Užaugome - mums jau 20 metų!

Mieli klientai ir parteriai,

šiemet sukanka 20 metų, kai mes esame kartu su Jumis - kartu augome, keitėmės ir tobulėjome ir dar daug mūsų laukia ateityje.

Esame tik šiek tiek jaunesni nei laisva ir nepriklausoma Lietuvos valstybė. Galima sakyti, kad su Lietuva kartu augome, kartu mokėmės ir tobulėjome. Šiandien šalyje esame vieni didžiausių – per du dešimtmečius nuėjome ilgą kelią bei nuveikėme didžiulius darbus.  Šiandien mus lydi ne tik nuopelnai verslo srityje, bet ir kas svarbiausia Jūsų  įvertinimas, kad esame vieni geriausių.

Kažkada pradėjome nuo vienos vienintelės degalinės. Dabar Lietuvoje jų turime 76. Per tą laiką įvyko daugybė ekonominių pokyčių ir inovacijų, bet visada savo darbe vadovavomės vertybėmis, etikos ir socialiai atsakingo verslo principais. Per tą laiką sparčiai kito ir Lietuvos verslo aplinka. Tuo pačiu mes ir patys skatinome šį rinkos bei verslo aplinkos brendimą – inicijavome daug naujovių, kurios šiandien turbūt jau visiem atrodo įprasti ir savaime suprantami dalykai.

Pirmieji Lietuvoje savo klientams suteikėme galimybę už degalus atsiskaityti po įsipylimo. Taip pat pirmieji pradėjome prekiauti degalais su priedais, kurie gerino automobilių variklių darbą; pasiūlėme besierius degalus ir degalus su bio priedais – draugiškesnius aplinkai ir žmogaus sveikatai. Pirmieji Lietuvoje pasiūlėme savo klientams skanų dešrainį ir pakvietėme klientus mėgautis kelione su „Statoil“ kavos puodeliu –  džiugu, kad dabar rytą taip pradeda daugelis Lietuvos vairuotojų. 

Sparčiai augome ir keitėmės. Per pirmuosius penkerius „Statoil“ veiklos metus Lietuvoje jau veikė daugiau nei 30 degalinių, naująjį tūkstantmetį sutikome pristatydami automatines „Statoil1-2-3“ degalines, o po kelių metų įsigijome šešiolikos degalinių tinklą „Shell“ ir savo 10-ties metų jubiliejų šventėme turėdami jau 60 degalinių. 
Savo dvidešimtmetį sutinkame būdami Kanados savitarnos tipo parduotuvių verslo lyderės „Alimentation Couche-Tard Inc.“ dalimi. Tai bendrovė, kuri 3 žemynuose valdo apie 12,5 tūkst. degalinių.

Šiandien esame vertinami dėl išskirtinės kokybės. To nepasiekėme per vienerius metus. Kad dabar didžiuotumėmės geru produktų tiekimo ir aptarnavimo įvertinimu, nuolat dirbome ir stengėmės. Už kiekvieno mūsų sėkmingai įgyvendinto projekto ar kliento padėkos  nuolat slypėjo ir slypi kryptingas bei sklandus mūsų darbas.

Dėkui Jums, kad buvote ir esate kartu su mumis, kad patariate ir padedate mums tobulėti - visa tai mus įkvepia nuolat eiti pirmyn ir  tapti geresniais. 

Nuoširdžiai Jūsų,

Giedrius Bandzevičius
Generalinis direktorius, Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB

Uždaryti

Keisti kalbą