Image
Orange background
Image
EXTRA fonas
Taisyklės

Pagrindinės EXTRA lojalumo programos verslo klientams sąlygos

1. Circle K EXTRA verslo klientams (toliau EXTRA verslo klientams) – nuolaidų programa skirta fiziniams asmenims besinaudojantiems Circle K verslo įmonėms skirtomis kortelėmis.

2. Norėdami dalyvauti EXTRA verslo klientams lojalumo programoje Jūs turite turėti asmeninę EXTRA Club paskyrą ir būti baigę registraciją su lojalumo kortele: Circle K EXTRA, Mylimiausia ar bet kuria mokėjimo bankine kortele.

3. Turėdami asmeninę paskyrą su pilnai baigta registracija, prie jos galėsite prijungti Circle K verslo įmonėms skirtą kortelę.

4. Programoje dalyvauja Circle K Lietuva, UAB išduotos įmonių debeto, kredito ir Tarptautinė Europe kredito kortelės.

5. Prie savo paskyros galite pridėti vieną Circle K įmonių kortelę.

6. Circle K pasilieka teisę panaikinti visas verslo korteles nuo lojalumo paskyros, jei nesivadovaujama taisyklės punktu Nr 5. 

7. Prisijungdami prie EXTRA ir sutikdami su šiomis sąlygomis, Jūs sudarote su Circle K Lietuva, UAB, sutartį dėl narystės lojalumo programoje EXTRA verslo klientams Lietuvoje.

8. Registracijos prie EXTRA ir EXTRA verslo klientams metu klientas privalo pateikti unikalų elektroninio pašto adresą ir telefono numerį su Lietuvos šalies kodu.

9. Būdami EXTRA lojalumo programos verslo klientams nariais, naudodami įmonės degalų kortelę ir ja atsiskaitydami už degalus ar kitas prekes Circle K degalinėse Jūs kaupiate taškus savo asmeninėje kortelėje:

• už kiekvieną įsipiltą miles degalų litrą – 1 taškas (dienos limitas 150 taškų)
• už kiekvieną įsipiltą milesPlus degalų litrą – 2 taškai (dienos limitas 150 taškų)
• už kiekvieną išleistą eurą perkant plovyklą ar parduotuvės prekes – 1 taškas

10. Kiekvienas Jūsų sukauptas taškas galioja 12 mėnesių nuo kiekvieno taško sukaupimo dienos.

11. Kaupiant taškus galioja tokia taškų apvalinimo taisyklė:

• 0,00 eur - 0,49 – 1 taškas (pvz.: už sumokėtą 0,49 eur sumą uždirbsite 1 tašką)
• 0,50 eur – 0,99 – 2 taškai (pvz.: už sumokėtą 0,50 eur sumą uždirbsite 2 taškus)
 
12. Taškų kaupimas galioja atsiskaitant už degalus ir kitas prekes visapusio aptarnavimo „Circle K“ ir automatinėse „Circle K Automatas“ degalinėse.

13. Taškai nekaupiami atsiskaitant už kelių vinjetes, vaistinėlės prekes, alkoholio ir tabako gaminius, spaudos prekes, loterijos bilietus.

14. Taškai nekaupiami atsiskaitant su Circle PRO mobiliąja programėle.

15. Norėdami panaudoti sukauptus taškus turėsite naudotis savo asmenine lojalumo kortele (bankine, Circle K EXTRA, Mylimiausia).

16. Savo sukauptus taškus galėsite panaudoti degalų nuolaidai, plovyklos paslaugoms, savo mėgstamai kavai, mūsų skaniam maistui bei kitoms prekėms. Detalų prekių sąrašą rasite čia.

17. EXTRA lojalumo programų nuolaidos nėra sumuojamos t.y. Jeigu naudojatės sukauptais taškais EXTRA verslo klientams programoje – EXTRA nuolaidos jums nebus suteikiamos.

18. Circle K Lietuva, UAB pasilieka teisę bet kada keisti prekių, kurioms suteikiami taškai, sąrašą ar lojalumo programos sąlygas savo nuožiūrą, be papildomo vartotojų įspėjimo. Detalų prekių sąrašą rasite čia.

19. Jeigu, nesinaudosite savo įmonės kortele 9 mėnesius, Jūsų narystė EXTRA verslo klientams programoje bus sustabdyta. Taškai Jūsų lojalumo paskyroje bus aktyvūs 12 mėnesių, o jų neišnaudojus jie bus anuliuoti iš Jūsų lojalumo paskyros.

20. Circle K Lietuva, UAB pasilieka teisę be įspėjimo, vienašališkai neįtraukti į Verslo klubo lojalumo programą tam tikroms įmonėms išduotų kortelių (Pvz., kai įmonės kortelėmis naudojasi ne nuolatiniai vairuotojai, o grupės vartotojų (automobilių nuomos bendrovės ir kt.)).

21. Įmonės, kuriai išduotos Circle K verslo kortelės, vadovo sprendimu dalyvavimas programoje gali būti sustabdytas.

22. Bendravimui su programoje registruotais klientais ir savo sutikimą pateikusiais klientais Circle K naudos elektroninį paštą, trumpąsias žinutes (SMS) ir išmaniųjų telefonų programėles.

23. Jūsų EXTRA asmeninėje paskyroje savitarnos sistemoje yra rinkodaros sutikimo nustatymai, kur bet kada galite pakeisti nustatymus.

24. Jūs bet kuriuo metu galite susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys kaupiami EXTRA lojalumo programos dalyvavimo tikslais būtų ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmai, jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos įstatymų.

EXTRA verslo klientams

Išsamios taisyklės ir sąlygos