Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K EXTRA Club - visada daugiau!

Degalų nuolaidos

Nuo šiol su kiekviena, programoje užregistruota kortele, Jūs gausite 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su Circle K degalais miles nuvažiuosite iki 3% toliau.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Nuo šiol Circle K degalinėse nusipirkę septynis puodelius kavos, aštuntą puodelį gausite nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamirškite pasivaišinti savo mėgstama Tiesiog Puikia kava!

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Jūsų automobilis bus dar švaresnis, nes Circle K EXTRA Club Jums pristato kaupiamąją nuolaidą plovykloms. Įsigykite keturis automobilio plovimus ir penktas Jums nieko nekainuos. Jau po ketvirtojo pirkimo, Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos nemokamo plovimo kuponas, kuris galios tris mėnesius. Išsirinkite labiausiai Jūsų automobiliui tinkančią programą.

Saldus pasiūlymas

Visiems EXTRA Club nariams perkant kavą, 2 vnt. cinamoninių pyragėlių „Fiori“ tik už 1,50 €*. 
*Galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Atsigaivink!

Atsigaivinkite su „Circle K“ gazuotu arba negazuotu vandeniu. Dabar 2 vnt.1,5 l už 1,50 €. Užstatas už tarą - 0,1 € už 1 vnt. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Šokoladas veža!

Visiems EXTRA Club nariams 1 vnt. „Snickers“ tik už 0,60 €! Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Pasikrauk energijos

Trūksta energijos? Griebk Redbull nes klubo nariams - 2 vnt. už 3 €*. Užstatas už tarą - 0,1 € už 1 vnt.
*Galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Traški svajonė!

Dabar EXTRA Club nariams 2 vnt. „Doritos“ tik už 2,60 €! Galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Numalšink troškulį

Dabar EXTRA Club nariams 2 vnt. „Fanta“ ir „Sprite“ tik už 1,80 €*. Užstatas už tarą 0,10 € už 1 vnt. Galioja tik užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Švaresnis automobilio stiklas

Dabar „Circle K“ langų plovimo skystis visiems EXTRA Club nariams 2 vnt. už 10 €, o 3 vnt. - tik 12 €! Pasiūlymas galioja užbaigusiems registraciją EXTRA Club lojalumo programoje. Nuolaidos nesumuojamos.

Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie Circle K EXTRA Club lojalumo programos. Jei dar nesate Circle K EXTRA Club lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Uždaryti

Keisti kalbą