Gimtadienio pasiūlymai

Kiekvieną mėnesį kartu su kitais „Mylimiausia“ programos partneriais sveikiname mūsų mylimiausius klientus su gimtadieniu.

Tam, kad galėtume pasiūlyti Tau pačias geriausias ir aktualiausias gimtadienio staigmenas, turi būti mūsų EXTRA lojalumo programos nariu.

Jei EXTRA programoje jau esi užsiregistravęs, Tavo gimtadienio pasiūlymai jau turėtų būti tavo el. pašte ir EXTRA paskyroje. Gimtadienį švenčiantiems siūlome rinktis iš dviejų pasiūlymų:

  • -50% nuolaida karštam gėrimui arba karštam maistui 
  • - 7ct/l nuolaida degalams*

Jei pasiūlymo negavai, pasitikrink, ar paskyroje yra pateikti visi duomenys apie Tavo gimimo datą. Nepamiršk pažymėti, jog sutinki gauti mūsų informacinius pranešimus – savo komunikacijos nustatymus visada galėsi pakoreguoti EXTRA paskyroje.

Jei dar nesi mūsų lojalumo programos nariu, kviečiame prisijungti! Prisijungęs visada gausi 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų, kas 8-ą kavos puodelį ir kas 5-ą automobilio plovimą nemokamai! Be to, naujai prisijungusiems nariams taip pat turime dovanų!

*Pasiūlymas galioja iki kito mėnesio pabaigos visose visapusio aptarnavimo degalinėse Lietuvoje.
-50% nuolaida galioja bet kurio dydžio karštam gėrimui (1 vnt.) arba bet kuriam karštam maistui (1 vnt.). Vienkartinė 7 ct/l nuolaida degalams galioja tik pirmam pylimui, atsiskaitant parduotuvės viduje. Pasiūlymai negalioja išoriniuose mokėjimo terminaluose. Norėdamas (-a) pasinaudoti kuponu tiesiog perbrauk savo EXTRA kortelę kasoje ir darbuotojas aktyvuos nuolaidą. Gimtadienio pasiūlymas yra siunčiamas Tavo gimtadienio mėnesio pirmąją dieną, atsižvelgus į duomenis kuriuos pateikei savo Circle K EXTRA paskyroje.

Image
Circle K EXTRA

Naujas klientas - registruotis

Užbaigus registraciją internete, galėsi naudotis visomis lojalumo programos teikiamomis naudomis: 3,5 Eur ct nuolaida kiekvienam litrui degalų, kas 8-ą kavos puodelį ir 15% nuolaidą kiekvienai plovyklos programai!