Saugus atsiskaitymas

Kviečiame pasinaudoti specialistų patarimais, kaip saugiai naudotis Circle K mokėjimo kortelėmis Lietuvoje bei užsienyje ir kaip apsaugoti kortelės duomenis.

Patarimai kaip saugiai  atsiskaityti  Routex mokėjimo kortelėmis ir apsisaugoti nuo potencialų vagysčių:

Prieš atsiskaitydami Routex kortele Jums nežinomose  degalinėse užsienyje ar kelių mokesčių  apmokėjimo punktuose iš anksto pasidomėkite ar jos įtrauktos į partnerių sąrašus (www.routex.com).

Saugokitės sukčių, apsimetančių degalinės personalu  ir prašančių jus pateikti Routex kortelių duomenis bei PIN kodą

 Atkreipkite dėmesį į personalo uniformą – ar ji atrodo tinkama ir sutampa su degalinės ženklu, kitais skiriamais bruožais?

Ar visi kortelių klientai naudojasi tuo pačiu terminalu? Ar neprašoma Jūsų naudotis 2 skirtingais mokėjimo terminalais už vieną pirkimą?

Jei kyla abejonių dėl terminalo patikimumo, sąmoningai įveskite vieną (pirmą) kartą neteisingą PIN kodą. Jei mokėjimo terminalas priims tyčia įvestą neteisingai kortelės PIN kodą, tai ženklas kad terminalas yra netikras!

„Tikras“ mokėjimo terminalas atpažįsta neteisingą PIN kodą ir visuomet prašo pakartoti. „Tikras“ mokėjimo terminalas transakcijas priima tik su teisingu PIN.

Jei atliksite tokį testą ir aptiksite falsifikuotą mokėjimo terminalą, nerizikuokite savo asmeniniu saugumu, pasiimkite čekį ir išvažiavę, nedelsiant informuokite apie incidentą Circle K tel. 1877.

Reguliariai tikrinkite savo sąskaitas bei mėnesio ataskaitas. Apie neatitikimus praneškite Circle K per www.circlek.lt -> Verslui -> KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

Nedelsiant blokuokite Circle K mokėjimo kortelę jei ją praradote,  įtariate, kad kortele naudojamasi neteisėtai ar kortelės PIN kodas žinomas kitiems asmenims. Praneškite apie tai visą parą pasiekiamu Circle K tel. 1877. Po blokavimo telefonu, ne vėliau kaip per 24 valandas, atsiųskite blokavimą patvirtinantį raštą per www.circlek.lt -> Verslui -> KLIENTŲ APTARNAVIMAS -> Kortelė -> BLOKUOTI.