Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K programėlė

Kai esate kelyje „Circle K Europe“ programėlė – puikus pagalbininkas. Naudodami mūsų programėlę, lengvai rasite artimiausią „Circle K“ degalinę ir galėsite sekti bei valdyti savo „Circle K EXTRA Club“ paskyrą. Vairuotojo žurnale galėsite peržiūrėti savo nuvažiuotus maršrutus.

Mes nuolat tobulinsime savo programėlės funkcijas, kad kelionės jums taptų lengvesnės. Lauksime jūsų įvertinimų ir atsiliepimų, kurie padėtų mums tobulėti.
Esamos funkcijos:
- Paieška žemėlapyje. Raskite artimiausią degalinę, informaciją apie ją ir maršrutą iki jos. Rodomą informaciją galite filtruoti, kad matytumėte, kurios degalinės buvo pervadintos į „Circle K“. Galite filtruoti ir informaciją apie kitas paslaugas ir degalų tipus.
- Vairuotojo žurnalas. Sutaupykite laiko ir sekite savo maršrutus tiesiogiai mūsų programėlėje užuot naudojęsi automobilyje laikomu vairuotojo žurnalu. Ši funkcija puikiai tiks tiems, kurių darbe reikia fiksuoti verslo keliones.
- „Circle K EXTRA Club“. Prisijunkite ir peržvelkite jums skirtas nuolaidas ir pasiūlymus bei jūsų atliktas operacijas. Jei dar nesate užsiregistravę, tai galite lengvai padaryti tiesiai programėlėje.
Pastaba: ilgai fone naudojant GPS, baterija gali išsikrauti greičiau.

  
Programėlę "iPhone" išmaniesiems parsisiųskite čia.
Programėlę "Android" išmaniesiems parsisiųskite čia.


 

Uždaryti

Keisti kalbą