Image
Kodėl Circle K?
Image
Circle K Pro mobile
KODĖL CIRCLE K?

Kodėl „Circle K“?

Mažiausia degalų kaina ≠ mažiausi kaštai
  • Papildomi kilometrai iki toliau esančios degalinės.
  • Papildomi sustojimai, neradus „AdBlue“ priedo ar kelių vinječių.
  • Papildomos 10 minučių ieškant užsimetusios sąskaitos.

Lengva nepastebėti smulkių kasdienių išlaidų, tačiau jas ignoruoti taip pat ne išeitis. Susisiekime ir pamatykime visumą.

Noriu gauti pasiūlymą

Image
Circle K x TotalEnergies

Degalinių tinklas

Su „Circle K“ verslo kortele atsiskaitykite degalinių tinkle Lietuvoje kurį sudaro 96 degalinės, veikiančios visą parą. Patogus išdėstymas padės Jūsų įmonei sumažinti papildomus kilometrus ir degalų sąnaudas. „Circle K“ - visada šalia ir pakeliui!

Image
Kortelės verslui

Kortelės verslui

Siūlome trijų tipų mokėjimo korteles („Circle K“ debeto, „Circle K“ kredito ar tarptautinę „Europe“ kortelę), su kuriomis galima atsiskaityti už įvairias prekes bei paslaugas „Circle K“ degalinėse Lietuvoje bei partnerių degalinėse užsienyje.

Image
miles degalai

miles® degalai

miles® benziną ir dyzeliną kūrėme taip, kad šie leistų Jums už tą pačią kainą nuvažiuoti ilgesnį kelią. Reguliarus miles® produktų naudojimas, lyginant su degalais be multifunkcinių priedų, iki 3% sumažina degalų sąnaudas.

Image
Saugumas

Saugumas

Jūsų saugumui, degalinės bei degalinių teritorijos yra filmuojamos bei saugomos saugos tarnybų. Visi „Circle K“ darbuotojai yra mokomi ir pasirengę suvaldyti ekstremalias situacijas bei galintys suteikti pirmąją pagalbą.

Image
Patogūs vizitai

Patogūs vizitai

„Circle K“ visapusio aptarnavimo degalinėse galite pasirūpinti užkandžiu kelyje, automobilio švara ar leisti sau atsikvėpti įrengtose poilsio zonose. Sustokite maloniai pertraukėlei!

Image
Profesionalus klientų aptarnavimas

Profesionalus klientų aptarnavimas

Mums svarbu, kad kiekvienas Jūsų sustojimas „Circle K“ – ar skubant į darbą degalinėje, ar rengiant pirkimų ataskaitą savitarnos svetainėje – būtų patogus ir paprastas, o kilusius klausimus galėtumėte išspręsti akimirksniu.