Image
Plovykla
Image
Plovykla
Plovykla verslui

Automobilių plovykla visiems poreikiams

Turėdami stiprų tinklą visoje šalyje, mes visada būsime šalia, kai jums prireiks geriausios automobilių plovyklos. Nesvarbu, ar renkatės sezoninę automatinę plovyklą su šepečiais, ar tiesiog greitą savitarnos plovyklą, mes turime jums tinkamą variantą.

Kodėl verta rinktis Circle K plovyklą savo verslui?

Car wash
Plovykla sauganti aplinką

Įdiegdami modernias automobilių plovimo technologijas Circle K Lietuva plovyklose užtikrinome, jog į aplinką nepatektų kenksmingos cheminės medžiagos.

Car wash brush
Greitos ir aukštos kokybės programos

Mūsų moderniose mašinose naudojami elektroniniai jutikliai, kurie vadovaujasi jūsų automobilio kontūrais, prasiskverbia pro eismo plėvelę ir pašalina nešvarumus, dulkes bei likučius ir pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas.

Pay By Plate
Patogūs atsiskaitymai

Lengvai atsiskaityti galima tiesiai plovykloje kredito / debeto arba B2B kortele, nereikia palikti automobilio. Greta automobilių plovyklų įrengti mokėjimo automatai. Tai – greita, patogu ir taupo skubančiųjų laiką. Verslo klientai, visas savo operacijas (degalų ir plovyklos) gauna vienoje sąskaitoje faktūroje.

Car
Platus degalinių tinklas

Galimybė pilti degalus ir plauti toje pačioje vietoje užtikrina maksimalų laiko efektyvumą, o vairuotojas apsilankymo metu gali net užsukti į tualetą ar išgerti puodelį kavos. Be to, atsisiųskite mūsų programėlę, kad matytumėte plovyklų užimtumą ir laukimo laiką mūsų degalinėse.

Plovimo programos

Plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – EXPRESS, STANDARD, SUPER ir PREMIUM SEZONINIS.

Image
Plovykla - Super
Image
Plovykla - Standard
Image
Plovykla - Premium Sezoninis
Image
Plovykla - Express
Image
Kodėl „Circle K“?

Degalinės, kuriose yra plovykla

Turėdami platų tinklą visoje šalyje, mes visada būsime šalia, kai jums prireiks geriausios automobilių plovyklos. Nesvarbu, ar renkatės sezoninę automatinę plovyklą su šepečiais, ar tiesiog greitą savitarnos plovyklą, mes turime jums tinkamą variantą.

Image
Mobilieji atsiskaitymai

Mobilieji mokėjimai verslui

Atsiskaityti už plovyklą greita ir paprasta neišlipant iš automobilio. Atlikus keletą paprastų žingsnių, savitarnos administratorius gali sukurti prieigą visam transporto parkui iš karto bei palengvinti vairuotojų patirtį.

Image
Profesionalus klientų aptarnavimas

Verslo savitarnos svetainė

Mums svarbu, kad kiekvienas Jūsų sustojimas „Circle K“ – ar skubant į darbą degalinėje, ar rengiant pirkimų ataskaitą savitarnos svetainėje – būtų patogus ir paprastas.