Image
Plovykla
Image
Plovyklos programos
Plovyklos programos

Plovyklos programos

„Circle K“ plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – PREMIUM SEZONINĮ, SUPER, STANDART, EXPRESS.

PREMIUM SEZONINIS

Pasirinkus Premium Sezoninį automobilio plovimą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Po plovimo automobilis padengiamas didelės koncentracijos vašku, kuris įtrinamas šepečiais taip suteikiant išskirtinį blizgesį. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

Noriu gauti pasiūlymą

Jūsų telefonas - Jūsų kortelė!

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

SUPER

Pasirinkus Super automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Galiausiai automobilis nuskalaujamas vašku ir džiovinamas.

STANDARD

Pasirinkus Standard automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

EXPRESS

Pasirinkus Express automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu lengviausiai nuplaunami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat nuplaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas. Ši plovimo programa galioja nuo kovo 1 d. iki lapkričio 30 d.

  Premium Sezoninis Super Standard Express
Cheminis purvo atmirkymas        
Padengimas putomis        
Ratų plovimas        
Plovimas aukšto slėgio srove        

Plovimas šepečiais su šampūnu

       
Džiovinimas      

 

Dugno plovimas        
Vaškavimas        
Poliravimas        

Plovyklos taisyklės

Čia rasi išsamias automatinių plovyklų naudojimo taisykles.
File

Informuojame, kad neatsakome už automobilio sugadinimą, jeigu jis atsirado dėl plovyklos taisyklių nesilaikymo, ant automobilio sumontuotų įrenginių ar aksesuarų, nenumatytų gamintojo bazinėje įrangoje, ar ankstesnių automobilio detalių gedimų.