruoti. O Tau pageidavus, apie Circle K EXTRA Club lojalumo programos specialius pasiūlymus informuosime elektroniniu paštu.

Image
Degalai

Naujas klientas - registruotis

Užbaigus registraciją internete, galėsi naudotis visomis lojalumo programos teikiamomis naudomis: 3,5 Eur ct nuolaida kiekvienam litrui degalų, kas 8-ą kavos puodelį ir kas 5-ą automobilio plovimą įsigysi visiškai nemokamai!

Image
Esamas klientas

Esamas klientas - prisijungti

Apsilankyk savo asmeninėje paskyroje ir stebėk sukauptus kavos puodelius, automobilio plovimus bei sužinok apie specialius pasiūlymus lojalumo programos dalyviams.