Image
Kodėl Circle K?
Image
Kodėl Circle K?
Kodėl Circle K?

Kodėl „Circle K“?

Mažiausia degalų kaina ≠ mažiausi kaštai

Lengva nepastebėti smulkių kasdienių išlaidų – ar susimąstėte, kad kiekvienas papildomas kilometras ieškant degalinės Jūsų verslui gali kainuoti iki 0,50 Eur, o papildomos 10 minučių net kelis eurus! Kiek tokių situacijų bei papildomų kilometrų Jūsų verslui tenka įveikti kiekvieną mėnesį?

Rinkis Circle K Pro mokėjimo kortelę verslui bei mėgaukis:

  • Plačiu degalinių tinklu – net 96 degalinės!
  • Kokybiškais degalais – su Miles priedu važiuosite toliau!
  • Profesionaliu klientų aptarnavimu bei dėmesiu Jums – asmeninis vadybininkas ir palankios kreditavimo sąlygos!
  • Lengvu administravimu - verslo savitarnos svetainė!

Jūsų telefonas - Jūsų kortelė!

Tapkite mūsų klientu

Image
Circle K x TotalEnergies

Degalinių tinklas

Su „Circle K“ verslo kortele atsiskaitykite degalinių tinkle Lietuvoje kurį sudaro 96 degalinės, veikiančios visą parą. Patogus išdėstymas padės Jūsų įmonei sumažinti papildomus kilometrus ir degalų sąnaudas. „Circle K“ - visada šalia ir pakeliui!

Image
Kortelės verslui

Kortelės verslui

Siūlome trijų tipų mokėjimo korteles („Circle K“ debeto, „Circle K“ kredito ar tarptautinę „Europe“ kortelę), su kuriomis galima atsiskaityti už įvairias prekes bei paslaugas „Circle K“ degalinėse Lietuvoje bei partnerių degalinėse užsienyje.

Image
miles degalai

miles® degalai

miles® benziną ir dyzeliną kūrėme taip, kad šie leistų Jums už tą pačią kainą nuvažiuoti ilgesnį kelią. Reguliarus miles® produktų naudojimas, lyginant su degalais be multifunkcinių priedų, iki 3% sumažina degalų sąnaudas.

Image
Saugumas

Saugumas

Jūsų saugumui, degalinės bei degalinių teritorijos yra filmuojamos bei saugomos saugos tarnybų. Visi „Circle K“ darbuotojai yra mokomi ir pasirengę suvaldyti ekstremalias situacijas bei galintys suteikti pirmąją pagalbą.

Image
Patogūs vizitai

Patogūs vizitai

„Circle K“ visapusio aptarnavimo degalinėse galite pasirūpinti užkandžiu kelyje, automobilio švara ar leisti sau atsikvėpti įrengtose poilsio zonose. Sustokite maloniai pertraukėlei!

Image
Profesionalus klientų aptarnavimas

Profesionalus klientų aptarnavimas

Mums svarbu, kad kiekvienas Jūsų sustojimas „Circle K“ – ar skubant į darbą degalinėje, ar rengiant pirkimų ataskaitą savitarnos svetainėje – būtų patogus ir paprastas, o kilusius klausimus galėtumėte išspręsti akimirksniu.