Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K klientai džiaugsis plačiausiu maisto pasirinkimu


Circle K degalinėse visada norisi sustoti. Čia Jūs galėsite greitai užkąsi, numalšinti troškulį ir pasikrauti energijos. Mūsų tinklo degalinėse visuomet rasite kažką skanaus ir saldaus, kažką maistingo ir sveiko. Siūlome paragauti mūsų sumuštinių, mėsainių, dešrainių ir šviežiai keptų bandelių jau šiandien.

Šiandienos pasaulyje, kur sunku rasti laiko net ramiai papietauti, sveika ir subalansuota mityba yra itin svarbi. Šiuolaikiniam žmogui svarbu, jog ji žengtų koja kojon su greitu paruošimu bei aptarnavimu, o šioje srityje Circle K neturi lygių.
Norėdami skaniai ir greitai pavalgyti rinkitės „Great food“ maistą. Čia visuomet rasite savo pamėgtus produktus ir šviežiausias sezonines naujienas. Paragaukite ir specialiai mūsų paruoštų mėnesio pasiūlymų. „Great food“ – tai išskirtinumo, naujovių bei pusiausvyros tarp skonio ir sveikumo ieškantis maistas, pagamintas specialiai Jums. Aukščiausius reikalavimus gerokai viršijantys mūsų kokybės standartai garantuos visuomet tik pačius šviežiausius ir patogiausius pasirinkimus.
 

Karštas maistas

Moderniai įrengtoje parduotuvėje visą parą siūlome karšto maisto – Jūsų pamėgtus dešrainius, sumuštinius bei mėsainius su sultinga vištiena ar jautiena. Klientų ypač pamėgti Circle K dešrainiai patiekiami keliais skirtingais būdais, atsižvelgiant į Jūsų skonį. Kiekvienas jų gaminamas tik užsakius, atskirai kepama dešrelė ir bandelė, tad užsisakę visuomet žinote, jog galėsite skanauti specialiai Jums paruoštą skanėstą. Be to, galėsite rinktis iš didžiulės kitų mėsainių bei karštų ir šaltų sumuštinių įvairovės.

Uždaryti

Keisti kalbą