2016-11-07

Socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“

„Circle K Lietuva“ prisijungė prie prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

„Circle K Lietuva“ prisijungė prie prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Kampanija skirta stabdyti smurtą, patyčias, vykdyti savižudybių prevenciją, mažinti priklausomybių mastą, skatinti įvaikinimą ir vaikų globą šeimose.

,,Skaičiuojama, kad Lietuvoje 19 tūkst. vaikų auga socialinės rizikos šeimose ir jie ne visuomet turi savo kampelį pamokoms ruošti. Šalyje veikia apie 250 dienos centrų, todėl kiekvienas jų kasdien teoriškai turėtų priimti maždaug po daugiau kaip 70 vaikų, tačiau praktiškai kai kur tokių saugumo salelių net nėra. Ne mažiau svarbūs ir specialistai, dirbantys su socialinės rizikos vaikais, bei žinomų žmonių įsitraukimas į jaunimo ugdymą ir betarpiškas bendravimas. Tam, kad situacija keistųsi, reikalingos lėšos ir mes esame pasirengę prisidėti“, - sako „Circle K Lietuva“ vadovas S.Mačiukas.

Prieš imdamiesi konkrečių veiksmų, kviečiame savo klientus atiduoti savo balsus už mūsų įmonės pasirinktas socialinės atsakomybės iniciatyvas:

- naujų dienos centrų steigimas atokiose Lietuvos vietovėse. Bendrovė finansiškai prisidėtų prie tokių centrų įkūrimo ir bendradarbiautų su iniciatyviais vietos žmonėmis, kurie yra pasiruošę nedelsiant įsitraukti į pagalbą nesaugioje aplinkoje augantiems vaikams.

-  investicijos į specialistus, dirbančius su socialinės rizikos zonoje esančiais vaikais: jų tobulėjimą, palaikymą, emocinės būsenos stiprinimą.

- Projekto ambasadoriaus  Andriaus Tapino projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“: „Circle K Lietuva“ parūpintų degalų žinomų žmonių kelionėms į apytiksliai 100-ą šalies mokyklų. Numatoma, kad žymūs, jauni ir daug pasiekę lietuviai be honorarų ir savo iniciatyva susitiks su jaunąja karta tam, kad papasakotų įkvepiančias savo istorijas, pasidalintų gerąja patirtimi.

Atiduoti savo balsus už atitinkamą iniciatyvą galima visose Statoil degalinėse įrengtose specialiose balsadėžėse, prieš tai iš operatoriaus gavus  balsavimo žetoną.
Suskaičiavę balsus, mes atitinkamai paskirstysime socialinės atsakomybės biudžetą.

Nelikite abejingi – prisidėkite prie saugesnės Lietuvos kūrimo !!!!
Uždaryti

Keisti kalbą