Image
Plovykla
Image
Plovyklos programos
Plovyklos programos

Plovyklos programos

„Circle K“ plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – PREMIUM SEZONINĮ, SUPER, STANDART, EXPRESS.

Prailginkite savo transporto priemonių tarnavimo laiką

Norint išlaikyti aukštą transporto priemonių eksploatavimo lygį, būtina visapusiška priežiūra. Automatinių automobilių plovyklų naudojimas yra ekonomiškas ir nesudėtingas būdas palaikyti geriausią automobilio būklę. Mūsų moderniose mašinose naudojami elektroniniai jutikliai, kurie vadovaujasi jūsų automobilio kontūrais, prasiskverbia pro eismo plėvelę ir pašalina nešvarumus, dulkes bei likučius ir pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas. Mūsų putų šepetėliai kruopščiai sukalibruoti taip, kad užtikrintų gilų ir veiksmingą valymą, bet kartu būtų švelnūs dažams.

Kiekvienas sezonas jūsų automobiliui kelia savų iššūkių. Nuo paukščių išmatų vasarą iki druskos žiemą. Siekdami apsaugoti jūsų investiciją nuo sezoninių veiksnių, sukūrėme specialią sezoninę plovyklą, pritaikytą prie žalingų veiksnių, su kuriais jūsų automobilis susiduria ištisus metus. Naudodami sezoninę plovyklą, mes tiesiog keičiame formulę kartu su metų laikais. Taip žinote, kad plovimas ir apsauga visada bus tinkama.

Circle K plovykloje plaudami savo transporto priemones užtikrinate, kad jūsų vairuotojo brangus laikas niekada nebūtų švaistomas veltui. Galimybė pilti degalus ir plauti toje pačioje vietoje užtikrina maksimalų laiko efektyvumą, o vairuotojas apsilankymo metu gali net užsukti į tualetą ar išgerti puodelį kavos. Be to, atsisiųskite mūsų programėlę, kad matytumėte plovyklų užimtumą ir laukimo laiką mūsų degalinėse.

Švaresni automobiliai ir švaresnė gamta

Pagrindinis Circle K plėtros principas – dirbti saugant aplinką. Įdiegdami modernias automobilių plovimo technologijas Circle K Lietuva plovyklose užtikrinome, jog į aplinką nepatektų kenksmingos cheminės medžiagos.

Automobilio plovimo metu šiam procesui nepritaikytose vietose, pvz. kieme ar sode, atsiradusios nuotekos tiesiogiai patenka į aplinką: pirmiausiai į gruntą, iš jo – į gruntinį vandenį, kuris vėliau pasiekia ir žmogų. Gamtoje nuplovus automobilį žmogui itin žalingi naftos produktai bei sunkieji metalai atsiduria artimiausioje aplinkoje.

Circle K automobilių plovyklose sukurtas uždaras vandens nutekėjimo ciklas, todėl į aplinką teršalai nepatenka. Plovimo metu taupomas vanduo, o į nutekėjimo vamzdžius patekusios plovimo priemonės suyra vos patekusios į vandenį. Visose plovyklose įmontuoti nuotekų ir vandens valymo įrenginiai, smėlio ir purvo nusėdintuvas, naftos produktų gaudyklės.

Plovyklos privalumai

Patogu atsiskaityti

Circle K klientai už automobilio plovimą moka be eilių. Lengvai atsiskaityti galima tiesiai plovykloje kredito / debeto arba B2B kortele, nereikia palikti automobilio. Greta automobilių plovyklų įrengti mokėjimo automatai. Tai – greita, patogu ir taupo skubančiųjų laiką. Norėdamas nusiplauti savo automobilį nestovėk bendroje eilėje prie degalinės kasos – tavo pasirinktos programos čekį per kelias sekundes išduos mokėjimo automatas. Lengvas administravimas. Verslo klientai, visas savo operacijas (degalų ir plovyklos) gauna vienoje sąskaitoje faktūroje. Naudodamiesi mūsų verslo kortelių savitarnos svetaine visada turėsite visą informaciją vienoje vietoje. Patogiau nebūna!

Minkšti šepečiai

Circle K automobilių plovyklose – ypatingi porėto pluošto šepečiai. Mūsų plovyklose automobilį nuplausite švelniai, švariai ir nebraižydami. Vokietijoje sukurta speciali „SofTecs“ technologija pasirinkta, kaip efektyviausia ir tinkamiausia automobiliams plauti. Tai ypač aktualu mums, automobilius vairuojantiems kasdien, ir kasdien kenčiantiems nuo permainingų lietuviškų orų. Švelniai plaunantys porėto pluošto šepečiai nepalieka mikroskopinių pėdsakų ant automobilio dangos, net jei automobilį plausite itin dažnai. 

Ypatingas vaškas

Mūsų naujoviškos "ShineTecs®" ir "RainTecs®" formulės užtikrina geriausią rinkoje esančią automobilių plovyklą. ShineTecs® turi unikalią akrilo jonų formulę, kuri yra geresnė už vašką! Ji stiprina ir didina apsaugą su kiekvienu plovimu, kad automobilis vėl atgautų naujo blizgesio išvaizdą. Vaškas „RainTecs“ pasižymi itin efektyviomis vandens bei nešvarumų atstūmimo savybėmis, leidžiančiomis ilgesnį laiką išsaugoti švarų automobilio paviršių bei užtikrinančiomis geresnį matomumą lyjant lietui. Ši priežiūros priemonė taip pat stabdo oksidacijos procesus (koroziją) bei saugo nuo išorės poveikių, skatinančių dažų išblukimą ir priešlaikinį senėjimą – pavyzdžiui, nuo rūgštaus lietaus, išmetamųjų dujų, dervų, suodžių, purvo, paukščių išmatų, druskos ir ultravioletinių spindulių daromo neigiamo efekto. Transporto priemonės vaškavimas Circle K plovyklose yra atliekamas pasirinkus SUPER arba PREMIUM SEZONINIS plovimo programas.

Užtikrintas saugumas

Sugedus džiovintuvui plovimo mašina pati automatiškai sustoja – tai užtikrina horizontalių šepečių ir džiovintuvo apsaugos.

Pritaikyta bet kokiam dydžiui

Mūsų standartinėse plovyklose maksimalus plotis ties veidrodėliais siekia 2.38m, o aukštis – 2.6m. Čia tilps bet kuris lengvasis automobilis! Vilniaus Circle K Oro uosto degalinėje veikia paaukštinta plovykla, kuri yra pritaikyta tiek lengviems automobiliams, tiek ir paaukštintiems automobiliams plauti. Plovyklos aukštis 2.9m, plotis 2.58m ir ilgis 7m.

Noriu gauti pasiūlymą

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

PREMIUM SEZONINIS

Pasirinkus Premium Sezoninį automobilio plovimą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Po plovimo automobilis padengiamas didelės koncentracijos vašku, kuris įtrinamas šepečiais taip suteikiant išskirtinį blizgesį. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

SUPER

Pasirinkus Super automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Galiausiai automobilis nuskalaujamas vašku ir džiovinamas.

STANDARD

Pasirinkus Standard automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

EXPRESS

Pasirinkus Express automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu lengviausiai nuplaunami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat nuplaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas. Ši plovimo programa galioja nuo kovo 1 d. iki lapkričio 30 d.

  Premium Sezoninis Super Standard Express
Cheminis purvo atmirkymas        
Padengimas putomis        
Ratų plovimas        
Plovimas aukšto slėgio srove        

Plovimas šepečiais su šampūnu

       
Džiovinimas      

 

Dugno plovimas        
Vaškavimas        
Poliravimas        

Plovyklos taisyklės

Čia rasi išsamias automatinių plovyklų naudojimo taisykles.
File

Informuojame, kad neatsakome už automobilio sugadinimą, jeigu jis atsirado dėl plovyklos taisyklių nesilaikymo, ant automobilio sumontuotų įrenginių ar aksesuarų, nenumatytų gamintojo bazinėje įrangoje, ar ankstesnių automobilio detalių gedimų.