Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Renkiesi karštą gėrimą - šyla rankos.
Renkiesi šį puodelį sušyla širdis.

Ačiū Jūsų gerumą! Akcijos metu nupirkote 197 543 puodelius! Vaikų dienos centrams drauge suaukojome net 23 742 €.

Kovo pabaigoje „Circle K Lietuva“ degalinėse prasidėjo socialinės atsakomybės kampanija „You give, we give“ kurios metu klientai pirkdami kavą Circle K degalinėse gali skirti paramą Lietuvoje veikiantiems vaikų dienos centrams.

Akcijos metu bendradarbiaujame su organizacija „Gelbėkit vaikus“ kurie padeda globoti 40 vaikų dienos centrų. Mūsų tikslas – surinkti lėšų šalyje veikiančių vaikų dienos centrų išlaikymui.

Ne visi tai žino, bet dienos centrų poreikis Lietuvoje milžiniškas, o jų išlaikymui valstybė ne visada randa lėšų arba jų skiria nepakankamai. Kasdien į vaikų dienos centrus po pamokų ateina tūkstančiai vaikų, kuriems reikia dėmesio, šilumos ir saugios aplinkos tiesiog...būti. Čia vaikai ruošia pamokas, bendrauja, kuria ir svajoja kartu su mokytojais bei savanoriais. Šių centrų veikla yra be galo svarbi ir reikalinga.

Mes ne pirmus metus nuosekliai remiame bei išlaikome kelis vaikų dienos centrus. O ši kavos akcija – simbolinis žingsnis, prie kurio kviečiame prisidėti kiekvieną mūsų klientą.

Šešias savaites trunkančios kampanijos metu kviečiame savo klientus rinktis specialų akcijos puodelį ir perkant kavą jame - 6 ct prisidėti prie kilnaus tikslo. Prie akcijos galite prisidėti ir atėję su savo daugkartiniu kavos puodeliu arba pirkę bet kurią kitą prekę. Tiesiog informuokite kasininką, kad norite paremti vaikų dienos centrus. Visos lėšos surinktos kampanijos metu Circle K iniciatyva bus padvigubintos ir atiteks tiesiogiai tiems, kuriems jų labai reikia – vaikų dienos centrus lankantiems ir juose dirbantiems.

Mūsų minimalus kampanijos tikslas parduoti 100.000 specialiai šiai akcijai skirtų kavos puodelių, už šias lėšas galėtume išlaikyti 2 vaikų dienos centrų veiklą vienerius metus.

Kartu svajoti ir kurti viename iš dienos centrų, Širvintose kvietė ir menininkė Jolita Vaitkutė. Ji čia surengė dirbtuves, kurių metu išlaisvindami fantaziją ir vaizduotę, vaikai kūrė puodelių, įkūnijančių jų svajones, dizainą. Iš vaikų sukurtų puodelių pagaminome vizualinę medžiagą skirtą šios kampanijos viešinimui, taip įtraukdami vaikus į šį projektą.

Dalinamės akimirkomis iš įvykusių kūrybinių dirbtuvių.

Uždaryti

Keisti kalbą