Circle K EXTRA Club - visada daugiau!

Circle K EXTRA Club lojalumo programai jau 17 metų. Bėgant laikui mūsų klientų norai keičiasi, o mes norime patenkinti jų lūkesčius. Būtent todėl atnaujinome Circle K EXTRA Club lojalumo programą. Daugiau apie pasiūlymus sužinosite čia.

Degalų nuolaidos

Nuo šiol su kiekviena, programoje užregistruota kortele, Jūs gausite 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su Circle K degalais miles nuvažiuosite iki 3% toliau.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Nuo šiol Circle K degalinėse nusipirkę septynis puodelius kavos, aštuntą puodelį gausite nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamirškite pasivaišinti savo mėgstama Tiesiog Puikia kava!

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Jūsų automobilis bus dar švaresnis, nes Circle K EXTRA Club Jums pristato kaupiamąją nuolaidą plovykloms. Įsigykite keturis automobilio plovimus ir penktas Jums nieko nekainuos. Jau po ketvirtojo pirkimo, Jūsų Circle K EXTRA Club sąskaitoje susigeneruos nemokamo plovimo kuponas, kuris galios tris mėnesius. Išsirinkite labiausiai Jūsų automobiliui tinkančią programą.

Plovimo garantija

Užsitikrink automobilio švaros garantą! Nuo šiol visi CIRCLE K klientai, nusiplovę automobilį ir kasoje pateikę EXTRA CLUB kortelę, gauna 7 d. švaros polisą. Jei per savaitę tavo automobilį vėl nuniokos vabzdžiai, katinai ar paukščiai – naujas plovimas dovanų. Akcija galioja nuo 2017.09.14 iki 2017.11.01.

Užkąsk!

Nuo šiol visiems EXTRA Club nariams dešrainis su čiabatos duona + gėrimas pasirinktinai iš meniu net su 30% nuolaida! Užsukite į bet kurią visapusio aptarnavimo Circle K degalinę ir pasinaudokite pasiūlymu. Akcija negalioja Real HotDogs dešrainiams.
*Galioja užbaigus kortelės registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Dvigubai saldesnis džiaugsmas

Tik su EXTRA Club kortele 2 vnt. 70-74 g šokolado batonėliai Snickers arba Twix tik už 1,40€*. Visiems kitiems 2 vnt. už 1,60€.
*Galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Atsigaivink!

Atsigaivinkite su Circle K mineraliniu vandeniu. Dabar 2 vnt.1,5 l gazuoto arba negazuoto vandens tik už 1,4€*. Įprasta 1 vnt. kaina 0,85€. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registracija EXTRA Club lojalumo programoje. Nuolaidos nesumuojamos.

Numalšink troškulį

Jau dabar su EXTRA Club kortele 2 vnt. 1,5l Coca-Cola tik už 2,50€. Įprasta 1 vnt. kaina 1,69€.
*Pasiūlymas galioja užbaigus registraciją EXTRA Club lojalumo programoje.

Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie Circle K EXTRA Club lojalumo programos. Jei dar nesate Circle K EXTRA Club lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Uždaryti

Keisti kalbą