Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Taškai ir kitos naudos

Kaupkite taškus

Kiekvieną kartą, kai pilatės degalus, atsiskaitote už plovyklos paslaugas ar parduotuvės prekes su verslo kortele, – kaupiate taškus. Kiekvienas sukauptas taškas Jūsų paskyroje bus aktyvus 12 mėnesių. Per dieną galite sukaupti iki 150 taškų.

Panaudokite taškus

Jūsų sukaupti taškai gali būti panaudoti daugeliui prekių ir paslaugų mūsų degalinėse. Išsirinkite iš plataus mūsų prekių ir paslaugų asortimento ir palepinkite save. O mes pasistengsime, kad Jūsų mažos poilsio akimirkos kelionių metu būtu malonios ir nerūpestingos.

Norėdami panaudoti sukauptus taškus tiesiog braukite savo asmenine kortele priregistruota prie „EXTRA Club“ paskyros: „Mylimiausia“, Extra Club ar bankine mokėjimo kortele ir taškai bus nuskaityti.

*negalioja XL dešrainiui, mėsainiams, wrap mėsainiui, Meksikietiškai virtuvei, salotoms, sriuboms, košėms.

Kitos naudos

Nepamirškite, kad Jums ir toliau galioja EXTRA klubo pasiūlymai. -3,5 ct/l nuolaida degalams, kas 8-tas kavos puodelis nemokamai ir kas 5-tas plovimas dovanų. Tikrai taip, su EXTRA klubo nariai gauna dar daugiau naudų ir vertingų pasiūlymų!

Degalų nuolaidos

EXTRA klubo klientai sutaupo daugiau. Kokybiški miles ir milesPLUS degalai -3,5 ct/l nuolaida.

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilis nuolat būtų švarus. Nusipirkus 4 bet kuriuos plovimus, 1 bet kurios programos plovimą padovanosime nemokamai.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Mes žinome, kad esate dideli kavos mylėtojai. Todėl pasimėgavus 7-iais puodeliais mylimos kavos, 8-tuoju puodeliu pavaišinsme mes!

Mes Jus informuosime apie sukauptas naudas

Kiekvieną kartą pirkdami Circle K degalinėse, Jūsų pirkimai bus pridėti prie asmeninės lojalumo programos Circle K EXTRA Club sąskaitos. Patikrinti savo asmeninės sąskaitos statusą paprasta. Tai galite padaryti kiekvienoje Circle K degalinėje arba prisijungę prie jos internetu. Apsilankę savo asmeninėje paskyroje galėsite matyti degalų nuolaidas, stebėti kiek puodelių kavos ir automobilio plovimų Jums dar reikia iki nemokamo kupono bei sužinoti apie specialius pasiūlymus lojalumo programos dalyviams.


Uždaryti

Keisti kalbą