Mūsų kepiniai

Pyragėlis su špinatais ir fetos sūriu

Špinatai su prieskoningu fetos sūriu: malonumas ne tik vegetarams! Naminis špinatų įdaras pagal tradicinę originalią receptūrą. Skanus net ir šaltas.


 

Bandelė su avietėmis ir varške

Gaivinantis vaisių skonis su naminiu aviečių įdaru ir gausia šviežia varške traškiajame sluoksniuotos mielinės tešlos krepšelyje. Pagamintas su puikiausiu grynu sviestu. 

Picos sukutis

Rankomis susuktas iš sviestinės sluoksniuotos tešlos, su sodriu įdaru, pagardintu Viduržemio jūros regiono prieskoniais, pomidorais, saliamiu, kumpiu ir sūriu. Gardus ir karštas, ir šaltas. 

Sukutis su Mozzarella

Tarsi rankomis susuktas iš sloksniuotos tešlos, viduje drėgnas, o išorėje - ypač traškus pyragėlis gali pradžiuginti net dviejų rūšių sūriais - viršuje apkeptu gaudos sluoksniu ir lengvu, viliojančiu kremo su mocarelos sūriu įdaru. Sūrio nepagailėjome - mocarelos kremo įdaras sudaro net 42% sukučio masės.
 

Mini kruasanas

Lengvos sviestinės sluoksniuotos tešlos klasika, puikiai tinkanti pusryčiams. Tobulai traškus mini kruasanas vilioja tokiu pažįstamu, bet drauge išskirtiniu skoniu. Mažo dydžio, todėl tinka besirūpinantiems savo kūno linijomis ar norintiems dalintis su draugais.
 

Cinamoninis pyragėlis "Fiori"

Mielinės sluoskniuotos mielinės tešlos pyragėlis su persipanais (absikosų kauliukų masė), cinamonu ir cukrumi, formuojamas rankomis. Burnoje tirpstančio sviestinio pyragėlio skonis skleidžiasi kaip nuostabus žiedas, iš ko, beje, ir kilęs pyragėlio pavadinimas.

 

Bandelė su braškėmis ir varške

Tikras vasaros skonis. Braškių įdaras gaminamas iš natūralių uogų, kartu su vanilės skonio varškės kremu sudaro net 44% bandelės masės. Tešlos gamybai naudojamas sviestas. Šią bandelę privalu paragauti kiekvienam, mylinčiam vasarą.


 

Pyragėlis su vištiena "Fiocchi"

Egzotiškos formos piktantiškas pyragėlis iš rankomis susuktos bemielės sviestinės tešlos, apgaubiančios sultingą paukštieną, kvapnius kepintus svogūnus ir prieskonius. Pagardintas sezamų sėklomis.
 

Uždaryti

Keisti kalbą