Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Mūsų kepiniai

Pyragaitis su lazdyno riešutų kremu

Tradicinis danų sluoksniuotos tešlos konditerijos gaminys, gausiai įdarytas lazdyno riešutų kremu bei dekoruotas lazdyno riešutų dribsniais.


 

Sukutis su vanilės kremu ir razinomis

Skani alternatyva kruasanams, gaminys iš sviestinės sluoksniuotos tešlos, su daug plikyto kremo ir razinų įdaro viduje. Puikus klasikiniams prancūziškiems pusryčiams.


 

Cinamoninis sukutis

Cinamono gausus skonis ir minkštutėlė puri tešla. Rūpestingai pagamintas pagal unikalų receptą. Kas tai? Cinamoninis sukutis, kitaip dar žinomas kaip nuostabaus skonio įsikūnijimas. 


 

Sukutis su karamele ir pekano riešutais

Puri tešla, saldi karamelė ir traškūs pekano riešutai. Tai - sukučio naujiena, kuri patiks bet kuriam smaližiui. Pagamintas su meile, šviežiai iškeptas krosnyje. Nuodėmė būtų neparagauti. Jau Circle K degalinėse.

 

Bandelė su avietėmis ir varške

Gaivinantis vaisių skonis su naminiu aviečių įdaru ir gausia šviežia varške traškiajame sluoksniuotos mielinės tešlos krepšelyje. Pagamintas su puikiausiu grynu sviestu.


 

Cinamoninis pyragėlis "Fiori"

Mielinės sluoskniuotos mielinės tešlos pyragėlis su persipanais (absikosų kauliukų masė), cinamonu ir cukrumi, formuojamas rankomis. Burnoje tirpstančio sviestinio pyragėlio skonis skleidžiasi kaip nuostabus žiedas, iš ko, beje, ir kilęs pyragėlio pavadinimas.

 

Pyragėlis su špinatais ir fetos sūriu

Špinatai su prieskoningu fetos sūriu: malonumas ne tik vegetarams! Naminis špinatų įdaras pagal tradicinę originalią receptūrą. Skanus net ir šaltas.


 

Kruasanas

Lengvos sviestinės sluoksniuotos tešlos klasika, puikiai tinkanti pusryčiams. Tobulai traškus kruasanas vilioja tokiu pažįstamu, bet drauge išskirtiniu skoniu.


 

Sukutis su Mozzarella

Tarsi rankomis susuktas iš sloksniuotos tešlos, viduje drėgnas, o išorėje - ypač traškus pyragėlis gali pradžiuginti net dviejų rūšių sūriais - viršuje apkeptu gaudos sluoksniu ir lengvu, viliojančiu kremo su mocarelos sūriu įdaru. Sūrio nepagailėjome - mocarelos kremo įdaras sudaro net 42% sukučio masės.

 

Uždaryti

Keisti kalbą