Circle K EXTRA Club - visada daugiau!

Circle K EXTRA Club lojalumo programai jau 17 metų. Bėgant laikui mūsų klientų norai keičiasi, o mes norime patenkinti jų lūkesčius. Būtent todėl atnaujinome Circle K EXTRA Club lojalumo programą. Daugiau apie pasiūlymus sužinosite čia.

Degalų nuolaidos

Nuo šiol su kiekviena, programoje užregistruota kortele, Jūs gausite 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su Circle K degalais miles nuvažiuosite iki 3% toliau.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Nuo šiol Circle K degalinėse nusipirkę septynis puodelius kavos, aštuntą puodelį gausite nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamirškite pasivaišinti savo mėgstama Tiesiog Puikia kava!

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Jūsų automobilis bus dar švaresnis, nes Circle K EXTRA Club Jums pristato kaupiamąją nuolaidą plovykloms. Įsigykite keturis automobilio plovimus ir penktas Jums nieko nekainuos. Jau po ketvirtojo pirkimo, Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos nemokamo plovimo kuponas, kuris galios tris mėnesius. Išsirinkite labiausiai Jūsų automobiliui tinkančią programą.

Numalšink alkį!

Būkite sotūs ir laimingi, nes nuo šiol visiems EXTRA Club nariams prancūziški dešrainiai tik po 1,50€*. Užsukite į bet kurią visapusio aptarnavimo Circle K degalinę ir pasinaudokite šiuo pasiūlymu.
*Galioja užbaigus kortelės registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Ledų kokteilis dovanų

Jau dabar su EXTRA Club kortele nusipirkę du ledų kokteilius, trečią kokteilį gausite dovanų*. Pina colados skonio, bananinis, braškinis ar šokoladinis? Išsrinkite mėgstamiausią ir nudžiuginkite savo skonio receptorius. 300 ml kokteilio kaina 1,59€.
*Pasiūlymas galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Saldus džiaugsmas

Su EXTRA Club kortele 46-50 g šokolado batonėliai Snickers arba Twix tik 0,45€*. Visiems kitiems 0,66€.
*Galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Atsigaivink!

Atsigaivinkite su Circle K mineraliniu vandeniu. Dabar 1.5 l gazuotas arba negazuotas vanduo 1 vnt. už 0,70€*. Kitiems 1 vnt. už 0,85€. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registracija EXTRA Club lojalumo programoje.

Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie Circle K EXTRA Club lojalumo programos. Jei dar nesate Circle K EXTRA Club lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Uždaryti

Keisti kalbą