Degalų miles® testavimas

Mes atlikome išsamius miles degalų su daugiafunkciniais priedais bandymus.

Degalų sunaudojimo, išmetamų teršalų kiekio ir variklio galios bei sukimo momento pokyčiai buvo tiriami BOSMAL automobilių mokslinių tyrimų ir tobulinimo institute.

Su kokiais degalais miles buvo lyginami?

miles degalai buvo lyginami tiek su anksčiau naudotais Statoil degalais, tiek su ES standartus atitinkančiais degalais be priedų. Todėlgalime teigti, kad miles degalai yra iš tiesų ekonomiškesni,palyginti su ES standartus atitinkančiais degalais be priedų, ir pasižymi panašiomis savybėmis, kaip anksčiau pardavinėti Statoil degalai (su priedais).

Kaip buvo atliekami testai? Įvairios miles degalų rūšys buvo bandomos pagal Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos parengtus reikalavimus, griežtai apibrėžtus metodus bei procedūras. Tyrimams buvo pasitelkti kelių tipų varikliai, kurie yra montuojami į vidutiniškai 20 proc. Europos keliuose važinėjančių automobilių. Iš viso buvo atlikti 357 degalų sąnaudų matavimai.

Apskaičiuoti vidutinį degalų sąnaudų sumažėjimą buvo atliekami bandymai :

  • su skirtingais varikliais,
  • naudojant skirtingus vairavimo stilius,
  • skirtingomis oro sąlygomis,
  • naudojant miles skirtingu dažnumu.
Bandymų rezultatai atskleidė:
  • naudojant miles dyzeliną su tuo pačiu kiekiu degalų nuvažiuojama vidutiniškai 2,6 % toliau, o kai kuriais atvejais – net 3,6 % toliau
  • naudojant miles benziną su tuo pačiu kiekiu degalų nuvažiuojama vidutiniškai 3,3 %, o kai kuriais atvejais – iki 4,8 % toliau.
Svarbu atsiminti, kad degalų sąnaudos taip pat priklauso nuo variklio tipo, padangų, oro sąlygų ir vairavimo stiliaus. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, miles degalus naudokite reguliariai. Kad patirtumėte visus miles degalų privalumus, patariame degalų baką visiškai užpildyti ir išnaudoti 3–5 kartus.

Uždaryti

Keisti kalbą