Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K degalinėse įrengtos modernios automobilių plovyklos


Jūsų automobilis bus nuplautas greitai, kokybiškai ir nedarant žalos aplinkai.

Norint išsaugoti automobilio ilgaamžiškumą, būtina visapusė jo priežiūra. Automobilį plaunant automatinėse Circle K plovyklose ne tik taupomas vairuotojų laikas (trumpiausia programa trunka vos 5 minutes), bet ir kokybiškai pašalinamas purvas, nuplaunamos sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip mašinos dugnas ar ratlankiai. Be to, plovyklose nupoliruojamas ir nuvaškuojamas automobilio paviršius – taip sukuriamas barjeras purvui ir dulkėms, nešvarumai nusėda ant vaško plėvelės, o automobilio paviršius apsaugomas nuo korozijos,  mikro įtrūkimų, druskų ir dulkių.
Pagrindinis Circle K plėtros principas – dirbti saugant aplinką. Įdiegdami modernias automobilių plovimo technologijas Circle K Lietuva plovyklose užtikrinome, jog į aplinką nepatektų kenksmingos cheminės medžiagos.
Automobilio plovimo metu šiam procesui nepritaikytose vietose, pvz. kieme ar sode, atsiradusios nuotekos tiesiogiai patenka į aplinką: pirmiausiai į gruntą, iš jo – į gruntinį vandenį, kuris vėliau pasiekia ir žmogų. Gamtoje nuplovus automobilį žmogui itin žalingi naftos produktai bei sunkieji metalai atsiduria artimiausioje aplinkoje.
Circle K automobilių plovyklose sukurtas uždaras vandens nutekėjimo ciklas, todėl į aplinką teršalai nepatenka. Plovimo metu taupomas vanduo, o į nutekėjimo vamzdžius patekusios plovimo priemonės suyra vos patekusios į vandenį. Visose plovyklose įmontuoti nuotekų ir vandens valymo įrenginiai, smėlio ir purvo nusėdintuvas, naftos produktų gaudyklės.
Moderniose automatinėse plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – EXPRESS (sezoninis), STANDARD, SUPER ir PREMIUM SEZONINIS.

Modernus dizainas!
Atnaujinta plovykla atrodo šiuolaikiškiau ir kelia mažiau triukšmo.

Draugiškesnė aplinkai!
Naujo dizaino džiovinimo gaubtai, didesnis ventiliatorius, didesnį oro srautą generuojantys varikliai sunaudoja 20 proc. mažiau elektros energijos.

Užtikrintas saugumas!
Sugedus džiovintuvui plovimo mašina pati automatiškai sustoja – tai užtikrins naujos horizontalių šepečių ir džiovintuvo apsaugos.

Pritaikyta bet kokiam dydžiui!
Naujose plovyklose maksimalus plotis ties veidrodėliais siekia 2,50 metro, o aukštis – 2,50 metro. Čia tilps bet kuris automobilis!

Geriau nudžiovinamas automobilis!
Pagrindinis viršutinis džiovintuvas turi tris pozicijas, todėl efektyviau nukreipia oro srautą ir geriau nudžiovina automobilio priekį ir galą. Šoniniai džiovintuvai naudoja didesnį oro srautą, todėl geriau nusausina automobilio šonus nuo viršaus iki apačios.

Švaresni automobilio ratai ir slenksčiai!
Plovykloje sumontuota nauja ratų plovimo aukštu slėgiu sistema su greičiau besisukančiais ir galingesniais purkštukais. Automobilio slenksčiai nuplaunami rotacine aukšto slėgio srove.

Uždaryti

Keisti kalbą